Не съм сигурна?!

  • 1 730
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 990
ОФФ
Да, донякъде е така...това с гостите.
В никакъв случай не бих искала да омаловажавам всичко постигнато до тук с този точно форум.
Аз самата съм имала нужда да изкрещя тук-дали ще е станало този месец или не и ми се е искало някой да ме подкрепи с две думи само-дано, дано...но съм знаела, че а пусна такава тема, а са ме пратили я 1 клас Wink/това образно де-тук срещам невероятна подкрапа, но и аз самата се старая да не излизам извън стандарта, но пък съм имала и малко опит от други форуми/В огледа на форума не винаги виждаш това, което другите виждат и знаят, че съществува.Когато аз писах тук първите пъти, също не бях видяла много неща, въпреки, че бях огледала, разгледала и попрочела малко.Та затова, не че влизам в ролята на адвокат или съдник-не всички виждаме еднакво, колкото и да гледаме преди това...

Много се извинявам още веднъж за това отклонение, може би не съм права...

# 16
  • София
  • Мнения: 6 363
абе права си, пенелопа... и аз малко прекалено стриктно изхождам от позицията на човек, който се е въртял едно десетилетие из интернет форуми. на нас ни е малко трудно да си представим света на интернет през очите на новака.
в крайна сметка, важното е хората бързо да се научават Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 825
Предлагам смяна на името на форума: "Искам бебе - Тест за бременност се прави мин на 3 ОТ ЗАКЪСНЕНИЕТО НА МЕНСТРУАЦИЯТА"
Не искам да съм груба, но сигурно има начин това да стане общопопулярен факт и да си спестим повторението на едно и също нещо, като: кога се прави тест за бременност; колко време се пие фолиева киселина и има ли опасност от предозиране; болят ме гърдите-мислите ли че е бременност и тем подобни.

Начина е момичетата първо да огледат форума а не да бързат и да блъскат теми - коя от коя по обсъждани. Има си библиотека и търсачка...незнам къде да ги сложа та да бодът очите Crossing Arms

Аз предлагам, когато някой натисне 'Нова тема' да му излиза съобщение ' Моля, първо прочетете библиотеката, после потърсете с търсачката и ако го няма отговора на вашия въпрос, тогава пуснете тема'   Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Друг вариант е да излиза съобщение ' Фолиевата киселина е хубаво да се пие поне 3 месеца преди забременяване, а тестовете за бременност се правят на 3-ти ден от закъснението'   Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 270
Искам да поднеса извиненията си към вас!
Съжалявам най-искрено за притеснението, което съм ви създала с пускането на тема, която съществува вече във форума под друга форма!

# 19
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Искам да поднеса извиненията си към вас!
Съжалявам най-искрено за притеснението, което съм ви създала с пускането на тема, която съществува вече във форума под друга форма!
Прети, спокойно мила. Случват се и такива неща. Факт е обаче, че като ни доскучее се чудим с какво да си начешем езиците, този път се падна твоята тема  Heart Eyes Сега вече знаеш де, първо прочиташ библиотеката, там ще намериш много отговори на въпросите ти. Ако искаш да зададеш някой въпрос, поглежаш форума до 3-та страничка някъде, ако намериш сходна тема постваш си въпросчето вътре, ако не намериш, пускаш нова тема.

# 20
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Не се притеснявай, не е въпрос на лично отношение  Laughing Манго ти е обяснила какво да правиш. Друг вариант, ако въпросът е често обсъждан, е да го зададеш в седмичната тема  Wink

Общи условия

Активация на акаунт