На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 15

  • 142 596
  • 725
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 5 459
Не говоря за Отоман, а за Едирне палас. В букинга ми даде тази цена. Отомана ми го даде за 98 за трима възрастни. За 20 октомври направих запитване. А Тракия сити ми го даде за 88 за трима възрастни, пак за същата дата.

Последна редакция: вт, 12 юни 2018, 12:31 от alinnna

# 181
  • Пловдив
  • Мнения: 1 007
Може и blackisback за него да искала да каже и да се объркала...alinnna,аз видях,че ти си писала за Едирне паласа. Халим,Отомана даже и сега покрай Байряма си е на същите цени. Аз за пореден път съм си много доволна от него. И локацията му е супер, и персонала и паркинга и всичко Simple Smile

# 182
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Аз, споменах, че Едирне палас не е от евтините хотели.
Отоман никога не съм го виждала на такава цена за каквато по-горе се писа. Незнам защо такава са дали,
но дали не е заради Рамазана newsm78

Преди 15 дена някъде обаче платихме 76 или 78 лева за ден. Беше неделя
срещу понеделник и понеделника срещу вторник.  Може би петъка и събота
е по- скъпо, защото наистина винаги е зает този хотел въпреки цената.
Много е хубав хотела, там наистина се чувствам като у нас. То вече им станахме
и като роднини и на работещи и на менажера. Знаете турците като ви харесат, как
се отнасят със вас.
 
Трябва да видим отново, дали наистина през седмицата е на същата такава цена
за която преди 15 дена бяхме го запазили.
А мястото наистина е много, много удобно и за пазар и за паркинг.

# 183
  • Мнения: 1 775
Ние сме спали в Отоман Палас и ни беше много удобен, и за паркинга и за пазаруване...
Мислим да пътуваме с кола, (досега винаги с организиран трнспорт съм ходила) трябва само лири да сменим и дано не се изгубим някъде...
Търсих магазин Баухаус в Одрин, но никъде не ми излиза на картата а в сайта с брошурите го има за Одрин, някой ако го е виждал ще съм благодарна да ме ориентира...
също и ще помоля за координати на борсата, направо да ги въведа в навигацията, защото не съм 100 процента сигурна как да стигнем до нея...
Иначе мислим синия пазар да обиколим, Марги оутлет, мол Ераста ако има време и до главната, но за да отидем до нея къде най близо можем да оставим колата? По принцип на джамията я оставяме когато сме с бус, но сега ако се сеща някой за по-близо място ще съм благодарна.

# 184
  • Мнения: 5 060
Точно за Отоман: 156 лв. за 1 нощувка на двама души. Това беше до вчера, днес вече е 106 лв. Ако падне още, може да анулирам в Тракия и да резервирам там. В Тракия иначе резервирах за 70 лв. Ако падне още цената на Отоман, ще анулирам в Тракия и ще резервирам там. Става въпрос за 7-8 юли. Не че е кой знае какво, но поне го знам, а и паркингът е като за моите способности Joy

Отделно от това, информативно: появи се в букинга нов хотел, или поне така пише, че е нов. Намира се до българското консулство.

# 185
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
EdrinOtel посреща гости на Booking.com от 15 май 2018 г. Според мен хотелът не е нов, а сега е сключил договор с бугинг.

# 186
  • Мнения: 563
ние обикновено спим в Rus hotel
там също е супер удобно и невероятно чисто и спретнато
Спали сме и в Марги хотел, но е не ни хареса толкова колкото в rus

# 187
  • Istanbul
  • Мнения: 168
Ние сме спали в Отоман Палас и ни беше много удобен, и за паркинга и за пазаруване...
Мислим да пътуваме с кола, (досега винаги с организиран трнспорт съм ходила) трябва само лири да сменим и дано не се изгубим някъде...
Търсих магазин Баухаус в Одрин, но никъде не ми излиза на картата а в сайта с брошурите го има за Одрин, някой ако го е виждал ще съм благодарна да ме ориентира...
също и ще помоля за координати на борсата, направо да ги въведа в навигацията, защото не съм 100 процента сигурна как да стигнем до нея...
Иначе мислим синия пазар да обиколим, Марги оутлет, мол Ераста ако има време и до главната, но за да отидем до нея къде най близо можем да оставим колата? По принцип на джамията я оставяме когато сме с бус, но сега ако се сеща някой за по-близо място ще съм благодарна.

Mисля че няма в Одрин Bauhause

# 188
  • Мнения: 494
Аз когато търсих нощувка чрез букинга в Отомана ми показваше по същия начин.За четвъртък цената беше нормална даже по ниска сравнение с другите,а като зададох нощувка за петък цената скочи двойно и тройно.Даже си помислих че има някаква грешка.Незнам защо е така.Това беше за 24 и 25май.

# 189
  • Мнения: 5 459
Ами 20-21  октомври е събота и неделя и пак е нисичка цената.

# 190
  • Пловдив
  • Мнения: 1 007
Ама верно цента за Отомана за 7-8 юли цената е 156лв! Нямам идея на какво се дължи това... Много интересно наистина...

# 191
  • Пловдив
  • Мнения: 641
Ние сме спали в Отоман Палас и ни беше много удобен, и за паркинга и за пазаруване...
Мислим да пътуваме с кола, (досега винаги с организиран трнспорт съм ходила) трябва само лири да сменим и дано не се изгубим някъде...
Търсих магазин Баухаус в Одрин, но никъде не ми излиза на картата а в сайта с брошурите го има за Одрин, някой ако го е виждал ще съм благодарна да ме ориентира...
също и ще помоля за координати на борсата, направо да ги въведа в навигацията, защото не съм 100 процента сигурна как да стигнем до нея...
Иначе мислим синия пазар да обиколим, Марги оутлет, мол Ераста ако има време и до главната, но за да отидем до нея къде най близо можем да оставим колата? По принцип на джамията я оставяме когато сме с бус, но сега ако се сеща някой за по-близо място ще съм благодарна.
Виж моите постове за паркинги тук #148

http://www.bg-mamma.com/?topic=1033090.148

и за координати тук #239

http://www.bg-mamma.com/?topic=1024341.239

ако има нещо неясно пак пиши

Последна редакция: вт, 12 юни 2018, 22:10 от makak

# 192
  • Мнения: 24



Някой пробвал ли е това. Вкусно ли е?

# 193
  • Варна
  • Мнения: 96
Здравейте! Някой знае ли  дали МОЛ Ераста в Одрин ще работи на 16.06 в предвид техния празник Рамазан Байрам(извинете ако не е изписано правилно). Търсих такава информация в сайта на магазина, но на английски не намерих. Планували сме да ходим на шопинг този уикенд, но вчера разбрахме за техния Рамадан, затворени ли са магазините, въобще има ли смисъл да ходим?

# 194
  • Мнения: 5 060
Ама верно цента за Отомана за 7-8 юли цената е 156лв! Нямам идея на какво се дължи това... Много интересно наистина...

Вероятно високи очаквания за интерес от страна на хотелиера. Няма да се изнендам, ако падне цената.

На мен при ходене в Одрин разстоянието от центъра ми е приоритетът, както и паркингът. Виждам в букинга, че има много по-хубави хотели на много ниски цени, но са далечко от центъра. В този ред на мисли гледам и Acikgoz Hotel, но той е пък съвсем в центъра Flushed Някъде около магазините за риба. Там с колата не се виждам, въпреки че хотелът си имал свой паркинг.

Каквото, такова. В хотела само ще спим и то за една нощ, така че стига да има прилична баня, все ще е ок. По-важното е да се похваля после с хубави покупки Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт