Спечелете слънцезащита за мазна и акнеична кожа от Eucerin

  • 16 306
  • 341
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 629
Светла с малко лунички, винаги използвам крем с фактор 50

# 76
  • Мнения: 3 031
Кожата ми е смесена, доста светла. Не съм много редовна в използването на слънцезащита, а трябва.

# 77
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 188
Кожата на лицето ми е мазна и с черни точки. Използвам слънцезащитен крем с висок фактор през лятото 🌝

# 78
  • София
  • Мнения: 1 313
Кожата ми е комбиниран тип. Мазна в Т-зоната. Честно да си призная почти не използвам слънцезащита за лице. Но мисля че е време да започна.

# 79
  • София
  • Мнения: 891
Използвам слънцезащитен крем всеки ден, защото кожата ми е много светла и имам спукани капиляри.

# 80
  • Мнения: 587
Здравейте!

Кожата ми е комбинирана, леко проблемна и сравнително чувствителна. Определям я като фототип II или III.
Ползвам слънцезащитни продукти за лице целогодишно - серуми и кремове, а за тялото само през лятото и то предимно на плажа или басейна.

# 81
  • Мнения: 746
Моята кожа е чувствителна и много бяла,затова целогодишно ползвам  защитен крем фактор 50. Лятото също не излизам преди да нанеса защитен крем по ръцете и краката ми пак фактор 50.

# 82
  • Мнения: 2 695
Кожата ми е акнеична. Още от ученичката все си мислех, че като изляза от пубертета и нещата ще се оправят от самосебе си, но уви. Тогава не обръщах особено внимание, защото и връстниците ми имаха подобни проблеми. Сега обаче на тази възраст ми е изключително некомфортно и полагам много грижи за кожата на лицето си. От някои продукти, които съм използвала кожата ми се е омазнавала, от други пък се е изсушавала прекомерно. През лятото гледам да е хидратирана и най-вече защитена от слънцето, защото пъпките се зачервяват и кожата ми остава раздразнена дълго време.

# 83
  • Варна
  • Мнения: 474
Моята кожа е мазна и светла. За съжаление не ползвам редовно слънце защитен крем и кожата ми не е в желаното от мен състояние.

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 3 387
Моят тип кожа е мазна към смесена, със склонност към несъвършенства - разширени пори, черни точки и пъпки. Въпреки, че имам матова кожа, задължително ползвам слънцезащитни продукти с висок фактор за кожата на лицето си. От миналата година забелязвам и поява на пигментни петна.

# 85
  • Мнения: 511
Имам светла кожа, използвам редовно слънцезащитни продукти - за лицето с SPF 50+ , за тяло SPF 30+.

# 86
  • Мнения: 396
Кожата ми е комбинирана, с черни точки, разширени пори,използвам слънцезащитна козметика с фактор 30 и 50

# 87
  • Радомир
  • Мнения: 627
Кожата ми е светла, чувствителна, с лунички. Задължително ползвам крем със слънцезащита. Ползвала съм и вашите продукти по препоръка от дерматолог и бях много доволна! Бих се радвала да спечеля!

# 88
  • Мнения: 818
Аз нямам проблеми с кожата за разлика от моята дъщеря. Тя има изключително чувствителна и акнеична кожа. Купувам й специални кремове, с които гледаме да поддържаме положението да не става много зле. Тези продукти биха й свършили чудесна работа през лятото!!

# 89
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Задължително слагам слънцезащитен лосион на плажа. Кожата ми е светла и много бързо се зачервява.
Типа на моята кожа е по-спокоен мазна.

Общи условия

Активация на акаунт