Вашето мнение за козметиката на Maria Galland

  • 6 558
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 618
И все пак нокой не ми казва дали е верно че е по-добра за застаряваща кожа и не се препоръчва преди 40. Sad

Както и при всяка друга марка има серии за различните възрасти и типове кожа.Най-добре се консултирай с козметик те и затова я продават в салоните.Днес ходих да си взема брошурки -другата събота ще ходя на почистване и ще ти пиша каквото разуча и какво съм си взела Hug
Благодаря ти. Очаквам твоя отговор.

Относно цените:по-леките серии напримир хидратиращата са около 40-50лв,следват по около 70лв. и най специфичните над100лв. След почиствне козметичката ми предложи да си взема  THAL`ION за през лятото
и зимата МАРИЯ ГАЛАНТ.Взех си дневен за ултра хидратация и серум за спуканите капиляри-42 и 43лв.
Мисля ,че козметичката ти най-добре ще установи от какво се нуждае кожата ти ,така че остави на нея да прецени.И двете марки са наистина страхотни и си заслужават парите Peace

# 16
  • Мнения: 666
 Хубава козметика е , но само в козметичните салони се предлага правила съм няколко маски с нея скъпичко излиза, но да ти кажа право съм по- доволна от Bioline на цена са едни и същи , но при мен има по-добър ефект зависи от кожата , но спор няма добра  е

Общи условия

Активация на акаунт