🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 11 (тема 2)

  • 72 734
  • 892
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 9 533
добре звучи, все пак да не забравяме, че е младо момиче, което не се върти цял ден покрай печката. в това предаване /казвам това, защото до други често не се добирам/някои се показаха в неочаквано добра светлина, а други тотално се изложиха...булката изглежда се държи нормално, само да не си беше направила лицето на настъпана жаба.
а простото парче с вид на второразряден футболист? много гнусен, направо бляк! 

# 706
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 089
Vbox не се отваря от чужбина.
Някои неща във VBOX не се отварят- изписва, че съдържанието не е достъпно на тази територия, но специално Черешката се качва и се отваря прекрасно от приложението. Пробвай и ще видиш.
И на мен линкът към БТВ ми се отваря.
Днес няма да ми е толкова интересно, понеже вратарчето ми идва доста скучен. Виждам, че прическата обсъждате - то това чудо на главата му на някакво тупе прилича. Joy А от промото размахва и някакви камшици и бухалки, та може и някакво садо-мазо да излезе. Мартина да бяга далеч. Grinning

# 707
  • Мнения: 1 739
Аз Марти я знам от предаването на Милен Цветков , в което някакъв гримьор я беше окепазил . Целият фейсбук беше залят с нейни снимки  от въпросното предаване и подигравки  , а всъщност е много симпатично момиче . Справи се страхотно с готвенето , заслужаваше 40 т.

# 708
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Аз Марти я знам от предаването на Милен Цветков , в което някакъв гримьор я беше окепазил . Целият фейсбук беше залят с нейни снимки  от въпросното предаване и подигравки  , а всъщност е много симпатично момиче .





# 709
  • Мнения: 14 082
Да не е братовчедка на Ваня Червенкова?!

# 710
  • Viena
  • Мнения: 3 582
Ай стига бе....

# 711
  • София
  • Мнения: 22 776
Леле..... Онемях.....  ooooh!
smileys , не ни плаши, моля те. Пу-Пу….

# 712
  • Мнения: X
Гримьорът и фризьорът се оправдаха, че са направили всичко възможно... Тук тя била на два дни след операция на носа и за тва е подута, а те са се опитали да поприкрият синините и нещата като цяло...

# 713
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Аз съм невинна.

# 714
  • София
  • Мнения: 1 253
Всеки има минало, така че гледам да не си създавам мнение за хората от минали неща. Днес се изчетох на какво ли не и продължавам да симпатизирам на Мартина👍В "Черешката на тортата" показа себе си, своето гостоприемство и кулинарни умения, както че и е голям сладур по мое мнение - харесвам сърдечни и искрени хора без поза. Не се направи на нещо, което не е, не се надуваше, както други плеймейтки или както там се наричат, го правят, нямаше престореност и както казах и по-рано: нещата и се получаваха с лекота.

# 715
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 089
Лелее, направо се стресирах от снимките на Мартина ..Close Аз не знам дали точно гримьорът и фризьорът са виновни, но ако е била след операция.. не мисля, че друг й е крив. Head Band
Сега изглежда много по-добре, това е важното. 

# 716
  • Мнения: X
Да не е братовчедка на Ваня Червенкова?!

😃😃
На мен ми прилича на Бориса, на Андрей.

# 717
  • USA
  • Мнения: 7 308
Добре се справи Мартина и като човек не ми изглежда на празноглава бръмчалка,от онези прегладнелите,всеки момент да колабират,само и само да бъдат слаби.Може и да е постановка за пред камерите,знам ли...
Една такава без помпозно самочувствие,амбицира се да даде най-доброто от себе си,но пък е нарцис.Чаршафи с нейният задник,кърпи с нейното лице..too much.
Кученцето е голямо сладурче.

Последна редакция: чт, 21 юни 2018, 19:11 от Adorasmile

# 718
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Според промото Калканджиева ще проси бира из блока.

# 719
  • София
  • Мнения: 3 715
Алкохоличка и панаирджийка, нормално..

Общи условия

Активация на акаунт