Какви пюрета давате на бебоците?

  • 4 966
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 670
Давам домашни плодови десерти, зеленчукови и месни пюрета. Рядко купувам готови, но в екстремни ситуации нямам друг избор.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 826
В повечето случаи готови,но ми се е случвало да му правя.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 623
С пюре го захраних след 7-мия месец. Първо пробвах с домашни - отказа и естествено започнах да му купувам. На 11 месеца го записах на кухня и всичко си изяждаше - едно ядене не ми е върнал Simple Smile Събота и Неделя давах или правени от мен или купешки. След като се разболя обаче мина на диета - храни без млечен протеин и лекарката изрично ми забрани да му давам български пюрета или домашно приготвени с месо та сега сме на ХИП и СЪНВАЛ, но малко солено ми излизат Sad
Само да допълня, че като спряхме кухнята поради болестта му правех зеленчукови - една тенджера с поне 10 зеленчука в нея + ориз + кус кус и излизат към 10 - 13 бурканчета и във фризера. Всяка сутрин излизайки на разходка вадя да се размрази и като се приберем топля и давам - лесно и практично  Hug

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 969
По- малко домашни, и повече готови Peace

# 19
  • Мнения: 1 860
 И аз пробвах с домашни в началото, но след поредният отказ започнах само на готови.

# 20
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 396
Е ние сме малко далече от пюретат вече ... но като беше бебе: отначало предпочиташе домашни, а после готови и то приоритетно месни. Малко сме си месояднички ... Laughing Беше ми по-лесно да купувам, отколкото да готвя у нас ...  Embarassed

# 21
  • Мнения: 2 040
Готови + домашни .. но предимно готови, че беше по- лесно, а за път - задължително готови  Grinning

# 22
  • Мнения: 649
само готови! малко ме мързи да му готвя, а и ако трябва да купувам екологично чисти плодове и зеленчуци- още по-скъпо ще ми излезе. тук село си нямаме  Joy

# 23
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
домашни  Peace със селски продукти - поне 90 % са селски има и такива които купувам или ще купувам ... изключвам като пътувахме и не й харесаха особено готовите

# 24
  • Мнения: 4 978
домашни  Peace със селски продукти - поне 90 % са селски има и такива които купувам или ще купувам ... изключвам като пътувахме и не й харесаха особено готовите

Как ми се иска да отговоря като теб. Но тук, в голямото село, нямам доверие на продуктите на пазара и засега сме почти изцяло на готови.

# 25
  • Мнения: 992
ние сме само на готови и аз като Инето не се доверявам на продуктите от пазара

# 26
  • Мнения: 683
Хубаво е домашното, но при мен е с купешки продукти, така че не е кой знае какув келипир. Започнах с купешки, а като посвикна правех каквото мога.

# 27
  • Мнения: 5 299
Готвя основно супи. Купувам зеленчуци от пазара.

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Преобладават готовите,но се случва и аз да понаправя нещо.

# 29
  • Мнения: 2 271
Преобладават готовите,но се случва и аз да понаправя нещо.
И аз така!

Общи условия

Активация на акаунт