🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 11 (тема 2)

  • 72 732
  • 892
  •   1
Отговори
# 870
  • USA
  • Мнения: 7 308
Много семпло и бедно меню,на фона на претенциите + предишните участия,очаквах много повече.Можеше от магазина да купи някакви мезета/сирена,които да поднесе със салатата.
Утре ще подготвя новата тема.

# 871
  • Мнения: 28 518
Както и очаквах големите претенции на Калканджиева въздух под налягане.......това меню можеше да го сготви дъщеря ми! Ейййй затвърди се мнението ми за една абсолютно посредствена натура, без визия, въображение, стил.....НО ! с претенции! Whistling

# 872
  • Мнения: 35 113
Тоя Славчо е голям тъпак!!! Май само той си мисли,че е нещо УАУ. Пълен гьон. Супер много досажда на милото момиче.

# 873
  • Мнения: 7 848
Хм, той тъпака Славчо готви повече и не предявява претенции поне. Докато Мадам всяка вечер ни обясняваше кое как трябва да бъде, как няма нещо, което да не опитала и накрая- салатка от кутийка, тортелини и бебешко пюре за десерт...

# 874
  • Мнения: 28 518
 hahahaДа, за готвенето на Славчо и аз съм доволна.....човекът като за мъж се справи чудесно, да не кажем по добре от Калканджиева.... hahaha Сега, че е глупав какво да прави....съдба! hahaha

Последна редакция: сб, 23 юни 2018, 12:16 от mimi.7299

# 875
  • Мнения: X
Ама мъжете са по-добри готвачи,така че не се учудвам Grinning

# 876
  • София
  • Мнения: 15 467
Жени, с претенциите за нещо невиждано, хем  видя какво готвиха в другите вечери, затова и аз очаквах да направи наистина нещо невиждано, а то...

Последна редакция: сб, 23 юни 2018, 12:20 от Тайна

# 877
  • Мнения: X
Единственото от което съм доволна е, че готви сама и не набута пак Тачо пред камерите.
Въпреки че той ако беше там поне щеше да сготви нещо. 😁

# 878
  • Мнения: X
Защо не може да се гледат записите от сайта на Нова в чужбина? Само рекламата в началото, после не тръгва. И в Youtube не ги откривам.

# 879
  • София
  • Мнения: 15 467
Защо не може да се гледат записите от сайта на Нова в чужбина? Само рекламата в началото, после не тръгва. И в Youtube не ги откривам.
То аз от България не ги виждам, щото искат да махна адблока, но аз пък не искам.

# 880
  • Мнения: X
То аз от България не ги виждам, щото искат да махна адблока, но аз пък не искам.

Можеш да го махнеш само за конкретния сайт и да си гледаш НОВА. Става с един клик, а на останалите сайтове функцията за блокиране си остава активна.

# 881
  • Мнения: X
 Аз май нямам Адблок и пак не тръгва. Бг мама ми е целия с реклами от всички страни, това значи няма блокаж, нали? 

# 882
  • Мнения: X
Аз май нямам Адблок и пак не тръгва. Бг мама ми е целия с реклами от всички страни, това значи няма блокаж, нали? 

Да, нямаш.

# 883
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Аз май нямам Адблок и пак не тръгва. Бг мама ми е целия с реклами от всички страни, това значи няма блокаж, нали?  

Преди години възмутена писах в регистрацията на Нова ТВ във ФБ и ги питах защо емигриралите българи сме дискриминирани? Отговориха, че съжаляват много, но има продуктово позициониране.

Последна редакция: сб, 23 юни 2018, 16:21 от smileys

# 884
  • Мнения: X
Е, що за простотия  Shocked
Поне си инсталирах Адблок. Голям рахат Joy

Общи условия

Активация на акаунт