На море в България 2018! - 2

  • 89 532
  • 760
  •   1
Отговори
# 690
  • Sofia
  • Мнения: 9 730
И ние сме на морето, пиша ви от плажа, снощи валя само и рано сутринта. Вчера беше жега, сега има облачета, но е топло.

# 691
  • Мнения: 3 390
NBM, вие сте в Дюни, нали? Харесва ли ти комплекса? Топла ли е водата в морето, басейните и аквапарк? Преди време се оплакаха от щипалки в морето, дали се е изчистило? В края на седмицата идваме, заради лошите прогнози съм доста притеснена... а цяла година очакваме почивката 🙄

# 692
  • Мнения: 6 301
Момичета, моля за мнение за Златни пясъци. Не съм била на българското море по-вече от 8-9г и малко съм неориентирана. Още се чудя кой хотел да избера Ерма, Градина или Глициния.
Единственото ми изискване е да е чисто и по-тихо и все пак на разумно разстояние до плаж. Ще съм с малко дете/бебе Simple Smile
Ако някой има добри впечеления от хотели в тази категория на Златни пясъци или Константин и Елена, моля да сподели за тях инфо. Не търся ОИ, само закуска е ОК.
За хотел Градина като цяло винаги е имало и има добри отзиви. Хотелът обаче е на база пълен пансион - FB с някои включени напитки
https://www.visit.bg/oferti-pochivki/paketni-ceni-hotel-gradina- … ni-piasaci-19917/ Тук можеш да видиш и отзивите от това лято. Относно плажа, повечето ползват плажа на Ривиера.
Относно Св. Константин и Елена, курортът е много спокоен и приятен, определено по-спокоен и с по-нормални цени от Златни пясъци, но хубав плаж има само от хотел Сириус в посока север и пред комплекс Слънчев ден


# 693
  • Sofia
  • Мнения: 9 730
NBM, вие сте в Дюни, нали? Харесва ли ти комплекса? Топла ли е водата в морето, басейните и аквапарк? Преди време се оплакаха от щипалки в морето, дали се е изчистило? В края на седмицата идваме, заради лошите прогнози съм доста притеснена... а цяла година очакваме почивката 🙄
Ще пиша по-подробно на тръгване, но иначе комплексът е много красив, а водата навсякъде е чай. Аз съм от най-зиморничавите, толкова много не съм се къпала никъде. Басейни, море, всичко е топло. Вали през нощта само. Щипалките видях, само защото някой писа, децата не ги забелязаха.

# 694
  • Мнения: 3 422
fatalina, мерси за отговора

# 695
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 588
Според мен и пред комплекс Слънчев ден и хотел Азалия също не е хубав плажът - входът към морето е дълбок и не е подходящо за деца. Иначе курортът Св. Константин и Елена е доста приятен и спокоен.
На Златни пясъци плажът е по-хубав, както и на Ривиера.
Що се касае до хотелите, за които пита meche_72, само за Градина съм чела тук в темата и имаше положителни отзиви от миналата година. Но хотелът не е много близо до плажа.

# 696
  • Мнения: 3 922
Днес е облачно и сега преваля за 10 минути. Ходихме до Стария Несебър на разходка.Навсякъде е лудница и се изморих само от тълпата и задръстванията. За себе си направих извода, че повече никога няма да отида на почивка в района на Влас- Сл.бряг-Несебър-Равда. Отвратителна селяния и цигания! Разбирам хората, които завинаги са се отказали от нашето море в полза на Гърция и Турция!

# 697
  • Мнения: 15
седи си на плажа, кой те бие по главата да ходиш в тълпите, голем праз като е облачно, сега е най-приятно

# 698
  • София
  • Мнения: 727
И аз изпитах същото усещане в Стария Несебър, задръстено до незнам каква степен. Също не ми хареса района на Влас - прекалено застроено, прашно, мръсно ми се видя. Също не бих повторила.

# 699
  • Мнения: 3 922
седи си на плажа, кой те бие по главата да ходиш в тълпите, голем праз като е облачно, сега е най-приятно
Имах работа до Община Несебър и затова мръднахме и до Стария град. Голяма грешка се оказа.

# 700
  • В.Търново
  • Мнения: 6 689
Моя позната в момента е в Саут Бийч.Положението е трагично там.Отново е имало страшен скандал тези дни.

Майка ми са на Примордко в момента.Цяла сутрин до към 11ч. е валял голям дъжд, но следобед е напекло.Морето е поизтинало.

# 701
  • Мнения: 2 524
Моя позната в момента е в Саут Бийч.Положението е трагично там.Отново е имало страшен скандал тези дни.

Майка ми са на Примордко в момента.Цяла сутрин до към 11ч. е валял голям дъжд, но следобед е напекло.Морето е поизтинало.
Добре де, ама хич пък да не отвориш интернет за да прочетеш за какво става въпрос преди да резервираш... Това за Саут Бийч. Дори и да не вярваш на мненията, включително и в бг мама, както се казва във всяка лъжа има ди доза истина. Така че, лично на мен би ми светнала лампичката и да ме откаже от резервация.

Уф, поизтинало морето. Това изречение на синоптичката "Водата на морето е близка до водата на въздуха" изкам да се махне от синоптичната прогноза.

# 702
  • Мнения: 9 448
Саут Бийч във Визит мисля беше към 90% рейтинг, което хич не е малко.

# 703
  • Мнения: 6 301
Саут Бийч във Визит мисля беше към 90% рейтинг, което хич не е малко.
Ами лично аз някалко пъти звънях и писах на Съни турс да престаната да предрагат този хотел, т.к. те те самите си подциват авторитета на добра ТА.  Изобщо не се трогнаха. Не виждам каква им е печалбата при  положение, всеки втори клиент го премистват за тяхна сметка в друг хотел. Явно имат накакъв договор и така ще си я карат. Не ми изпратиха форма за попълване на отзиви. Аз попълних една като външен клиент, но пак не я публикуваха. Както и преди писах. Хотелът е с добра база, но не се поддържа. Липса на нормален персонал - основно са млади циганета.  Стараят се, но са малко на брой и няма кой да ги ръководи и обучи. Храната - освен скарата, салатите и десертите не става. На закуска се придрагат продукти заместители. Далеч е от хотел 4*  - може би за 2 става. Лъжат че има анимация. Не бих се върнала в този хотел. Заради плажа да, но в друг хотел.

# 704
  • Мнения: 2 524
Саут Бийч във Визит мисля беше към 90% рейтинг, което хич не е малко.
80.24% в момента. Лично аз обаче чета не само рейтинга, а и коментарите. Изречение от сорта "Мястото определено върви към западане" ме отказва тотал. 

Общи условия

Активация на акаунт