При разходка кърмите навън или давате изцедено мляко?

  • 1 618
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 577
и ние още от зимата се кърмим на вън и нямаш представа какво удобство е . Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 3 787
Аз никога не съм носила навън изцедена кърма.Винаги си го кърмех където пожелае и където се намираме в момента Grinning Бях на принципа,че няма нищо срамно в храненето на едно дете и че то няма да стои гладно заради някакви скрупули/не,че съм ги имала някога,де Wink/

# 17
  • Мнения: 2 804
Аз никога не съм носила навън изцедена кърма.Винаги си го кърмех където пожелае и където се намираме в момента Grinning Бях на принципа,че няма нищо срамно в храненето на едно дете и че то няма да стои гладно заради някакви скрупули/не,че съм ги имала някога,де Wink/
Напълно съм съгласна!

# 18
  • Мнения: 4 242
Винаги и навсякъде съм кърмила и продължавам все така. Детето ми е над всичко и всички! В 99% от случаите никой не е разбирал какво правя, така че давай смело и хич не му мисли  Grinning

# 19
  • Мнения: 1 097
Ние се изведохме на 10 дни, наложи ни се лекар да погледне едни пъпчици. Обаче излязохме в 10.30 сутринта и се прибрахме в 17,30  Crazy Кърмих по пейки, пред болницата, в кафето, абе къде ли не. Първо мъж ми беше толквоа притеснен, че ако имаше как, щеше да ме завие с един чаршаф  Joy hahaha Вече към края на разходката посвикна с гледката и мисълта...освен това с пелена наистина нищо не се вижда, пък и на никой не му прави особено впечатление, дори и да разберат какво правиш.  Peace
А и да ми видят цицата кво от това? На някой да не вземе нещо да му стане? КАто му стане - да си живее с изсвратената самоличност и да си свирка  Whistling Crossing Arms И аз смятам ,че детето ми е по-важно от всеки и от всичко!

# 20
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
честито бебче   bouquet
аз лично не се притеснявам да я кърмя навън ...наистина първите пъти ми беше малко притеснено  Crazy  но това беше само в началото ...  смятам че когато има възможност е много по-добре бебчето да се кърми от това да се цедя и да му давам от шише...но когато се налага примерно да отсъствам за повечко време естествено че алтернативата е цедене и пиене на  кърмата от шиието  Grinning

# 21
  • Мнения: 364
Кърмя си навън и не се притеснявам , по пейки , открити заведения и пр , не слагаме нищо върху нас защото и без това вече е доста топло , но така подхващам бебка , че от нея и от моята ръка нищо не се вижда.Пък и да се види , голяма работа - това си е нещо напълно естествено.Да не би на плажа като се разхождат половината жени по цици да е нещо по-различно и срамно , тогава май никой не го мисли за срамно , а ?!

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ето още доста разсъждения по настоящата тема...

# 23
  • Мнения: 296
Навън, важното е да ми е удобно да седна. Мъж ми много ме подкрепя в тази инициатива. И дума не може да става за срам, не може мърльовци да ядат мазни баници в автобуса, а да се смята че да си нахраниш детенце навън е срамно!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 758
Напълно съм съгласна с останалите мами. Кърменето е по-лесно и приятно от цеденето.
И аз в началото се покривах с разни шалчета, но не ми беше удобно и престанах.
Ползвам блузи и потници с дълбоки V образни деколтета или тип "прегърни ме" защото са ми по-удобни (кръста ми остава завит а това си е важно в тия ветрилници). На теб едва ли ще ти е удобно, защото така се заголва цялата гърда.
Ако живееш някъде, където не е толкова ветровито можеш да ползваш всякакви потници и тениски и да ги надигаш. Така и гърдата ти почти не се вижда.
Ние се кърмим навън от почти 4 месеца и мога да кажа, че докато кърмя сякаш не съществувам за останалите. Непознатите докато усетят какво става обръщат глава за да не те притесняват.
По смешни са познатите ми, които се дивят на това как "вадя цици" по заведенията  Shocked

# 25
  • Мнения: 2 381
Никога не съм изцеждала кърма за разходките.Вече няколко пъти кърмя навън.

# 26
  • Мнения: 2 467
Кърмя, та пушек се вдига  Mr. Green Нямам притенения никакви. Кърмили сме се на какви ли не места. Дори пред много хора без никой да разбере какви ги вършим. Без да питаш и да се огеждаш вадиш цицата, бам в устата Laughing една пеленка за авторитет и готово.

# 27
  • Мнения: 223
кърмя и си свиркам Whistling

# 28
  • Мнения: 3 926
Кърмя Grinning И на мен в началото ми беше странно и неудобно леко... (май се правя нещо на скромна Wink ) но като отработиш движението на дискретно оголване и не изчакваш бебето да се разпищи, така че целият свят да погледне към теб - всичко ще е ОК. Ако искаш потренирай малко вкъщи и изпробвай различни дрехи. Лично на мен ми е най-удобно с блуза или тениска... , а в началото си мислех, че ризите ще са ми незаменим помощник - оказа се, че не е така.
Така че - смело напред. Grinning

# 29
  • Мнения: 670
Кърмя навън.

Общи условия

Активация на акаунт