На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 15

  • 142 589
  • 725
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 68
Включвам се с отчет от днес-вече сме в България. Чакахме около час и половина на границата-имаше доста коли, много румънци, който се прибират от почивка. Минахме през борсите. Купихме кашкавал на конци-29 лири/кг, маслини няколко вида, баклава-12лири/кг, локуми. От перилните- Персил(60пранета течен)-29 лири, Доместос 3л-13лири, вер нел, Юмуш -13,50 лири.
извинявайте, пропуснах да пиша, че минахме през Лесово

# 151
  • Мнения: 52
41.668108, 26.560069
Мезарлък сокак
влизаш в магазина насреща срещу теб ниско долу е кюпека

# 152
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Аз шампоана с чесън си го купих от този магазин.

https://www.google.bg/maps/@41.6674188,26.5606859,3a,75y,290.67h,81.89t/data=!3m6!1e1!3m4!1sWxf3s6GWKl7wCaaDgotAyw!2e0!7i13312!8i6656

Трябва да се копира целия линк.

# 153
  • Мнения: 52
не съм особено впечатлена от този шампоан и не забелязах някакви подобрения; оказа се че има друг шампоан с чесън , който се продава в аптеките, 3 опаковки в комплект и е на цена от 70 лири

# 154
  • Мнения: 9
Ridlle*, можеш ли да кажеш горе- долу, в кой склад е сапунът- пяна?
Аз си купих в петък сапун на пяна по 10 лири от борсата - магазинът е като се завие в ляво в края на основната улица - края в посока към пазара. Там са само един-два склада и цените им са малко по-ниски.
Не съм го опитала, за да оценя качеството. Същите опаковки в един от магазините по основната улица бяха 12.50.

# 155
  • Мнения: 599
Какъв е този сапун?

# 156
  • Мнения: 24 334
В магазина на Тач нямат ли готови комплекти в различни размери, че да чакам 2 часа?!

# 157
  • Мнения: 52
Ridlle*, можеш ли да кажеш горе- долу, в кой склад е сапунът- пяна?
Аз си купих в петък сапун на пяна по 10 лири от борсата - магазинът е като се завие в ляво в края на основната улица - края в посока към пазара. Там са само един-два склада и цените им са малко по-ниски.
Не съм го опитала, за да оценя качеството. Същите опаковки в един от магазините по основната улица бяха 12.50.
не се учудвам, то по тая улица във всеки магазин разликата в цените е доста различна

# 158
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Тук в Шумен има турски супермаркет и освен различни видове напитки, включително и няколко вида лимонадки , около 70% от стоката е турска. Пазарувам основно от него, че всичко ми харесва.
Да не би да е EDEA?
Аааа, малки сме за ЕДЕА. Този се казва Ешреф оглу. Един кмет от селата си го отвори и зарежда от Турция......Предполагам от Одрин.
И защо?
Скрит текст:
Имате си 2 или три такива магазина в града. Веригата е шуменска. Ето, къде се намират
От как го откриха в Русе си купувам някои турски стоки от там. А когато са и на промоция са на цени почти като в Турция

В магазина на Тач нямат ли готови комплекти в различни размери, че да чакам 2 часа?!
Може би има предвид, ако ти шият пердета по размер.

# 159
  • Мнения: 5 459
Тук в Шумен има турски супермаркет и освен различни видове напитки, включително и няколко вида лимонадки , около 70% от стоката е турска. Пазарувам основно от него, че всичко ми харесва.
Да не би да е EDEA?
Аааа, малки сме за ЕДЕА. Този се казва Ешреф оглу. Един кмет от селата си го отвори и зарежда от Турция......Предполагам от Одрин.
И защо?
Скрит текст:
Имате си 2 или три такива магазина в града. Веригата е шуменска. Ето, къде се намират
От как го откриха в Русе си купувам някои турски стоки от там. А когато са и на промоция са на цени почти като в Турция

В магазина на Тач нямат ли готови комплекти в различни размери, че да чакам 2 часа?!
Може би има предвид, ако ти шият пердета по размер.

Аууууу, голям срам. Вярно не знаех. Днес в турския магазин видях една тубичка, вероятно около 3 килограма с маслини. Същите са като гръцките стафидас. Струват 7 лева и се казват Панир/може и да греша името/. Имате ли идея дали са хубави.

# 160
  • Варна
  • Мнения: 186
Ridlle*, Papaone, Зла вещица, Ani_ 09, Благодаря!

Последна редакция: нд, 10 юни 2018, 23:30 от liz

# 161
  • Мнения: 316
Знам, че е писано и се извинявам предварително за въпроса, но се обръщам към тези, които са нощували в Одрин. Ако отидем на място дали ще намерим свободни стаи в хотелите и кой хотел бихте ми препоръчали? Ще пътувам с кола с компания и искаме да пренощуваме там.

# 162
  • Мнения: 31
Искам отново да благодаря на всички, които отговориха на моите въпроси. Вчера беше и моето първо пазаруване в Одрин. Точните цени после може да ви кача, след като си погледна бележките, че са у дома. Но като цяло съм с много приятни впечатления. За тениска, риза или къси панталони от деним не сме дали повече от 20 лв. за брой, като пазарувахме най-вече от Уайкики и ДеФакто. В Кипа оставихме около 615 лири, но купих наистина много неща, и тях по-късно ще ги напиша като цени. Реших да пробвам лимонадата Улудаг (опитах я чак вкъщи) и моментално съжалих, че не съм си купила 1 стек поне. Баклавата, тулумбичките и гевреците също са уникални. Минахме през Лесово, за да избегнем по-натоварения пункт КА, особено на влизане минахме доста бързо, но и на връщане едва ли сме чакали повече от 30-40 минути. Като цяло извода е, че май ще се ходи редовно Simple Smile

# 163
  • Мнения: 3 271
И ние доста неща накупихме днес от Уайкики.Имаше голям избор на летни дрехи.

# 164
  • Пловдив
  • Мнения: 641
За който чете само последната страница - направо ме хвърлихте в потрес
41.668108, 26.560069
Мезарлък сокак
влизаш в магазина насреща срещу теб ниско долу е кюпека
Все едно - Влизаш в магазин - предупреждение - Пази се от КУЧЕТО
но по- нататък нещата се разясняват, че става въпрос не за КУЧЕ, а за ПЯНА
Това за който ще търси сапун да не му се смеят че търси кюпек, вместо кюпюк

Общи условия

Активация на акаунт