Шофирате ли днес със запалени фарове?

  • 1 965
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 057
Целогодишно шофирам със запалени фарове!

# 16
  • Мнения: 434
Непрекъснато. Така поне съм сигурна, че няма да ме пропуснат в навалицата Mr. Green
Сериозно - правя го от уважение към другите. Навсякъде има участъци по пътищата, където колите не се виждат добре или се сливат с асфалта. Има и хора, които не възприемат определени цветове - имах приятелка, която не виждаше белите коли. Много трудно е обаче да не забележиш кола със запалени фарове.
Впрочем колите в Скандинавия имат паралелно запалване на мотора и на светлините, климатът просто го налага, но смятам, че и при температури от 35 градуса лятото в България маранята ти размазва видимостта. Доколкото си спомням, в Германия обсъждаха наскоро дали да не се въведе целогодишно задължително шофиране на светлини.

# 17
  • София
  • Мнения: 61
Да, и цял ден си забрявям включени светлините.
Днес ми направи впечатление(навъртях много километри) ,че най -често с включени светлини са или старите лади, жигули ,москвичи или луксозните нови коли, а и такситата. На какво ли се дължи.   Thinking
Дам, и аз бях с включени фарове, но много малко хора видях, че спазват тази традиция. Почти всички от градския транспорт бяха с включени светлини...

Общи условия

Активация на акаунт