Мъж Скорпион - 4

  • 54 332
  • 751
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 874
Близнаци с рибешко значи двойна двойственост. Няма ли доминация от страна на партньора - и двата знака търсят следващ. Хубаво е, че имаш вода, но рано или късно близнаците ще ти се проявят и тогава хич няма да сте в хармония...

# 106
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Аз съм обратното - риби с асц. близнаци.Не знам кое кога ми се проявява, но съм си с особен характер.

# 107
  • Мнения: 209

Близнаци с рибешко значи двойна двойственост. Няма ли доминация от страна на партньора - и двата знака търсят следващ. Хубаво е, че имаш вода, но рано или късно близнаците ще ти се проявят и тогава хич няма да сте в хармония...
[/quote]

Така е, аз съм с асцендент козирог и луна в риби, партнюра ми е козирог с луна в скорпион и асцендент козирог, попринцип се разбираме, но най ме дразни в него, че не е свикнал много да обсъжда проблемите, не му се обяснява много затова по-накратко...
Значи и скорпиона е знак, който търси следващ това не го знаех мислех, че е само при рибите, той няма риби в наталната си карта изобщо.
Той е скопоен но понеже марса му е в скорпион, и напоследък е под голямо напрежение от работата си му личи как скоропиона си намира път Grin

# 108
  • Мнения: 209
Аз съм обратното - риби с асц. близнаци.Не знам кое кога ми се проявява, но съм си с особен характер.
Рибите са по-спокойни, а близнака е по-динамичен леко сприхав на моменти, ентусиаст, асцендента на човек се проявява след 33 година.

# 109
  • София
  • Мнения: 874
Аз говорех за близнаците. При скорпиона няма двойственост. Всичко там е ток и жица.

# 110
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Аз съм обратното - риби с асц. близнаци.Не знам кое кога ми се проявява, но съм си с особен характер.
Рибите са по-спокойни, а близнака е по-динамичен леко сприхав на моменти, ентусиаст, асцендента на човек се проявява след 33 година.
Аз съм точно на 33г., но съм си доста сприхава и избухлива още от малка.Рибите като цяло не са много спокоен знак, поне тези които аз познавам.Далеч съм от тълкуването, говоря само от свое име и лични впечатения.Доколкото ми е известно освен асцендента , също играят роля луна, Марс, Венера.Аз съм риби с асц. и луна в близнаци, Венера и Марс пък са ми в овен.
Имам брак със скорпион - октомврийски представител и той е с доста по-мек харакер от моя, защото аз съм силно доминантен тип.

# 111
  • Мнения: 209
Аз съм обратното - риби с асц. близнаци.Не знам кое кога ми се проявява, но съм си с особен характер.
Рибите са по-спокойни, а близнака е по-динамичен леко сприхав на моменти, ентусиаст, асцендента на човек се проявява след 33 година.
Аз съм точно на 33г., но съм си доста сприхава и избухлива още от малка.Рибите като цяло не са много спокоен знак, поне тези които аз познавам.Далеч съм от тълкуването, говоря само от свое име и лични впечатения.Доколкото ми е известно освен асцендента , също играят роля луна, Марс, Венера.Аз съм риби с асц. и луна в близнаци, Венера и Марс пък са ми в овен.
Имам брак със скорпион - октомврийски представител и той е с доста по-мек харакер от моя, защото аз съм силно доминантен тип.

Ти си направо огън Grinning да има и не типични представители и аз познавам мъж скорпион, който няма тази скорпионска избухливост, която се появява, когато е най-спокойно и тихо :Д. Можеш да прочетеш в гугъл за луна близнаци има доста ето едно и от мен:
 
http://pims.ucoz.net/board/planetite_v_znacite/planetite_v_bliznaci/31-1-0-371

# 112
  • Мнения: 209
Аз говорех за близнаците. При скорпиона няма двойственост. Всичко там е ток и жица.

Да разбирам, а за мъж козирог в луна скорпион може ли да ми кажете нещо конкретно, имам в предвид кое ги дразни примерно в една жена? Не, че не съм забелязвала някои неща, но обичам и други мнения.

# 113
  • София
  • Мнения: 874
Ти сега последно с колко мъже от различни зодии си се обвързала?

# 114
  • Мнения: 209
Ти сега последно с колко мъже от различни зодии си се обвързала?

Smile
Обвързана съм само с един мъж козирог с луна в скорпион, понякога чета и характеристиките за зодия скорпион, защото някои неща се отнасят и за мъже с луна в скорпион.
Затова въпроса ми е кое го дразни в поведението на жена например, кое не може да понася козирога с луна в скорпион, дали е склонен примерно да прощава такива неща...

# 115
  • Мнения: 3 753
Sam, опасявам се, че комбинацията Козирог - Скорпион се дразни предимно от факта, че е жена. В по-тежки случаи също се дразни от дишане, звук и присъствие 🤔
Лично мнение Hands V

# 116
  • Мнения: 209
лейди Рамкин
Мисля, че не можах да ви разбера може ли да поясните?
Забелязвам напоследък, нещо което не бях забелязвала в него, все едно много не е свикнал да почита жена, попринцип каквато и да е... все едно е по висш от нея, а тя по-нисша...

# 117
  • Мнения: 3 753
Окей, ще се опитам да отговоря сериозно. И двете споменати зодии са ужасно самоуверени със склонност към нарцисизъм. Хубави хора са, но правилата им са трудни за спазване. Обикновено прикриват раздразнението си от несъвършените хора около тях. Ако забелязваш незачитане, то не е започнало отсега. Добрата новина е, че не бива да се приема лично, общо взето, цялото човечество им е под нивото 😃

# 118
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 864
sam_, има тема за мъжете Козирози. Може да й метнеш един поглед. Според мен тези мъже като цяло не разбират и не възприемат женската природа. Ние сме им като абстракции Grinning

# 119
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
... все едно е по висш от нея, а тя по-нисша...
Има такива мъже, независимо от зодията им. Мислят си, че са по-висши от жените, само защото са мъже.

Общи условия

Активация на акаунт