ВЕЛИСЛАВ ПАВЛОВ*ДИМИТЪР ЗАХАРИЕВ*ДИАНА ДИМИТРОВА* ТЕМА 3

  • 28 147
  • 753
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 846

НОВИНИ

Гледайте утре Велислав Павлов и Теодора Духовникова в Събуди се! Само по НОВА ТВ! От 8.00 часа
.

Велислав  Павлов грабна Златната липа за най-добра мъжка роля във ВЕЗДЕСЪЩИЯТ


На 9 юни гледайте ВЕЗДЕСЪЩИЯТ в премиера по НОВА ТВ от 22.15 часа.

Скрит текст:
След представянето си в кината българският филм на режисьора Илиян Джевелеков ще изненада и телевизионните зрители на 9 юни, събота, от 22.15 ч. по NOVA

Един от най-награждаваните български филми за последните години – “Вездесъщият”, ще направи своята телевизионна премиера в българския ефир на  9 юни, събота, от 22.15 ч. по NOVA. Копродукцията на “Мирамар Филм” и Нова Броудкастинг Груп триумфира на най-престижния фестивал на българския игрален филм “Златна роза” през 2017 година, където обра пет основни награди. Освен призовете за най-добър филм, най-добра мъжка и женска роля, “Вездесъщият” взе и наградите на критиката и публиката, което е прецедент в историята на фестивала. Лентата бе отличена с два приза и на 22-рият Международен филмов фестивал София Филм Фест. Лентата спечели Наградата на гилдията на българските кинокритици за балкански филм и Наградата на международната асоциация на професионалните филмови критици и журналисти ФИПРЕССИ.

Актуалната тема за личното пространство и превръщат ли се новите технологии за наблюдение в бича на съвременното общество е основна в сюжета на “Вездесъщият”. Филмът разказва за писателя Емил Борилов, който заснема живота около себе си, но попада в капана на опасно пристрастяване към живота и съдбите на близки, познати и случайни хора. Неговото желание да контролира всички около него и да определя тяхното бъдеще ще доведе до непредсказуеми обрати и събития.

"Във филма имам страшно голямо его и живея с мисълта, че мога безнаказано да бъда Вездесъщият. Героят ми е артист и писател, който е в търсене на вдъхновение за следващата си книга, тъй като първата е била много успешна", сподели за героя си актьорът Велислав Павлов, който зрителите вече познават и като доктор д-р Марио Ковачев от пети сезон на хитовия роден сериал „Откраднат живот: Критична точка”. Във „Вездесъщият” той си партнира с актрисите Теодора Духовникова и Весела Банинова, а звездният състав се допълва от Анастасия Лютова, Тони Минасян, Михаил Мутафов, Борис Луканов, Ирмена Чичикова, Валери Рангелов, Мария Славчева и Георги Стайков.

 “Темата на “Вездесъщият” хрумна на режисьора Илиян Джевелеков преди четири години. Тръгнахме от идеята героят да филмира какво му се случв7а, за да не забравя. После се задълбочихме в технологичните мотиви да направиш пробив в съзнанието”, разкрива сценаристът и продуцент на новия български филм Матей Константинов.


ВЕЗДЕСЪЩИЯТ- кратък филм за работния процес

ВЕЗДЕСЪЩИЯТ (trailer)
ВЕЗДЕСЪЩИЯТ- интервю с Велислав Павлов



Постановки, в които можем да гледаме нашите актьори:



Велислав Павлов

Дон Жуан – Народен театър – голяма сцена
На ръба – Народен театър – голяма сцена
Рибарят и неговата душа – Театър 199
Три сестри - Родопски драматичен театър, гр. Смолян

Страницата на Велислав Павлов във фейсбук

Велислав Павлов  в реклама на M-tel


Диана Димитрова
– в момента не играе никъде, снима филми и серили. Очакваме постановка с нея в края на 2018
Трейлър към моноспектакълът на Диана "Въпреки всичко"


Димитър Захариев
[/i]
Джуджето Дългоноско (куклен театър за деца) – Театър Въраждане
Занимава се с импровизационен театър – Клонираните/ ХаХаХА Импро – Кино Влайкова
Джордж Каплан - Френски институт/ Арте урбана Колектив
Димитър Захариев в реклама на HANDY


Снимки на Велислав Павлов в gettyimages


Скрит текст:




СТАРИ ТЕМИ
Скрит текст:

Последна редакция: сб, 09 юни 2018, 11:05 от HumbleBumble

# 1
  • Мнения: X
Ейййй, качих снимка с ЮВ и веднага нова тема Wink

Благодаря за мерака!!!

# 2
  • Мнения: 1 190
    Честита темичка Simple Smile) Благодаря Хъмбъл Flowers Hibiscus

    # 3
    • Мнения: 9 374
    Хаха Дона, още  умирам от смях като се сетя за тая торта с него. Joy

    # 4
    • Мнения: 4 059
    Докато се наканя да напиша нещо и нова тема. Joy
    Донааа, ах ти Бруте, какви са тези торти дето ни припомняш?
    Честито на Майчето Hug успех на Яни утре (смях се с глас на завиждането ти към Диана. Аз сега да ви подразня си бих камшика днес от работа и прехвърчаха 500км
    Скрит текст:
      Joy )

    # 5
    • Мнения: 2 653
    Ейййй, качих снимка с ЮВ и веднага нова тема Wink

    Благодаря за мерака!!!

    Уууу! Анатема !

    # 6
    • Мнения: X
    Не те виждам.....как ще издържиш, нямам идея....то да се пържиш, да се потиш и то не от секс....
    добре ни е на нас на хладно, на климатик и изкуствена светлина в офиса.... Wink

    BeersShaved IceNature Sunny


    Аз съм една ФБ маниачка под прикритие. Мръсна грешница съм, ходих на мастър клас при Зорка Общата Wink

    # 7
    • Мнения: 12 406
    Благодаря за новата тема Hug

    # 8
    • Мнения: 4 059
    Не те виждам.....как ще издържиш, нямам идея....то да се пържиш, да се потиш и то не от секс....
    добре ни е на нас на хладно, на климатик и изкуствена светлина в офиса.... Wink
    Говори ми на слънчевите очила. Sunglasses
    Не мога да повярвам как са сложили наша Дианка на една торта с Великолепний. Като са рязали парчетата сигурно са я обикаляли, че нали е отрова Joy

    # 9
    • Мнения: X
    Честит петък спедобед на прекрасната ни групичка Hug



    Е тя Диана с Юнак Великолепний беше поносима Wink

    # 10
    • Мнения: 2 653
    Ахахахах, Дона, много яка снимка.
    Не знам как не ни е срам да споменаваме името на посредствена актриса, снимаща брутални секс- сцени само, с посредствен актьор, със съмнителни качества и най- вече без класа, редом до името на Великият !
    Срамота !

    Последна редакция: пт, 08 юни 2018, 14:17 от Veracruz

    # 11
    • Мнения: 1 358
    Недейте така да споменавате името на Великолепния, че ей сега ще ви надушат хрътките и като рояк ще дойдат тук да ви кажат колко Велик всъщност е Великият, и как другото около него класа няма Grin

    Благодаря за новата ни темичка Hug  Heart Exl
    Яничка, успех на изпита, Майче на теб честито!
    Доне, това е много добро Joy

    Последна редакция: пт, 08 юни 2018, 13:49 от Anichka32

    # 12
    • София
    • Мнения: 9 558
    Хайде и аз тук.
    Ауу Димитрова - марш под някоя сянка да се срамуваш. Пък това гръцко море е толкова солено и мокро, нека ти е, страдай, а като гледам и фрапе няма, мъка.

    Тортичка с Юнак Великолепний (браво Дона) това се казва класа и добър вкус.

    # 13
    • Мнения: 9 374
    Докато се наканя да напиша нещо и нова тема. Joy
    Донааа, ах ти Бруте, какви са тези торти дето ни припомняш?
    Честито на Майчето Hug успех на Яни утре (смях се с глас на завиждането ти към Диана. Аз сега да ви подразня си бих камшика днес от работа и прехвърчаха 500км
    Скрит текст:
      Joy )
    Аз й завиждам благородно на нея, тя си заслужава почивката. Дори и грешниците имат нужда хаха. Joy

    # 14
    • Мнения: 9 619
    Благодаря за темата Simple Smile
    Яница, стискам палци за утре Hug

    Дона, за снимката от миналата  тема, мерси Simple Smile,  много ми е смешен, сега го харесвам повече, преди е като някой ученик Grinning, годините хич не му личат, ако не знам на колко е бих казала, че е с 10 години по-млад.

    Общи условия

    Активация на акаунт