Какви пюрета давате на бебоците?

  • 4 970
  • 70
  •   1
Отговори
# 45
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Давала съм и готови и домашни.

# 46
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Винаги домашни- от село или Ситняково.......никога не съм давала  купешко......

# 47
  • Мнения: 1 930
Засега готови, домашните са главно от тиква, защото единствено тя е домашна. Но като започнат "истинските" зеленчуци и плодове ще му правя.

# 48
  • Мнения: 3 042
Когато ядяхме основно пюрета (като малкият беше по-малък) давах само готови. Peace

# 49
  • София
  • Мнения: 39 773
Давах готови пюрета. После започнах да готвя на Дияна.

# 50
  • Мнения: 680
отговорих с опция 2

# 51
  • Мнения: 327
В началото давах домашни, после редувах домашни и купешки, после минах само на купешки /щот по-лесно;)/. Сега като сме при бабите сме на кухня и на домашни, ама като сме сами - на купешки. Но вече трябва да сме на преходна храна и май трябва да взема да му готвя, ама как да стане кат не обичам да готвяяя.... newsm78

# 52
  • Мнения: 212
Давам само готови, защото кулинарните ми способности са ... ужасни. Пробвах да й направя веднъж-дваж, но получих отвратена физиономия и плюене... Възприех го като знак и сега всичката й храна е "купешка". от другия месец смятам да я запиша на кухня, та да разнообразим малко менюто...

# 53
  • Мнения: 4 668
Давах му само готови до 11 - тия месец . От скоро сме на кухня , но не е никак очарован , а нещо взе да се мръщи и на пюретата , може би са му омръзнали . Сготвя ли му аз обаче - всичко се изяжда  Laughing . Така че , май ще си готвим ние , нямам много време , но желание не ми липсва !

# 54
  • Мнения: 11 547
Домашни и готови Peace

# 55
  • Варна
  • Мнения: 1 916
От 2-3 седмици не харесва пюрета ( след като яде 1 месец), но сякаш препочита моите. Затова като имам възможност/ време му правя   chef но САМО зеленчукови. Не смятам за разумно и необходимо да правя плодови или месни. Предпочитам да отделя времето за разходка

# 56
  • Мнения: 2 910
Давала съм и готови и домашни.

# 57
  • София
  • Мнения: 4 966
nqkoj може ли да ми каже сигурно ли е че пл.и зеленчуците от магазинчето на Ситняково са безнитратни?Гарантирано ли е или човешка вяра...?

# 58
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
nqkoj може ли да ми каже сигурно ли е че пл.и зеленчуците от магазинчето на Ситняково са безнитратни?Гарантирано ли е или човешка вяра...?


Никой не може да ти гарантира....на държавата не и пука........ако и пукаше щеше да има контрол над производителите...........аз лично съм я виждала жената  да бърка отзад в магазинчето разни неща в епруветки......и по телевизията съм я гледала в една лаборатория да върти едни големи центрофуги......и по вестниците съм чела за нея........Ако това ти се струва като гаранция - купувай...ако ли не- не купувай.......
И аз много се чудех в началото и много ме беше яд, че никой не я контролира и трябвада  взимам скъпи зеленчуци само на вяра....но само от там взимам ( ща не ща  ) и до сега проблем не съм имала....нито обриви, нито повръщания, нито диарии.......Ако това са симптоми на натравяния с нитрати , де........

# 59
  • Мнения: 1 999
Готови и домашни. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт