Фентъзи и фантастика - Тема 15

  • 51 299
  • 759
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 48 068
Дано се справи Simple Smile И аз харесвам Хенри
А Гералд си е едно сладурче Wink

# 661
  • Мнения: 3 694
С тази визия е направо за ролята на Себастиян (Дж.К.) Моргенстърн.

# 662
  • България
  • Мнения: 6 270
 Аз се чувстам много добре  Grinning. Все пак полякът беше по-добър.
Ако може Хенри Кавил да мине малко на диета и тогава от глад ще гледа доста по-страшно. Така ще постигне почти пълна прилика с Гералд.

# 663
  • Мнения: 18 481
Трандуил за мен бе всичко друго, но не и нежен. Ужасно надменен, високомерен и студен. Но пък много добре го играе актьора и чудесно са го уловили като излъчване. Нежен за мен е Лео ди каприо в младежките му години.

като във вица - попитали радио Лондон - какво е порядъчно семейство? - питайте радио Париж.
-питат радио Париж - порядъчно семейство е мъж, жена и любовиник
-Не, казало радио Лондон - такова семейство  е порочно
-А, не - отвърнало радио Париж - порочно семейство за наса е жена с повече от един любовник
-таков семейство за нас е скандално - отвърнално радио Лондон
-не - отвърнало радио Париж - скандално семейство е когато жената има мъж, но няма любовник


можем да си спорим за това какви усещания предизнивиква даден актор у нас защото това е строго индивидиуално. Истината е, че според мен са уцелили десятката с Хенри Кавил. Представата ми за Гералт е близка до показанато, сигурно някой ще го вижда по друг начин, но не може всички да са доволни.

# 664
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 441
Като чета коментарите под гифчето не са особено ласкави, а по-скоро подигравателни.

На мен не ми прилича на вещер, а на елф. Трябва малко по-суров вид да му придадат, си мисля.

# 665
  • Мнения: 48 068
Имам въпрос- знаете ли откъде мога да купя фен артикули вързани със Сара Маас, различни от свещи и книгоразделители?

# 666
  • Мнения: 18 481
всъщност как си представяте един вещер?

# 667
  • Мнения: 3 694
всъщност как си представяте един вещер?
Като събирателна визиА - Робърт Карлайл в "Имало едно време".
===
Имам въпрос- знаете ли откъде мога да купя фен артикули вързани със Сара Маас, различни от свещи и книгоразделители?
Онлайн се намират чаши, калъфи за таляфон, чанти, тениски, туники, възглавници, чаши, плакати, часовници и т.н. Примерно цък
За България не зная.

Последна редакция: чт, 01 ное 2018, 11:36 от Аниш

# 668
  • България
  • Мнения: 6 270
всъщност как си представяте един вещер?
Смес между тези, например:


И гарванът е задължителен елемент в моите представи. Един добър вещер, трябва да е и некромант. Според някои вярвания, гарваните осъществяват връзката с отвъдното. Ще е един добър помощник на моя вещер Simple Smile.
Разбира се, дрехи и наметало от кожа, меч, поне един (може и два), лазерно оръжие Laughing (магии, магии, но все пак... Laughing),

# 669
  • DE
  • Мнения: 9 068
Видях любим образ и ми се догледа Фантагиро  Heart Eyes Grinning
Вече не правят такива яки сериари  Tired

# 670
  • София
  • Мнения: 3 833
Имам въпрос- знаете ли откъде мога да купя фен артикули вързани със Сара Маас, различни от свещи и книгоразделители?

Ей сега ще ти пратя линкове към каквото съм намерила. Макар да не е много.

На въпроса как си представям вещера - аз наистина много харесвам вида, който са му издокарали в игрите и смятам, че дизайнерите са успели да уловят много точно Гералт. Та така изглежда според мен

# 671
  • Мнения: 5 755
Гералт от играта е суууупер, за разлика от Кавил, който за мен е с прекалено мазна физиономия и не си го представям като вещер, ама кой ме пита мен.Smile
Чета "Червеното пиано", но ми върви много трудно.

# 672
  • Мнения: 18 481
Вещерът за мен е по-скоро убиец на вампири и подобни чудовища. Ако излезем от чисто физическия образ, де. Вещер знам мъжки вариант на вещица. Мойрейн, втората снимка отгоре, отгляво надясно особено много ми допада, първата отляво надясно също е доста добра, но не познавам артистите?

Мориган, на тази картинка Гералт направо ми изглежда надрусан с Хероин и ЛСд едновременно. Много страшно гледа.

# 673
  • София
  • Мнения: 3 833
Еммм би трябвало да е нещо като надрусан - все пак отварите, които пие, имат мутационни ефекти Simple Smile

# 674
  • Мнения: 48 068
Е да, но секси, не прекалено мутирал Wink Все пак му скачат постоянно Joy Освен това защо пък да е толкоз страшен, като то повече ги е страх заради косата и т.н. репутацията му, а не че той е чак толкова страшен на вид. Че то който го познава по-отблизо, го върти на малкия си пръст Joy

Общи условия

Активация на акаунт