Ха сега да видим и най-НЕпривлекателните за вас мъже / жени!

  • 13 308
  • 214
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 647

А на мацката с червеното боди единия нокът май й го няма...... Mr. Green
Малиии, това Евелина Павлова ли е Shocked 
Как е допуснала такова кАдро?

За другото определено си наблюдателна, това е последното нещо, на което щях да обърна внимание.

Мацки, 'Сигнално жълто' ряпа да яде, конкурираме ги успешно в момента  Mr. Green

Малко офф от темата, но вярно ли, че Евелина Павлова имала нещо с Ники Кънчев? Дочух нещо и заради това тя дала интервю в сп. "Максимум". Я, раздуйте малко за какво иде реч.

# 76
  • София
  • Мнения: 11 122

 smile3532 МъжО, каза че тая има "кривогледи" цици   newsm48
А ВИДЯХТЕ ЛИ УЖАСНИТЕ НОКТИ+СЧУПЕНИЯТ? smile3514ОТ КОЯ МАГИСТРАЛА СА Я ПРИБРАЛИ???

А коя е тази "красавица" ? Sick

# 77
  • Мнения: 5 647
А коя е тази "красавица" ? Sick

Мис София 2006

# 78
# 79
  • Мнения: 1 895

По-лошо! Първа подгласничка на Мис България 2006  и ще представя страната ни на конкурса "Мис Вселена" Twisted Evil Галена Димова се казва "феята" Twisted Evil

# 80
Е те тази мумия спаружена изсъхнала високомерна вкаменелост


# 81
  • Мнения: 7 914
 rotfImbo rotfImao

Описанието ти е по въздействащо от снимката smile3521

# 82
  • Мнения: 11 327
Е те тази мумия спаружена изсъхнала високомерна вкаменелост


Малко не съм съгласна, щото от силикона по лицето и едва ли ще може да се спаружи и изсъхне, колкото ни се иска, но за високомерната вкаменелост си права.

# 83
  • Мнения: 3 423
Тази раждала ли е, че и е толова увиснал бюста? Sick

Ne, ama sigurno baja narod sa i go teglili...

# 84
  • София
  • Мнения: 6 810
Моя беше в това положение като ми спря кърмата, що ревове изревах, и теми писах....а тази се е пуснала по него само пред хората...ужас! Добре,че ми се пооправи бюста /пък сега съвсем/... Laughing

# 85
  • Мнения: 612
Първата ми асоциация  е "Борето" Ангелов, само като го видя и ми се   Sick  , а като заговори, направо ми идe да се гръмнa аз от срам, за него не знам как се понася. Снимки нямам намерение да пyскам( да го удостояваме с тази чест), а и бременни има все пак.

# 86
  • Мнения: 7 474
 smile3505

Бившия мъж на Джулия Робъртс



И ТАЗИ ДВОЙКА

# 87
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Като спомена "Сигнално жълто"...Албена Вулева може да оглави челно място в класациите за най-непривлекателна жена.  Sick
Само тая снимка нейна намерих из нета: , що така newsm78

А тук една световно неизвестна, но достатъчно отвратителна Sick, за да води личната ми класация  smile3505

# 88
  • София
  • Мнения: 4 884
Ей ви още една кукумицинка- Радомира от Биг брадър. И да не забравяме Пламенчето с цигулката..


# 89
  • София
  • Мнения: 723
Оооооо,Радомира я бях забравила....Мнооого ми беше противна - и с това квичене постоянно  Sick

Общи условия

Активация на акаунт