Мъж Скорпион - 4

  • 54 108
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 16
не му вярвай
бнд  беше роден поет в приказките
гледай действията му
скорпионите са склонни да омайват жената , докато им мине влюбеността
някой преди мен беше писал точно това
скорпионите са доста добри манипулатори, не се поддавай
иначе жена риби и мъж скорпион е доста добър съюз

няма шанс при мен с подобни приказки, ясен ми е. Цялата му любов на думи е с цел да запази статуквото. Освен това асцендентът ми е скорпион и съм наясно, че човекът се пробва да види докъде точно ще му вържат

Последна редакция: вт, 12 юни 2018, 00:11 от villa motovila

# 16
  • Мнения: 48
Искам да питам как издържате някой така да се подиграва с вас?Да ви лъже и мами и то не само една ами няколко жени...Каквато иска зодия да е щом е лъжец е боклук...

# 17
  • Мнения: 5 819
   Защо в тази история с женения мъж в разговора се набъркаха зодиите тук? Няма нищо общо със зодиите! Този мъж за мене е пълен боклук - написах го преди два дни. Боклук е, защото изневерява на съпругата си, а тя е с него и върши цялата домакинска работа, всяка вечер чака съпруга й да се прибере у дома и има интимни отношения с нея, въпреки че си има любовница;  лъже любовницата си, че е женен, ако любовницата не знае този факт, ще се разведе и също така има интимни отношения със съпругата си, въпреки че тези мъже отричат, че изобщо имат интимни отношения със съпругата си; и на двете изневерява с други жени и със сигурност говори същите неща, които говори на любовницата си.

# 18
  • Мнения: 16
Всъщност всичко е голям театър, такива хора се лекуват само с пълно безразличие, когато усетят, че вече не са център на внимание, идва моментът на истината

# 19
  • Мнения: 16
От вчера на обяд има затишие- след като му казах да отиде на психотерапевт, за да намери себе си, и че не участвам в разваляне на семейни отношения. Обясних му, че ако иска промяна, в каквато той се кълне трябва да извърви този път сам
Обяснява ми, че бил слаб, за да го извърви сам.
Опс, и тук манипулацийка- да му държим ръчичката видиш ли, докато той реши какъв ще му бъде семейния статус. Ако може и да го утешаваме, и да го потупваме по рамото, и междувременно да спиме заедно. Хахаха!!!!
На такива хора никога, никога не се доверявайте!!! За нищо!!!

# 20
  • София
  • Мнения: 5 704
Чаровни са, лесно заблуждават обаче околните какво се крие под похлупака. От 17г съм със скорпион. Аз съм овен. С годините опознаваш добре човека до себе си. Всички припадат по скорпионите, а аз им се чудя на акъла. За мен са в пъти по тежки характери от овена. Баща ми и чичо ми бяха овни, не е като да не познавам такива мъже от близо.

Последна редакция: чт, 14 юни 2018, 12:02 от trikitil

# 21
  • България
  • Мнения: 6 200
Не всички се заблуждаваме  Grinning.
Особено тези с родители и баба Скорпион  Grinning.
  Знаех какво ме чака, но аз съм Везна, красотата може да спаси света, но може да убие една Везна  Mr. Green.
  Всичките му опити за манипулации са ми прозрачни.
Затова малко го възприемам като дете, а не като равен. Доста буйно дете, с тежки моменти.
Лошото е, че и на работното си място вади жилото и така яко си рита стола.

# 22
  • София
  • Мнения: 874
Уникални сте везните (жените де, за мъжете не мога да кажа същото). Чаровни, умни, колебливи по един симпатичен начин. Хич не сте за играчка, нормално е да привличате скорпита, ама хич не могат да ви преценят трезво.

# 23
  • Мнения: 48
Мъжете везни са ужасни и не ги харесвам - манипулатори и женкари. Скорпионите  по какъв начин заблуждават и защо да са тежки характери?

# 24
  • София
  • Мнения: 5 704
Мъжете везни са ужасни и не ги харесвам - манипулатори и женкари. Скорпионите  по какъв начин заблуждават и защо да са тежки характери?
Няма да разбереш кога си ги засегнал с нещо, даже и дребно,и кога ще ти се излее това като лава върху главата,без да си подозирал,че тази лава се готви. Много прикрити в истинските си чувства към всички хора,близки и не близки. Наумят ли си нещо,не чуват какво им се говори.Ако от няколко страни го чуят може и да се позамислят,но  не е гаранция. Често го играят като малки деца,както е написано по-горе. Трудно взимат решения,ако могат правят, така че ти да вземеш вместо тях, и ако е грешно да има на кой да мрънкат и обвиняват, или оставят нещата на течението.
Забравих в предния пост да кажа ,че имах двама дядовци Скорпиони.

Последна редакция: чт, 14 юни 2018, 14:56 от trikitil

# 25
  • Мнения: 48
Значи моят не е типичен скорпион...защото не забелязвам подобни качества.

# 26
  • София
  • Мнения: 5 704
Значи моят не е типичен скорпион...защото не забелязвам подобни качества.
А от колко преме сте заедно?
Аз чак на 10-12 г започнах да добивам ясна представа за скритите камъни.
И все пак хора сме,оюе много неща ни определят,не само зодията.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 262
Аз изобщо не съм съгласна, че прикриват истинските си чувства.Даже напротив, за хората, които ги познават добре, чувствата им са много лесно различими, както и отношението им към хората около тях.Скорпионът трудно се разкрива пред нови хора, но разкрие ли се, никак не е трудно да се различат нюансите на настроенията му.Моят, само по погледа и поведението му, ми е ясно точно какво си мисли и защо си го мисли.От 12г. почти сме заедно, 11г. от които сме женени.Имам и други близки от зодията.
Иначе да, понякога са като деца Grinning Обаче аз не мисля, че това е лошо качество.Единствено става неприятно, ако почне някой да им се връзва на глупостите.На мен такива изобщо не ми минават, нито от скорпиона, нито от някой друг и затова и нямам драми от такъв вид.

# 28
  • Мнения: 7 847
А на мен ми е забавно. Когато се опитва да се прикрие или си сдържа чувствата, или премисля дали и как да реагира на нещо... Опитайте с ирония или самоирония. При мен действа безотказно. Понякога го гледам и казвам какво мисли, гласно с неговия маниер и действа. Първо се разсмива, а после си казва.

За толкова съвместни години съм се убедила, че добереш ли се до същината на душата му е верен.
Дори и да се смеете, разкрие ли се пред някой до край, а това му е най - трудно, да махне бариерите, но стори ли го е най - верният човек, партньор, всичко.
Е, може и да не важи за всички. Аз имам опит с един, но характерът не се определя само от зодиакалния знак.


# 29
  • София
  • Мнения: 874
По това последното козирогът и скорпионът много си приличат.

Общи условия

Активация на акаунт