Спам тема /Прохождащи в спамо-чата/ 11.06 - 17.06.2018.

  • 16 860
  • 312
  •   1
Отговори
# 255
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
Що така?

До нас има спортна зала, в която много често организират и концерти. Тя е на върха на хълм (парк). Няма да забравя километричната опашка, която опасваше като спирала хълма. Чудех се какво става. От "информбюрото" на пейките разбрах, че имало концерт на някакъв техен певец. Наскоро същата гледка я наблюдавах, когато бяха финалите на някакви боксови срещи.

# 256
  • Мнения: 10 679
Бубе, ако ти попея на уше, после няма да искаш да слушаш никаква музика ... е,ако ти е останал слух и си оцеляла след вокалното ми изпълнение на алпийски трели ! Mr. Green

# 257
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 405
Аксел като идва в България и той много височаешо се държа. Освен, че е кокона и се преоблича 5 пъти, изглежда това му беше по-важно от доброто пеене и контакта с публиката, която в болшинството, от своя страна, беше отишла да чуе трите му най-популярни песни, а на останалото гледаха умно. За разлика от него, Кайзер Чийфс и Ъгли Кид Джо на същия фест разбиха.

Между другото, имам снимка с Дейв Ломбардо и със сърдитото джудже от същата група, но това е друга история. \m/

# 258
  • Мнения: 35 951
Лане, след твоето пеене може и да оглушея, но ти след моето ще се самоубиеш с кеф!  Stuck Out Tongue Winking Eye

а това, че Аксел пя с АС/ДС, ми е от топ гадостите в музиката - дори по-голяма от Металика + Лейди Гага
гагата поне глас има, докато розовецът е Trollface

# 259
  • Мнения: 10 679
Бубе, запея ли ти "Брала мома къпини" , ще си късаш дрехите и косите и на колене ще ми обещаваш целия свят само и само да спра да пея !  А ти ако си наистина такива певчески дарби, трябва да обмисля да та поканя да изнесеш един едноседмичен концерт дето живея - искам да разширя имота, та таланта ти го виждам като възможност да взема съседните на безценица ! Mr. Green   

# 260
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
Лане, да не си някой неизвестен брат-близнак на приятеля на моя мъж? Като се запознахме преди години и го чух как пее... още ми държи влага. Че и бяха голяма компания - кой китарист, кой певец, кой и двете. Ама тоя с пеенето си ги туряше всички в малкия си джоб. С лекота може да опразни зала и да разгони цяла сватба, ако го пуснат и се добере до микрофона.

# 261
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 239
Всички ли сте рокаджии и хеви метъли? На времето брат ми постоянно ми надуваше главата с тая музика, но така и не я заобичах. Детската ни стая беше цялата облепена с плакати,  които намирах за ужасни и страшни.
А от един конкретен направо развих уплах.

# 262
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
А, не. Аз слушам почти всичко. За всеки момент си има музика. И за всяко настроение.
Разходих кучето, сега уговарям мъжа си да разходя него Simple Smile.

# 263
  • Мнения: 10 679
Я нещо по темата


Като за петък вечер Wink
 И къде са дежурните кикиморници и медицински персонал и бягащтата с постните бутчета ?

# 264
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
Ааа, баш пък за петък вечер... Че тя едва започва. Това, ако го подкарам, трябва вече да съм на градус и да лягам скоро Wink.

И къде са дежурните кикиморници и медицински персонал и бягащтата с постните бутчета ?
Е, къде... ми, петък е. Време за купон.

# 265
  • Мнения: 15 619
Всички ли сте рокаджии и хеви метъли? На времето брат ми постоянно ми надуваше главата с тая музика, но така и не я заобичах. Детската ни стая беше цялата облепена с плакати,  които намирах за ужасни и страшни.
А от един конкретен направо развих уплах.
Мне. Аз съм всеядна. Grinning Нямам идоли по които да се тръшкам, ама все по някоя песня харесвам.
Наздраве! Приключи ви работната седмица. Марш да релаксирате! Grinning


# 266
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
Светът бил футбол:

# 267
  • Мнения: 15 619
То и у нас е футбол. Добре че не ме влече тв... щеше да има въргал. Grinning

# 268
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
У нас - не. Ама дори и да има запалянковци, устройства - бол.

# 269
  • Мнения: 35 951
музиката е въпрос на усещане - обичам да слушам мъжки вокали и то на бели мъже, интересни и дълбоки, пеещи "тежка" музика
женските не ме блазнят толкова, а цветнокожите ги харесвам само ако пеят като бели, но това трудно им се получава; азиатци - не, благодаря
харесвам и опера - вярно, 4 или 6 часа вагнер не мога да понеса, но има прекрасни италиански опери за по 2 часа - с кеф слушам и женските арии Simple Smile

футболът е нещо, което се случва на някой друг, не на мен
ще гледам традиционно последните 2-3 срещи и това е Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт