Westworld- Welcome to the new world- Тема II

  • 33 268
  • 744
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 320
Хора, гледахте ли? Страшно ми хареса и всичко ми беше неочаквано. Satisfied

Спойлери за новия епизод:

Скрит текст:
Вярно, че имаше предположение за настоящето и дъщерята, но да я застреля ей така. Scream И накрая уж ще се самоубива, но първо тръгна да си проверява ръката... Защо не провери и Грейс преди, а не след? Наистина е откачалник и загубил връзка с реалността. Май все още е възможно да се окаже, че е хост. Вече и аз не знам, искам ли или не искам, да е човек. Laughing
За Мейв браво на всички, които си знаеха, че е съзнателна. За мен беше изненада. Че и любимка на Форд се оказа. Това пък даже не ми е беше минавало през ума.
Теди най-накрая да ми хареса и да покаже характер, но явно не беше готов да приеме реалността. Също си мисля, че ако по някакъв начин ще събират Долорес и хоста на младия Уилям, трябваше да го разкарат.

 

# 91
  • Мнения: 8 185
Хора, гледахте ли? Страшно ми хареса и всичко ми беше неочаквано. Satisfied

Спойлери за новия епизод:

Скрит текст:
Вярно, че имаше предположение за настоящето и дъщерята, но да я застреля ей така. Scream И накрая уж ще се самоубива, но първо тръгна да си проверява ръката... Защо не провери и Грейс преди, а не след? Наистина е откачалник и загубил връзка с реалността. Май все още е възможно да се окаже, че е хост. Вече и аз не знам, искам ли или не искам, да е човек. Laughing
За Мейв браво на всички, които си знаеха, че е съзнателна. За мен беше изненада. Че и любимка на Форд се оказа. Това пък даже не ми е беше минавало през ума.
Теди най-накрая да ми хареса и да покаже характер, но явно не беше готов да приеме реалността. Също си мисля, че ако по някакъв начин ще събират Долорес и хоста на младия Уилям, трябваше да го разкарат.

 

Още малко и ще гледаме Simple Smile

# 92
  • Мнения: 320
Laughing И аз не трябваше да го гледам, че с мъжа ми имаме "договор" да го гледаме заедно вечерта, но явно съм прекалено във филма и нетърпелива. Flushed

# 93
  • Мнения: 36 421
Аз не съм гледала още - цял ден ми беше лошо и май съм настинала. Нямах настроение да гледам каквото и да било. Но довечера ще изгледам епизода (още сутринта видях спойлери, де).
Пих хапчета и се надявам да се оправя достатъчно, за да мога да се съсредоточа върху сюжета Simple Smile

# 94
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Аз довечера чак ще мога да гледам

# 95
  • София
  • Мнения: 5 643
Защо дъщерята на Уилям е ту Емили, ту Грейс?

# 96
  • Мнения: 8 185
Защо дъщерята на Уилям е ту Емили, ту Грейс?

Сигурно защото Уилям е Уилям и Мъжът в черно. Т.е. едно име за реала и едно за парка.

# 97
  • Мнения: 36 421
Дъщерята на Уилям е Емили, просто се представи като Грейс на любовника си в индийския парк, за да не издаде истинското си име.
Сега изгледах епизода - животът на Уилям направо е древногръцка трагедия! Astonished
Скрит текст:
Мисля, че жена му е напълно права - той наистина вече не може да различи кое е истинско и кое не. Жалко, че Емили не го беше разбрала - човекът е толкова объркан, че не знае на кой свят е, а тя го плаши със затвор... RIP
Съжалявам, че Форд си отиде - дали ще го видим в трети сезон? Оказа се, че Мейв наистина е била любимката му и той я е освободил, но без помощта на лабиринт. А аз си мислех, че някой друг стои зад това... Confused

Интересно до колко Бърнард Е Арнолд - по същество той е успешен експеримент, само че не копира съзнанието на истинския човек, а е създаден по спомени.

Гледах трейлъра за финала - пак минаваме във виртуалната реалност, само че този път ще е Ковачницата - същото като Люлката, но освен хостовете, вътре "живеят" всички гости, които някога са посещавали парка. Ще видим горкия Логан отново - ролята му става все по-странна.
Ако революцията на хостовете се провали и всичко се върне по старому, ще съм силно разочарована. Но този сезон със сигурност няма да има ясен финал - ще разберем след година-две...

Мисля си, че ако Уилям нямаше богата жена и не беше публична личност, ако беше просто ексцентричен милионер, цялата драма щеше да се реши много просто - той купува Долорес и поръчва да му я пренастроят (като даде каквато цена му поискат), купува си тайно имение на някой остров и я настанява там и след това я посещава когато си пожелае. За него и без това май е все едно дали тя е съзнателна; животът му щеше да е по-спокоен и щастлив, както и животите на доста други хора.

# 98
  • Мнения: 14 486
Страхотна серия, всяка сцена - уникална, Хопкинс - велик, Ед Харис и той, малко зад него.

Цялата работа е заради Долорес ама Уилям не се усеща. Затова и Форд му каза в първата серия, че краят е там където е началото.

# 99
  • София
  • Мнения: 5 643
Много хубава беше серията, ама вече взе да ми омръзва рефрена: Уилям е гаднярът в черно, когото разиграват вече втори сезон, а Форд е богът, който властва и от отвъдното. То не остана нищо за 3-ти сезон.
Отделни серии имаше посветени за определени хостове и тяхната история. Досега нищо за историята на Форд, само бегли споменавания за Арнолд. А коя е Шарлот, откъде дойде и за кого работи? Кой нямаше да я прибере, ако не намери данните в черепа на Абърнати?
Тези въпроси ме вълнуват и засега нямат отговор.

# 100
  • Русе
  • Мнения: 11 916
 Когато се появиха въоръжените докато говореше с Емили, те го разпознаха и го нарекоха Шефът и единият тества нещо зад него, защо ги уби.

# 101
  • София
  • Мнения: 5 643
Когато се появиха въоръжените докато говореше с Емили, те го разпознаха и го нарекоха Шефът и единият тества нещо зад него, защо ги уби.

Скрит текст:
защото е тотално объркан и мисли, че Форд му крои номера, за да го изкара от играта. показаха, че неговият тест го изкара човек, но удобно пропуснаха теста на дъщеря му.

# 102
  • Мнения: 36 421
Още преди няколко серии, когато го простреляха, той се скри, защото знаеше, че войниците ще го вземат, за да му помогнат. Просто иска да стигне до края. Както Емили му каза - мисли си, че всичко е за него.
И аз искам да знам кой е изпратил Шарлот - след като Уилям е големият шеф (всички го разпознават, но никой не го търси активно), а от семейство Делос няма останали живи, трябва да има някой друг, който знае всички тайни и за когото данните на Абърнати са по-важни от живота на хората, останали в парка.

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 40 695
Добре,де...а Арнолд?Нещо ми се оплете с Уилям той...нали Арнолд и Форд са създали хостовете,после се карат и т.н...а същото става и с Уилям и Форд  newsm78

# 104
  • Мнения: 8 185
Добре,де...а Арнолд?Нещо ми се оплете с Уилям той...нали Арнолд и Форд са създали хостовете,после се карат и т.н...а същото става и с Уилям и Форд  newsm78

Никъде не е показано Форд и Арнолд да са се карали. Ако беше така Форд нямаше да направи Бърнард да изглежда като него. По скоро са имали различно виждане относно същността и развитието на хостовете.

Общи условия

Активация на акаунт