ВЕЛИСЛАВ ПАВЛОВ*ДИМИТЪР ЗАХАРИЕВ*ДИАНА ДИМИТРОВА* ТЕМА 3

  • 28 234
  • 753
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 628
Дона, моля ти се, покварявам ги от малки бъдещето поколение Joy
Яница, да учител съм  Simple Smile. Не знам коя година си и дали вече сте ходили при сладурковците, но като имаш практика не се плаши, повярвай ми, даже ще ти е мъчно като приключи Simple Smile

Много е красива Диана, определено цвета и отива много, няма да имам нищо против ако остане с него и за снимките. А едни дами в друга тема, да си вземат очила, щом казват, че жена като нея не е красива.
Димитрова, гледай я, много ме дразни Grinning, пак с готина тениска и няма да каже от къде е, аз днеска сумати му и магазини обиколих и ни една тениска с котка не видях Grinning

Ааааа, Велислав си го дръжте и делете, както си искате, тъкмо по-малко конкуренция за Митето - само с Дона го деля Sunglasses Joy

Последна редакция: пт, 08 юни 2018, 20:03 от maichetoo0o

# 61
  • Мнения: 1 358
Аз отсега си казвам - ако не се доредя за моите два часа, си „заплювам„ Диана Grinning Мъжа ми съм сигурна, че няма да има нищо против, Joy пък и нали ви казах, покрай тия нейни снимки се обърках значително Smiley

Е, ако досега са ни чели и са нямали нищо против от нашите писаници, то оттук насетне ще разбера ако се откажат да ни четат Joy Animal See No Evil

# 62
  • Мнения: X
Майче, предимството да харесваме по-малко харесвания - повече за нас Smiling Imp

Айдееее, и Диана се уреди!!! Спокойна съм!

# 63
  • Мнения: 9 374
Дона, моля ти се, покварявам ги от малки бъдещето поколение Joy
Яница, да учител съм  Simple Smile. Не знам коя година си и дали вече сте ходили при сладурковците, но като имаш практика не се плаши, повярвай ми даже ще ти е мъчно като приключи Simple Smile

Много е красива Диана, определено цвета и отива много, няма да имам нищо против ако остане с него и за снимките. А едни дами в друга тема, да си вземат очила, щом казват, че жена като нея не е красива.
Димитрова, гледай я, много ме дразни Grinning, пак с готина тениска и няма да каже от къде е, аз днеска сумати му и магазини обиколих и ни една тениска с котка не видях Grinning

Ааааа, Велислав си го дръжте и делете, както си искате, тъкмо по-малко конкуренция за Митето - само с Дона го деля Sunglasses Joy


Майче, приключвам третата година. Септември сме по градините и училищата на практика. Аз от тях не се плаша, преподавателите са ми по-притеснителни. Grinning

Дааа, Диана е страхотна, цветът е чудесен. Явно и тя като мен не се свърта на едно място с цветовете, щото ако не се лъжа го е сменила за втори път, преди седмица беше по-червеникав сякаш. Grinning А и по принцип като я гледам е сменяла доста цветове във времето. Не знам дали заради Диана ще им трябват очила, ама заради Велислав им ще им е нужен най-големия диоптър.Joy

# 64
  • Мнения: 12 476
Е много е хубаво нашето момиче, значи Heart
Много ми харесва тоя цвят на косата й. Въпреки че черното много й отива, тайничко си мечтая да я погледаме с тоя цвят.

# 65
  • Мнения: X
И аз се надявам да я видим така. Ще е символ на “новата Зорница”. Продължавам да мисля, че не е сменила цвета самосиндикално

# 66
  • Мнения: 9 374
Дона, четеш ми мислите, и аз си го мислех това. Grinning Символ не само на "новата" Зорница, но и на "новия" живот, който я очаква. Със сигурност ще е по-щастлива.

Много ми е любопитно какво ще представлява промото за сезона, особено за тях двамата. Само не искам трети човек. Сценаристите, ще ме прощавате, ама да си ги нямаме такива. Joy И още по-интересно ми е как ще започне първият епизод на новия сезон след тоя хепиенд. Все ми се иска да не им изливат кофите  с гадости още от първи епизод.

# 67
  • Мнения: 9 628
Яница, ще се абстрахираш от тях и хич няма да ги отразяваш, защото ще си мислиш за нещата, които трябва да направиш. Simple Smile

Ще видим другия месец като почнат снимките, дали Диана ще си запази цвета, ако не го промени преди това Grinning, както казах, нямам против да го запази.

Наистина се надявам да нямаме геометрична фигура, освен ако не включва малко еленче или кошутка Grinning
Само да не започнат сезона с проблемите директно, че с това ще се изложат много, хубаво положителен финал ни дадоха, ама да ни дадат време да се подготвим Grinning

# 68
  • Мнения: 9 374
Малкото еленче или кошутка са задължителни! Grinning Много искам да видя Зорница като майка, мисля че Диана ще се справи перфектно. И Марио ми е интересен много в такава светлина. Представям си го какъвто е грижовен, как докато Зори е бременна, я обгрижва постоянно и й гали коремчето. Ауу, размечтах се, ама като си го представя е толкова мило. Joy

# 69
  • Мнения: 4 059
Дона, много ме съмняваш с тези курсове по нощите в събота. Smirk
Тази Диана ще ме побърка с тези тениски и сега след три седмици, когато ми прочете съобщението ще има да се чуди за коя става въпрос. Joy


Момичета, вашите ученици сигурно са сладички. И на мен на есен ми предстои преподавателска дейност, но моите не са сладички, а са студенти Joy И за сега само съм ги стряскала с лош поглед по изпити. Joy

# 70
  • Мнения: X
Е как бе? Нали Велислав каза, че вече имаме четириъгълник? Колкото и да не се кефя на долния десен ъгъл...
Абе кой сценарист ще позволи на Марио да гали бременно коремче?
В първия епизод едва ли ще има кофа с помия, ама виж във втория...

Е....в събота сутрин е курса Joy В събота вечер си правя хубавото с бутилката Joy

Въх, много нАука в тая тема бе? Къде съм пипаднала? Учители, преподаватели...

# 71
  • Мнения: 9 374
Долният десен ъгъл хич не го отразявам, аз гледам само горните ъгли хахахах. Joy Ти пък сега не ми убивай надеждите за Марио. Grinning

# 72
  • Мнения: X
Долният десен ъгъл хич не го отразявам, аз гледам само горните ъгли хахахах. Joy Ти пък сега не ми убивай надеждите за Марио. Grinning


Извинявай, ама долният ляв ъгъл си е мега, хипер, ултра як! Как не го виждаш?

# 73
  • Мнения: 9 374
Долният десен ъгъл хич не го отразявам, аз гледам само горните ъгли хахахах. Joy Ти пък сега не ми убивай надеждите за Марио. Grinning


Извинявай, ама долният ляв ъгъл си е мега, хипер, ултра як! Как не го виждаш?

Виждам го аз, ама онези отгоре го засенчват. Joy Сори хахаха.

# 74
  • Мнения: X
Добре бе, баси..... защо с Албена, защо??? Дано бързо ги разделят, да им намерят някакви проблеми, че ще изкукам

Гледай си работата. Ако не е той да ги поддържа, са за никъде

Wink

Общи условия

Активация на акаунт