Мъж Скорпион - 4

  • 54 169
  • 751
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 874
Аз пък бих те посъветвал ако си се чувствала добре с него да си продължите познанството. Няма смисъл ако ще тръгваш със скрити цели за отмъщение - тва е излишно и за двамата. Само ще се вкараш с някакви негативизми.

# 61
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Аз пък бих те посъветвал ако си се чувствала добре с него да си продължите познанството. Няма смисъл ако ще тръгваш със скрити цели за отмъщение - тва е излишно и за двамата. Само ще се вкараш с някакви негативизми.
И аз клоня към това.

Иначе няма да тръгна с идеята да отмъщавам. А просто ще се опитам да видя каква ще е третата среща. Готина като първата или тотал щета като втората. Ако продължи с упреците и мрънкането....няма да издържа, ще се отприщи приливната вълна и не отговарям за действията си Joy Аз не съм зла, нито интригантка. Но много неприятни и съсъпващи истини мога да казвам. Особено, ако ме нападат неправомерно....Обаче има и вероятност третата среща да е яка и нещата да тръгнат в приятна посока Stuck Out Tongue Winking Eye Но няма да знам какъв факс ще получи Скорпито и дали ще покаже тъмната или светлата си страна Joy

# 62
  • София
  • Мнения: 874
Няма как да знаеш ако не опиташ! Давай смело, пък ако не е твоя човек - голям праз! Няма да е последния мъж на тая земя.

# 63
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Цитат на: asen_mihaylov link=topic=1042394.msg36916475#msg36916475 date=1529
434471
Няма как да знаеш ако не опиташ! Давай смело, пък ако не е твоя човек - голям праз! Няма да е последния мъж на тая земя.
Така е, но по-скоро разсъждавам практично. Дали си струва да разваля полезното познанство заради иху-аху Sunglasses Здравият разум ми казва да си седя на д-то. Но някакви планети са ми разбъркали чакрите и ме пере сачмата напоследък Joy 

# 64
  • София
  • Мнения: 874
Ти си с асцендент козирог, така че Уран ще ти бъде 7 години в пети дом - там той действа неочаквано в любовен план. Неочаквани развития в любовта, краткотрайни романси с цел забавление, крайности в емоционален план. Изобщо извън работата и дома те чакат много нови събития.

# 65
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Ти си с асцендент козирог, така че Уран ще ти бъде 7 години в пети дом - там той действа неочаквано в любовен план. Неочаквани развития в любовта, краткотрайни романси с цел забавление, крайности в емоционален план. Изобщо извън работата и дома те чакат много нови събития.
Ехааа, звучи цветно и интересно.Stuck Out Tongue Winking Eye От кога са започнали 7те години?

# 66
  • София
  • Мнения: 874
От миналия месец. Мене също ме праска съчмата и завъртях един куп заинтересували се. Телецът се върна, везните ме притискат, още двама се опитват да ме докопат... хич не ми е лесно Joy

# 67
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
От миналия месец. Мене също ме праска съчмата и завъртях един куп заинтересували се. Телецът се върна, везните ме притискат, още двама се опитват да ме докопат... хич не ми е лесно Joy
Оле, хахаха. И.аз от тогава усетих, че нещо яко се отприщи в мен и доста мъже улавят настроението ми. Joy Голям купон се заформя Stuck Out Tongue Winking Eye  Бай дъ уей и моят Телец започна пак да се навърта често. Един бял,  добър и весел....да не повярва човек.

Хайде, наслука, Асене! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 68
  • Мнения: 2 214
Не се занимавай.
Никога не отмъщават веднага, могат да чакат с години да го направят, но чакат перфектния, идеален момент, точно когато идея си нямаш от къде ти се е стоварило, може да няма нищо общо с това, което ти си нанесла, но ще ти го върнат тъпкано, така че да го помниш.
Изкустни са във владеенето на емоцията си, във воденето на разправии и скандали, да дразнят опонента, без вътрешено това да им влияе.
много добре казано

# 69
  • София
  • Мнения: 5 726
Ти си с асцендент козирог, така че Уран ще ти бъде 7 години в пети дом - там той действа неочаквано в любовен план. Неочаквани развития в любовта, краткотрайни романси с цел забавление, крайности в емоционален план. Изобщо извън работата и дома те чакат много нови събития.
Дай някое рамо и на другите тук тогава,какво ни очаква в близко време. Явно се занимаваш доста с астрология.

# 70
  • Плевен
  • Мнения: 1 612
Аз пък мога да кажа едно: по-добре е да имаш скорпион за приятел,отколкото за враг.Моят мъж си има една реплика,която той я е измислил."Което кученце се е пояло с мене,все е побеснело!"Може години да минат и ти да си забравил,но дойде ли подходящ момент,той си отмъщава.Жестоко обаче.Моя като дете си е правел поименник,кой с какво го е унижавал.Още бере гной като го чете!

# 71
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Това с поименника кърти Joy Кому е нужно цял живот да влачиш гняв, обиди, мозъкът ти все да цъка на режим "отмъщение" и да си фиксиран в негативните преживявания?! Sad Това не живот според моите разбирания.

# 72
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Това с поименника кърти Joy Кому е нужно цял живот да влачиш гняв, обиди, мозъкът ти все да цъка на режим "отмъщение" и да си фиксиран в негативните преживявания?! Sad Това не живот според моите разбирания.

И за мене е неразбираемо това и ми е смешно как ни изкарват някакви злодеи, които ГОДИНИ наред потриват ръце и само чакат момента да отмъстят. Laughing Това е пълен абсурд и темата клони натам, охапаните от скорпиони и с несподелени любови да ги оплюят едно хубаво, като им прпишат какви ли не лоши качества, белким им олекне. Пък други им вярват и се възмущават. Ако някой ме нарани, реакцията ми идва мигновено - ще се стовари гневът скорпионски върху него и после или ще се разберем, или пътищата ни ще се разделят. Много често и до гняв не се стига, ако някой от тълпата се издъни - просто подминавам и зачертвам тази личност - нямам време за на хората глупостите, камо ли за отмъщения.

# 73
  • Мнения: 20 157
Това с поименника кърти Joy Кому е нужно цял живот да влачиш гняв, обиди, мозъкът ти все да цъка на режим "отмъщение" и да си фиксиран в негативните преживявания?! Sad Това не живот според моите разбирания.
Абсолютно!

# 74
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Аха....и винаги клъвнатите от Скорпион са си го заслужили? Абсурд е Скорпито да има вина например и ужилвайки - да си спасява гъзеца?! Joy Скоро някъде ми се мярна баснята за скорпина и жабата. Дали не беше в темата....

Общи условия

Активация на акаунт