Спечелете слънцезащита за мазна и акнеична кожа от Eucerin

  • 16 285
  • 341
  •   1
Отговори
# 60
  • Карнобат
  • Мнения: 689
Кожата ми е суха,но когато ми се налага използвам слънцезащитен крем +50  фактор Simple Smile

# 61
  • Вестерос
  • Мнения: 38 348
Много се радвам и аз, че правите още една игра!
Кожата ми е смесена, но много чувствителна. Лятото ползвам крем с висок фактор 30+, първите дни на плажа мажа и тялото с 30 фактор, после го намалявам на под 20. 

# 62
  • Мнения: 1 796
Кожата ми е смесена, чувствителна.
Слънцезащитни продукти използвам често.

# 63
  • София-Младост
  • Мнения: 23 377
Нормална към мазна е моята кожа, особено в Т зоната. Всеки ден ползвам слънцезащита, но нанасям само сутрин.

# 64
  • Мнения: 4 214
Кожата ми е комбинирана - мазна на определени места със склонност за образуване на комедони и суха на други с лющене, зачервяване и сърбежи.
Имам лека форма на слънчева алергия и винаги ползвам слънчезащитни продукти с фактор 50.

# 65
  • Мнения: 1 708
Кожата на лицето ми е тъмна, много бързо омазняваща се. Въпреки това задължително използвам слънцезащитни продукти.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 1 053
Кожата ми е смесена и се омазнява в Т- зоната.Лятото ползвам продукти с 50 SPF.

# 67
  • Мнения: 452
Кожата ми е мазна, но има места където е по-суха. Използвам слънцезащита редовно през лятото

# 68
  • Мнения: 1 130
Имам нормална кожа, с по-мазна Т-зона. Сега съм бременна и кожата е по-суха някакси. Използвам гликолов пилинг през зимата, ето защо ползвам и слънцезащита. Държа да не белея като мумия, да не ми дразни очите и да не се стича с времето. В момента ползвам ББ крем с фактор "Гарние" и аквафлуида на "Биодерма".

# 69
  • Мнения: 472
Кожата ми е светла, с много лунички и е смесена, челото ми е сухо, а останалата част - мазно! Използвам редовно слънцезащитен крем, защото много лесно изгарям Simple Smile

# 70
  • Мнения: 2 130
Със суха кожа съм.Старая се да е поддържам винаги добре хидратирана,задължително слънцезащитен крем през лятото и пия по 2-3л.вода.

# 71
  • София
  • Мнения: 1 476
Кожата ми е бяла, чувствителна и нормална към суха. Ползвам слънцезащитни продукти задължително, неизбежно е. Преди съм си позволявала да не ползвам и резултата винаги е бил неприятен, докато с качествени слънцезащитни продукти никога не съм имала проблем.

# 72
  • Мнения: 2 257
Кожата на лицето ми е светла и чувствителна + склонна към омазняване и акне.. Използвам защитен фактор SPF50 задължително Simple Smile също така ползвам слънцезащитен крем против слънчеви алергии Simple Smile

# 73
  • Мнения: 96
Страхотни награди!
Слънцезащитни продукти не ползвам целогодишно , а по скоро лятно-пролетните месеци..
кожата ми е силно омазняваща се ежегодно  и не толкова акнетична бих казала

# 74
  • Мнения: 4 872
Кожата ми е комбинирана. Предразположена е към пигментни петна и акне. Използвам слънцезащита целогодишно - с висок фактор и препоръчана  за моя тип кожа.

Общи условия

Активация на акаунт