На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 15

  • 142 618
  • 725
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 184
Здравейте,

За първи път ще ходя на пазар с децата в Турция и не съм наясно с най-добрите места за пазаруване!
Интересуваме се от маратонки на Nike и спортни дрехи-клинове, анцузи и т.н.
В Одрин има ли такъв магазин? А в Истанбул-кой МОЛ ще ми препоръчате?
Благодаря ви!

# 271
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
В Инстанбул във всеки мол е добре, също и на Истиклял има всички магазини на турски и други марки. Ние взехме маратонки найк, които тук струват 120 лв-там излязоха 56 лв. В магазин Фло това.

# 272
  • Мнения: 5 060
Аууу, кашкавалената халва коментирате Heart Eyes Heart Heart Eyes ОБОЖАВАМ Я!!! Преди няколко години пробвах случайно, леле, сега това ми е най-най-най фаворит от Турция.

На мен позната също ми каза за баклавата в складовете. Била 2 пъти по-евтина от тази по магазините. Е, тая разлика не е случайна. Не бих купила от склад баклава или зехтин. Или каквото и да е за директна консумация. Може и да не съм права, но... не бих взела.

# 273
  • Мнения: 3 271
Вчера ми направи впечатление че баклавата и толумбичките бяха намалени.Може би заради Байряма.В Кипа баклава 29л /толумби 10л.На главната срещу рибната борса баклава 20л или 8 лева.

# 274
  • Мнения: 2 880
Здравейте Grinning
Набързо да преговорим преди да тръгнем, от къде споменахте че купувате хубави и евтини ядки ? Както и освен на борсата къде другаде мога да намеря сапуна на пяна Vione?
Интересуваме и къна за коса, от къдв мога да си закупя и как върви като цена ориентировъчно ?
Какви лекарства сте взимали за децата си от сорта на панадол, аз взех и един Polivit сироп за няма и 3 ТЛ, но искам и друг вид, освен тези, ако сте вземали нещо  ще се радвам да споделите Flowers Cherry Blossom

# 275
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 761
Ядки купихме от един мъж на борсата. Бяха изложени в прозрачни пластмасови кутии с капак. Казваш какво искаш и ти теглят. Цените бяха доста добри - лешник 40 лири, бадем 60 лири, шамфъстък 70 лири.

# 276
  • София
  • Мнения: 184
В Инстанбул във всеки мол е добре, също и на Истиклял има всички магазини на турски и други марки. Ние взехме маратонки найк, които тук струват 120 лв-там излязоха 56 лв. В магазин Фло това.

Къде се намира Истиклял и магазин Фло?

# 277
  • Мнения: 49
Здравейте Grinning
Набързо да преговорим преди да тръгнем, от къде споменахте че купувате хубави и евтини ядки ? Както и освен на борсата къде другаде мога да намеря сапуна на пяна Vione?
Интересуваме и къна за коса, от къдв мога да си закупя и как върви като цена ориентировъчно ?
Какви лекарства сте взимали за децата си от сорта на панадол, аз взех и един Polivit сироп за няма и 3 ТЛ, но искам и друг вид, освен тези, ако сте вземали нещо  ще се радвам да споделите Flowers Cherry Blossom

Къна за коса има в безистена, успореден на главната. Момичето и момчето, които продават в магазинчето, говорят български. Продават подправки всякакви. Цената беше 25 лири за килограм. Купувах преди около месец.

# 278
  • ...живея на последния етаж...
  • Мнения: 707
Магазини Flo има във всички молове в Истанбул. Разгледайте сайта, Flo ayakkabi e най лесно, като напишете.

# 279
  • Пловдив
  • Мнения: 1 007
Момичета и момчета,мислите ли,че този петък ще има много движение на КА? Нали някакви избори има...

# 280
  • Мнения: 316
Момичета и момчета,мислите ли,че този петък ще има много движение на КА? Нали някакви избори има...
Дано да няма, че и ние ще пътуваме тогава. До колкото знам, нашите турци могат и у нас да гласуват. Има секции в големите градове

# 281
  • Мнения: 52
http://www.alestratour.com/home.html?page=shop.product_details&a … p;category_id=242
Алестра пускат петъчна за 13 юли, ако някой се чуди как да отиде на петъчен пазар...

# 282
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Момичета и момчета,мислите ли,че този петък ще има много движение на КА? Нали някакви избори има...
Дано да няма, че и ние ще пътуваме тогава. До колкото знам, нашите турци могат и у нас да гласуват. Има секции в големите градове
Е, те и изселниците могат да гласуват тук. Имаше репортажи дори. Нашите, ако нямат двойно гражданство защо за гласуват?

# 283
  • Пловдив
  • Мнения: 1 007
А бе много ми се ходи и ще рискувам - чакаме,не чакаме... Ще тръгнем по-раничко и така. Ако идем много рано къде да се мотаме? Борсите в колко отварят? Пазара знам,че към 8и30-9 вече редят повечето сергии.

# 284
  • Мнения: 68
А бе много ми се ходи и ще рискувам - чакаме,не чакаме... Ще тръгнем по-раничко и така. Ако идем много рано къде да се мотаме? Борсите в колко отварят? Пазара знам,че към 8и30-9 вече редят повечето сергии.
Ние така направихме: минахме границата рано към 7ч. сутринта и рано-рано бяхме в Одрин. На борсите да сме отишли към 8- 8 и нещо и си работеха. Мол Ераста е от 10, а Маргито май беше от 10:30. Та се завъртяхме по пазара докато отворят моловете-тъкмо редяха сергиите и нямаше навалица.

Общи условия

Активация на акаунт