Мъж Скорпион - 4

  • 54 260
  • 751
  •   1
Отговори
# 120
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
... все едно е по висш от нея, а тя по-нисша...
Има такива мъже, независимо от зодията им. Мислят си, че са по-висши от жените, само защото са мъже.
Но някои зодии са по-склонни да разсъждават така....

# 121
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Кои? Мисля, че мъжете от зодия Лъв са склонни да се държат така.

# 122
  • Мнения: 20 172
sam_, има тема за мъжете Козирози. Може да й метнеш един поглед. Според мен тези мъже като цяло не разбират и не възприемат женската природа. Ние сме им като абстракции Grinning
+100

# 123
  • Мнения: 209
... все едно е по висш от нея, а тя по-нисша...
Има такива мъже, независимо от зодията им. Мислят си, че са по-висши от жените, само защото са мъже.

Нямам против да уважавам мъжете, просто ми е странно живеем в доста съвременен свят и в бг се уважават както мъжете така и жените и ми е странно, че аз съм задължена да върша домакински неща, без да мога да усещам неговото уважение и примерно някой и друг комплимент, това не е много...

и да Джулия четох темите за мъжете Козирог, аз познавам няколко такива, и другите почитат жената до тях, тя е важна за тях, и отвреме на време си поделят примерно, жената готви, мъжът хвърля боклука и т.н.
Може би защото при моя случай неговата луна е в скорпион смятам, че е заради това.

Последна редакция: сб, 01 сеп 2018, 16:17 от sam_

# 124
  • Мнения: 209
П.С. жена близнаци съм, само че не типичен представител за зодията си.

# 125
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
ми е странно какво бъдеще ще имам с човек, който смята, че аз съм задължена да върша домакински неща, без да мога да усещам неговото уважение

Бий му шута. Човек, който не те уважава, не те заслужава.

# 126
  • София
  • Мнения: 874
Какво значи "да усещам уважение"? Нито един мъж, независимо от зодията, не носи отговорност за твоите чувства и усещания. И изобщо не разбирам защо стоите във връзки, в които няма хармония. Като не е за теб - разделяш се и продължаваш.

# 127
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Нито един мъж, независимо от зодията, не носи отговорност за твоите чувства и усещания. .
А за кво носи отговорност? Само за задника и предника си ли? Joy

# 128
  • София
  • Мнения: 874
Чувствата и мислите са лични и всеки от нас носи лична отговорност за тях. На раците ви е малко трудно да го разберете. Жената не е влюбена. Влюбен човек не се чувства така.

# 129
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Само за задника и предника си ли? Joy
Пълният стомах е по-важен.Joy

# 130
  • Мнения: 1 750
Какво значи "да усещам уважение"? Нито един мъж, независимо от зодията, не носи отговорност за твоите чувства и усещания. И изобщо не разбирам защо стоите във връзки, в които няма хармония. Като не е за теб - разделяш се и продължаваш.
Изобщо не е толкова лесно,особено,ако любовта,емоциите и чувствата са придружени с отговорност  /силен Сатурн/.

# 131
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Имам ли шансове с мъжа скорпион, с луна и венера в скорпион и марс в дева, който е 18 години по-голям от мен?
Аз съм лъв, луна в риби, марс в рак и венера в дева.

# 132
  • Мнения: 209
Какво значи "да усещам уважение"? Нито един мъж, независимо от зодията, не носи отговорност за твоите чувства и усещания. И изобщо не разбирам защо стоите във връзки, в които няма хармония. Като не е за теб - разделяш се и продължаваш.
Изобщо не е толкова лесно,особено,ако любовта,емоциите и чувствата са придружени с отговорност  /силен Сатурн/.

Как мога да разбера дали имам силен сатурн в натал. карта това никога не съм го разбирала?

# 133
  • Мнения: 209
Какво значи "да усещам уважение"? Нито един мъж, независимо от зодията, не носи отговорност за твоите чувства и усещания. И изобщо не разбирам защо стоите във връзки, в които няма хармония. Като не е за теб - разделяш се и продължаваш.

Понеже той го преди 3 месеца не беше такъв, беше човек който ми правеше комплименти даже по-често от мен ми казваше, че ме обича, и усещах някак повече подкрепата му за някое неща, сега нз защо се е затворил в себе си така като го попитам и не му става приятно отговаря, но не към въпроса, а по-странични неща, които не са към темата, когато спомена за чувства той не отговаря, дори не му става приятно, знам че държи на мен, но нз какво му става напоследък преди беше някак по ентусиазиран сега всичко прави по задължение, дори преди да му е носело удоволствие.

# 134
  • Мнения: 209
Влюбването трае две години, когато имаш така да кажа пеперуди в стомаха всичко е розово, след този период сваляш очилата и виждаш човека такъв какъвто е, дори преди да не си забелязвал някои неща, след това постепенно идва фазата на любовта, тя е различна като емоция по-умерена е, но и в нея има ентусиазъм, но при него все едно е умрял към всичко.

Общи условия

Активация на акаунт