Любители на кучета - 81

  • 39 870
  • 761
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 12 012
Ето я кифлата


Беше ни сърдита. Много е гладна, а казаха да не яде тази вечер.

За утре ще й дам обезкостен сафрид. Дано спре да се сърди.

# 151
  • София
  • Мнения: 8 348
Трапезица, с глас се смях. Добре че съм сама та никой не ме гледа странно.

И в подкрепа на поста ти, да пусна и в тая тема...
Лягаме си....



Не разбрах само защо все лягат напряко. Едва се сбутвам и аз.


Оооо, милата Кифла. Колко е нещастна.

# 152
  • Стара Загора
  • Мнения: 485
bilqna_69, Мими за втора година я водим на море. Тази година плува и игра много повече. Хвърляме й тенис топки във водата и тя ги вади и се забавлява определено.

# 153
  • Мнения: 5 602
Ох, много яко, но грешката ми избожда очите Twisted Evil
Аз дори не я забелязах,ако не беше казала....Гледах зъбите( единствения видим зъб)  на кучето Simple Smile
Професионално изкривени ,хахахаа

# 154
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021

Днес пак бяхме на плаж. Бъзльото не може да се пристраши да влезе в тая страшна вода. 😀 Иначе се разхлажда и виждам, че иска да влезе при мен, ама смелост не му достига. А и го водим за втори път, все някога трябва да се пристраши, иначе хапе вълните 😂 по-скоро опитва отчаяно да ги захапе...

# 155
  • София
  • Мнения: 2 958
Днес нашето момиче става на 4 месеца. От 20 дни е при нас, а е пораснала много, а вчера видях, че и едно зъбче и е паднало. На разходки вече и харесва, тича, гони пеперуди и вее ушаци! Вчера и дадохме копитото /оказа се, че има 2 вида - едните са пълни с някакъв пастет, а другите са само кокал ... от вторите взимайте. Нашето копито с пастета като го подушиш смърди, но иначе в стаята не се усеща. Не ми хареса, че пастета се рони по земята!/ и вечерната дажба храна си остана в паницата. Днес ще поръчваме друга храна, защото този Хепи дог хич не ми допада, да не говорим, че и по-скъп ще дойде от Аплаус-а. Благодарение на Соул имам 10% отстъпка и освен храна ще и поръчам и дъждобран. Вчера колкото пъти е била навън, толкова пъти я е валял дъжда и цял ден ми се мотае мокра. Поне гърба да и е сух.
 Прекрасен ден и на вас и на прекрасните ви кучовци!

Тонка, при нас има един тигър като твоето пале! Ще ти го снимам да си го представяш като голям, докато дойде момента да се гушнете!

# 156
  • София
  • Мнения: 9 850
Вчера МП и Балу са имали неприятно изживяване. Нямат край гадостите покрай нас, почна да ми писва сериозно. Та, следобяд МП извел Балу да се порадва на слънчицето, и група хлапетии метнали пиратка. Гръмнала на около метър от МП и Балу. МП не чуваше добре цяла вечер, а Балу беше много стреснат, посрещна ме унило и се прибра веднага в клетката да спи (тя е неговото сигурно убежище). Хлапетиите се извинили, че не ги видели, ама ако бях на МП, по два шамара и за ушите при кварталния. Да се разправя с родителите-идиоти, които са дали пари за пиратки и, очевидно, нямат достатъчно контрол върху отрочетата си. Зорлем ще направят от доброто куче злобно.

Последна редакция: вт, 19 юни 2018, 11:28 от Малко Сладко Коте

# 157
  • Мнения: 2 920
Голям красавец е този Балу Heart Eyes А пък с тези пиратки как не ги е страх децата, че ще им гръмне в ръката и ще останат без пръсти. Диваци са повечето от днешните деца. Дори не знаят вече как да си играят, общуват и забавляват.
Всички показани зверчета са очарователни! На болничките бързо оздравяване, на тези които са имали РД да са живи и здрави! Hug
Котанка се казва Цъки, защото според племенника е много оцъклена. Joy Все още е отделена в една стая, защото не мога да се доверя на Макс с неговата голяма уста. Вчера тя се покатери по мрежата на вратата и Макс отиде да я подуши от външната страна и Цъки изсъска, а Макс я излая. Баш като куче и котка.

# 158
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Момичета, Оливър нещо се разстрои. До вчера нещата бяха нормални, вадеше едни наденички, но забелязах постепенно разкашване на положението и последното изхождане не е съвсем локва, но си беше рядка каша.
Смених храната много рязко. От папи гранули на Педигри, вкъщи го храня с  https://zoocook.com/piensos-ortin-can-king-puppy-4-kg Отчитам това като вероятна причина. На новата храна е от неделя по обед. Ако тя беше причината, нямаше ли да се прояви още същия ден или в понеделник рязко, а не така постепенно да се разкаши. Станал е малко по-поспалив, но си търси играта, пие вода, яде с апетит първото /към 6,30 ч./ и последното хранене за деня /около 9,30-10 ч./. Но през деня не се хвърля на купата. По-скоро се черпи от време на време.
Ще го следя и днес и ако не преодолее това размекване, утре ще го заведа да му вземат изследвания. Вчера направиха само кръвни и бяха много добре. Паразитология не беше пусната и съжалявам, че не настоях и за нея.

ПП - да купя ли пак Педигри и да ги размеша или изцяло да върна старата гранула, или да изчакам?

# 159
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Много хубав Балу , само за мачкане с тая хубава козина ❤

# 160
  • Мнения: 2 433
Туиг, то вече е минало, раздразнило се е стомахчето, според мен няма да има разлика, ако сега смесиш с педигри. Следващото хранене му го дай, като накиснеш гранулките с оризова вода(може и малко от ориза да му сложиш) и до утре е пушка.
Балу е много хубав, каква вежда има само, да му завидиш Simple Smile
Радвам се аз на всички косматковци и въздишам тежко..

# 161
  • Мнения: 2 920
ТуиГ няма смисъл да минаваш на предишната храна или да я смесваш. То така или иначе вече се е разстроил стомаха. Да не е ял нещо допълнително, че като са малки всяка нова храна води до разстройство докато свикне стомахчето. И сме жив и здрав да е малкия Оливър и дълги години да ви носи радост у дома Hug
Балу наистина е разкошен Heart Eyes За децата и пиратките нямам думи просто. Все се чудя не ги ли е страх, че някоя може да им гръмне в ръцете и да останат без пръсти.
На всички рожденици, които изпуснах желая да са живи и здрави! На всички останали сладки муцуни показани до сега също! Hug
Ако има болни, бързо да им минава и да си лудуват из градинките Hug
Котана си има име - Цъки. Защото според племенника била много оцъклена Joy
Иначе за сега никакво развитие с Макс няма, още е отделена в една стая. Катери се на мрежата на вратата, а Макс тръгва да я души. Цъка като всяла котка изсъска, а Малс като всяко куче излая. Ще бъде приключение тази работа май Joy

# 162
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Строих домашните любимци /децата/ да варят ориз, че съм на работа. Не мога аз да се заема сега. После ще ги инструктирам и за това как да накиснат малко гранула във водата от него и да му я дадат. Дано подейства. И Торин мина през този период, но с куче на двора е по-лесно, отколкото у дома. Ох. Wink

# 163
  • Мнения: 2 433
До утре, на всяко хранене му давай киснати в оризовата вода и то ще си покаже, ама палетата и мъжете са така с тия стомаси, все са се наакали.. Simple Smile

# 164
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Тя Кира още си има такива моменти. Ето сега смених само вида протеин на същата марка TOW и пак смекчи материала, та направо си го разводни...

Общи условия

Активация на акаунт