🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 11 (тема 2)

  • 72 723
  • 892
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 055
От участниците през тази седмица само Ева ми е позната и донякъде оназ' девойка със силиконите. Дано се държат нормално, че мината седмица ми дойдоха в повече изцепките на Нордел и Луна.

# 61
  • Мнения: 5 698
Бойка и Лейди Би едно и също лице ли е?

# 62
# 63
  • Viena
  • Мнения: 3 582
В кой ресторант ги посрещна Луда?

# 64
  • София
  • Мнения: 12 409
В този на Шеф Петров, не му знам името обаче.

# 65
# 66
  • Мнения: 4 087
Запис и от мен да ви следя. Предната седмица беше потресаваща, искрено съжалих "гостите" на ЛуДа.....тази жена или е много луда или е страшно добра актриса и заслужава Оскар.

# 67
  • София
  • Мнения: 20 082
В този на Шеф Петров, не му знам името обаче.
Secret  Peace

# 68
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 500
 Секрет,ама ,какъв?Назален,ректален..

# 69
  • Мнения: 7 848
Секрет,ама ,какъв?Назален,ректален..
😁😁😁
Търкалям се...

# 70
  • Мнения: 13 082
Ма молА ви са 😆 Ще обидите Шефа с тия писаници 😆

С Джугани ли ще стартира седмицата? Много искам пак да се посмея на кичозния ѝ апартамент, просто е номер 1.😂

# 71
  • sofia
  • Мнения: 3 706
И аз очаквам да се насладя на интериора в Дугановия апартамент! До сега само на снимки съм му се радвала!
И кавърмата със Сьонга също тъй стилно ми звучи!

# 72
  • Мнения: X
На този Бобо сигурно му е до коленете Grinning

# 73
  • Испания
  • Мнения: 37 503
"Куп редица скандални конкурси". Куп или редица?

# 74
  • Мнения: 19 485
Запис и от мен да ви следя. Предната седмица беше потресаваща, искрено съжалих "гостите" на ЛуДа.....тази жена или е много луда или е страшно добра актриса и заслужава Оскар.
Аз също се потресох от "вечерята" на Луна. То си беше една дегустация от по 5 грамови хапки, обаче "фоа гра" и др. претенциозни наименования на гъши пастет. Тя че е луда, така си е, обаче не пропусна да вметне колко пари била дала за вечерята - страшна изцепка, това е дъното на по отношение на коментар, който може да се направи при поканени гости за вечеря. Къщата й си беше точно такава, каквато си я представях, лош вкус, кич и култ към Луна президент. Ако въобще е нейно мястото а не е декорирано специално за предаването. С една дума на участниците в нейната седмица трябва допълнителен хонорар да им бъде изплатен.

Общи условия

Активация на акаунт