Търся чекракчия в София

  • 5 712
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • out of space
  • Мнения: 8 573

Съвсем сериозно! Стреснахте ме, ще взема мерки...

# 16
  • Мнения: 817
Ето ти телефона на масажиста от студенски град0897813879.На онази от Славия не мога да ти го дам в момента защото мойта приятелка не се е прибрала от чужбина.Ако искаш отиди там на място и се разбери.
И въпреки всички те съветвам да послушаш всеобщото мнение ,че е доста рисковано това...... Thinking

# 17
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ерика, не е задължително всички чекръкчии да са опасни, но това са деликатни области и според мен е задължително човекът, който извършва манпулации там, да има медицинско образование, а не да се е учил върху чуждите гърбове  Peace

# 18
  • Мнения: 2 550
Ааа, най-накрая разбрах какво е чекръкчия.
Преди години си бях изкривила врата в една дупка (болката беше нечовешка) и един такъв човек ми го изтегли...за нула време ми мина. Бяха ми го препоръчали. Емил Димитров се казва и мисля живееше в Перник, но доколкото разбрах е починал.
Сега май дъщеря му се занимава с това, но не знам колко успешно...
Ако искаш ще ти кажа адреса.

# 19
  • Мнения: 17 407
Ааа, най-накрая разбрах какво е чекръкчия.
Преди години си бях изкривила врата в една дупка (болката беше нечовешка) и един такъв човек ми го изтегли...за нула време ми мина. Бяха ми го препоръчали. Емил Димитров се казва и мисля живееше в Перник, но доколкото разбрах е починал.
Сега май дъщеря му се занимава с това, но не знам колко успешно...
Ако искаш ще ти кажа адреса.

Шията е най-опасният отдел за манипулации. Имайте го и това предвид!

# 20
  • София
  • Мнения: 3 421
  От вчера не я отварям тази тема, защото си помислих за чекрък. Въобще не съм я чувала тази дума чекръкчия.
Иначе сестра ми я водиха един път при такъв (беше малка)-тя вика, че я боли, той - така трябва. Накрая спукана кост, та беше в гипс. Ама и досега не е ясно от падането ли или от този дето се опитваше нещо да намества.
И мен са ме водили на един такъв, та ме караше да правя някакви салто-морталета, защото ме болят колената, а те си ме болят и до днес при смяна на времето.
 Всичките тези инициативи заради баба ми.
 
Сега само на лекар .

# 21
  • Мнения: 2 550



Шията е най-опасният отдел за манипулации. Имайте го и това предвид!

Знам. Ако сега трябва да ходя , определено бих се замислила.
Но е факт, че ми мина и че човека беше много известен и добър в работата си.

# 22
  • Мнения: 2 755
Шията е най-опасният отдел за манипулации. Имайте го и това предвид!
Знам. Ако сега трябва да ходя , определено бих се замислила.
Но е факт, че ми мина и че човека беше много известен и добър в работата си.
Марче, направо ми настръхна косата от това, което пишеш. ooooh! От такова наместване, може да се стигне до квадриплегия, най-малко.
Абе хора, няма ли за вас ортопеди, невролози, физиотерапевти? В кой век живеете? Дискова херния не се оправя от наместване. Може за известно време да има облекчение, но по-вероятно е да стане сакатлък и по спешност да ви оперират в някоя неврохирургия. Народната медицина не помага при всякакви болежки.

# 23
  • Мнения: 2 550
Тонита, почти месец ходих с изкривен врат.
Изобщо не знаех на кой свят ходя...мислиш ли, че първо не съм отишла на лекар?
Това беше послединя вариант, който се оказа успешен... и много бързодействащ.

П.С. И все пак да кажа отново, че сега не бих отишла да ме вдигат за врата.

Общи условия

Активация на акаунт