ДОБРИЧ-ки деца греят кат' слънца!(10)

  • 14 092
  • 268
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 392
Ами просто това ми беше първата мисъл,но все пак реших да питам какво е казало докито Wink
При нас като и избиха първите два зъба,Симона имаше всички признаци на вирусна инфекция.Докторът и изписа антибиотик,макар че му казах,че мисля ,че е зъб,освен това,какво ще помогне АБ,ако е вирус ShockedПроблемът е ,че те се презастраховат,а аз макар да имах усещането,.че АБ е излишен,не ми стискаше да му се противопоставя.Симона пи АБ 10 ( Shocked) дни,което е прекалено дълго време.На мен накрая ми писна да я тровя и решихме да го спрем.Иначе докторът беше казал да продължаваме ,докато се оправи. Оправи се ,май като го спряхме.
Казвам ти го ,защото виждам ,че вече доста продължително го пиете.но в никакъв случай не те агитирам да го спираш.Това е някакъв омагьосан кръг,защото е възможно да няма никаква инфекция,а да са симптоми на зъбоникнене, а пък от друга страна на бебетата им пада имунната защита,докато никнат зъбите,така че лесно може да лепнат някоя инфекция Sad
Но така или иначе и прекалено дългото приемане на АБ не е за предпочитане>Аз бих се посъветвала и схомеопат,за всеки случай,най-малко за повишаване на имунитета на детето.
Апропо,Симона и тя е много крива днес,дупето и пак е много зачервено,а отгоре на венеца се белее нещо.Какво ли ще излезе?

# 61
  • Мнения: 110
Amarena антибиотика го пием вече втори ден.Преди това пихме Симетролим,което май не е антибиотик.Засега ще го пием до сряда,надявам се дотогава да се оправим.И на мен хич не ми се иксаше да я тъпча с антибиотик,но нямаше как.Много е задръстена със сополи и не минава вече стана 5 ден.

# 62
  • Мнения: 822
Честит Рожден Ден на моето приятелче мими_кир!
С пожелание за много здраве,щастие и късмет!Весел празник!  bouquet Hug newsm51

Отворих специална тема за поздрави в Календарния...Прекрасен и слънчев ден на всички! Laughing

# 63
  • Мнения: 822
И понеже скоро не съм влизала тук...Честитя на патерица на всички рожденици през изминалите дни,а също и благодаря за пожеланията към сина ми! HugБъдете щастливи!

# 64
  • Мнения: 2 821
Честит рожден ден на mimi_kir !!!
Здраве и късмет!!!

Amarena, кой педиатър в Добрич се занимава с хомеопатия? Чувала съм за Димитрова...

# 65
  • Мнения: 110
Честит рожден ден ма mimi_kir.Много здраве,много щастие и много любов!

Ние днес сме значително по-добре.Няма толкова сополи и по-малко кашля.Явно антибиотика вече действа.Надявам се утре след прегледа да сме добре вече.

# 66
  • Мнения: 1 117
Добро утро  Simple Smile
Mama blue , ние ходим при д-р Хараламбиева - класически хомеопат. От февруари месец я посещаваме и съм много доволна. В началото лекуването ставаше по-бавно, тъй като организмът му беше пренаситен от антибиотици , но слава богу одисеята с любимите антибиотици на докторите приключи Simple Smile

# 67
  • Мнения: 643
Честит Рожден Ден на Мими Пожелавам ти всичко най - хубаво!

Оф хора при нас голям ужас, направо незнам. Вчера малкия е успял да си покаже всички магарии, само за 3 часа Shocked, днес направо с ужас го заведох аз. Хвърлял стола за хранене, отказал да седне на гърнето, не искал да яде, поне не е ревал постоянно, но си играел сам. Най много ме притеснява пустото гърне, аз исках сам да седне и той го направи в къщи, сега обаче отказва категорично, и реве като за световно само като се опитам да го сложа. А това в яслата разбира се хич не им харесва. Опитах се във форума да намеря тема за гърнето, ама явно не го пиша нещо като хората в търсачката, и нищо немога да нямеря.
 Бопси, малкия ходи в яслата до звезда, до ДЗИ, незнам точно как се казва.

# 68
  • Мнения: 1 117
Ar4ela не го насилвай с гърнето. Мисля че той сам ще поиска да седне като види че и другите деца го правят. Валери беше свикнал да прави всичко на гърне , но в яслата в началото не искаше да пиша в гърнето и се накъсвах да нося памперси, но след известно време като разбра че всички деца сядат по едно и също време и той одобри идеята. Като поодмине стреса на детенце от промяната всичко ще си дойде на мястото.От друга страна в яслата децата придобиват и доразвиват навици , а понякога и губят такива Wink, но помоли и лелките там да имат малко търпение, че понякога им липсва такова Confused

# 69
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Честит рожден ден на мими_кир!!!
На мен ми е малко хремаво и болно и не ми се пише,сори.

# 70
  • Мнения: 4 392
Здравеите!
Имали сме рожденичка Laughing
честит рожден ден на Мимето-мама,кърмачка,домакиня,биберон и всичко останало! Да се справя все така отлично с всичко,да е жива и здрава,весела,честита,радостна ,засмяна и всичко хубаво,каквото се сеща!

Aleksa ,объркала съм се  Embarassed! Мислех,че и другите илачи са били антибиотици!Радвам се,че вървите към оправяне! Hug
mama_Blue ,и аз търся класически хомеопат,за да ми е под ръка,ако се наложи,не дай Боже!
ar4ela ,те леличките в яслата имат някаква фикс -идея с тези гърнета!!
EM4O ,оправяй се бързо!

Последна редакция: вт, 06 юни 2006, 13:27 от Amarena

# 71
  • Мнения: 208
  :ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИМИ-КИР  bouquet  bouquet  bouquet

# 72
  • Добрич
  • Мнения: 958
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, mimi_kir!
МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И МНОГО СИЛИ ЗА ОТГЛЕЖДАНЕТО НА ДВЕТЕ СЛЪНЧИЦА, КОИТО ПЪК ДА ТИ НОСЯТ МНОГО РАДОСТИ!
   bouquet  bouquet  bouquet

# 73
  • Мнения: 79
 Two HeartsЧестит рожден ден Мими! Бъди все така мила и всеотдайна мама! Two Hearts
 
 newsm18  ura newsm59  ura newsm18

# 74
  • Мнения: 377
Честит рожден ден на Мими и от нас .Бъди здрава и винаги изпълнене с положитлни емоции.

Общи условия

Активация на акаунт