ДОБРИЧ-ки деца греят кат' слънца!(10)

  • 14 121
  • 268
  •   1
Отговори
# 75
  • на село
  • Мнения: 3 967
   bdbaloniЧестит рожден ден на Мими!
Много здраве и любов!
  baloni


Хей момичета да ви се похваля и аз си бях в Добрич на среща с випуска -
цели 20 г.
Беше старохотно, така не бях се смяла доста време, в началото като ги видях чак се разплаках / а като се разделяхме сълза не пророних/, ама аз съм си една ревла, но ми стана много мило. Имаше хора, които не бях виждала от завършването.
Сега се опитвам да влезна в нормалното ежедневие, че покрай пътуването, недоспиването и работата съм все сънлива.

Поздрави на родния град и слънчев ден ви желая  Hug!

# 76
  • Мнения: 1 117
 Tada ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИМИ И ОТ МЕН!!!

Момичета да ви попитам нещо , с риск да прозвучи глупаво, но.... WinkКак мога да се впиша в списъка на имащите връзка с Добрич ooooh!?

# 77
  • Мнения: 3 810
Много сте мили момичета! Crazy
Направо ме трогвате!
Дано това което ми пожелавате да ви се върне стократно!
(така че внимавайте какво ми пожелавате Wink)
Моята духовитост няма как да секне в близките 50 години... Mr. Green
ниа_р, трогната съм, приятелко! И те чакам да ме поздравиш лично! Wink
кеми, благодаря ти и от тук... Embarassed
На мен няма да ми е за първи път да нямам време за себе си...
Както беше казала анушка- "В надпревара съм с времето" Outta Joint
bopsi , пиши набор, къде си учила и къде живееш. Ще те впиша в понеделник, защото до тогава нямам време...
Нямам време да пиша нищо друго повече, освен една виртуална почерпка от мен:

# 78
  • Мнения: 11 607
Честит рожден ден и от мен Мими! Здраве и любов - всичко останало ще си дойде на място!

# 79
  • Мнения: 166
честит рожден ден на mimi_kir да е жива и здрава  и мнооого обичана

# 80
  • Мнения: 1 114
baloniЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА mimi_kir!
Много здраве и щастие ти пожелавам!
  bouquet  newsm67 Gift bdbaloni

За съжаление напоследък нямам много време да влизам във форума, но по нощите чета по малко.
За мими_кир : Балът на ЕГ мина добре. Всички бяха прекрасни и се забавляваха /естествено Wink/ На мен ми беше малко мъчно. Времето минава страшно бързо...... Аз съм между другото от единствения випуск, който не искаше да има бал. За добро или лошо...

Марти е болен. Има нещо вирусно - температура, разстройство и повръщане. Дано по-бързо се оправя. Praynig

# 81
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
Здравейте момичета,
Много ви благодаря за пожеланията за рожденния ден на Лили!!! Много ме зарадвахте, че сте се сетили. Аз нямах нет близо седмица (лош линк бг Sad )), за това не съм влизала и не съм поздавила нито Симона на Амарена, нито Мими Кир. Сега наваксвам!   bouquet Да сте здрави, щастливи и много усмихнати и големи късметлийки!!
Ние ходихме миналата седмица за два дни до София, за да си уредя дългосрочен отпуск. Вече мога да бременея на спокойствие Simple Smile.
Иначе на малката, нещо почнаха да й излизат пъпки по ръцете, краката и около вратлето. По тялото няма. На баткото също така. А не усещам да имаме комари вкъщи.... Много се страхувам да не е шарка. Имате ли идея дали има епидемия в града. Знам, че шарките са предимно сезонни, но баткото до сега не е боледувал и много малко знам за тях (освен, че варицелата е опасна за бременни). Утре така или иначе сме на консултация и лекарката ще каже. Пак ще трябва да я надхитрям за пробата с урината. Утре правим изслезвания и на кръвта.

# 82
  • Мнения: 56
Здравейте момичета ! Отдавна не съм писала, но все не ми остава време !
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ РОЖДЕННИЦИ НА ПАТЕРИЦИ, БЪДЕТЕ МНОГО ЗДРАВИ !
fapua Рубеолата е опасна по време на бременост, но ако си я карала не е толкова страшно, пък и едва ли е такова най-вероятно този обрив е от топлото и от слънцето, не се тревожи излишно !
Покрай всички тези вируси реших да започна да давам на Дани витамини - Мулти санастол, много съм доволна, толкова добре и повлияха на апетита, а ги пие едва от седмица, преди това беше доста злоядичка !
Много кофти това време тази седмица, чудя се как да я обличам ! Май пак няма да има хубаво лято, то не е добре и да е много горещо, ама много променливо бе !
Чао засега като мога пак ще се вклуча !   bouquet

# 83
  • Мнения: 110
Здравейте.Тъкмо се върнахме от контролен преглед.Оказа се,че гърлото ни се е оправило,но пък имаме хрипове. Sad.Интересно уж пием антибиотик,а пък няма оправяне.Сега продължаваме с него,ще пием сироп за кашлица,някакъв сироп Вентонил за секретите и таблетки Зиртек.В петък пак на преглед,да видим какво ще става.Имам чувството,че май няма да се оправим с тоя антибиотик и ще се наложи да пеим друг ама да видим.Вече стана седмица а няма оправия.То не бе кашлица то не бе чудо.това е засега

# 84
  • Мнения: 2 821
Мацки, ще ходя на РД на детенцето на моя близка приятелка, което става на годинка...момиченце. Та се чудя отсега какво да й купя newsm78...за детенцето мисля някаква играчка. Кажете подходяща....предполагам нешо за нареждане....направо се чудя Thinking...

# 85
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Ние бяхме днес на консултация,Емо не е напълнял а се храни доста добре и най-вероятно предния месец не го е изтеглил педю като хората.Имаме още съкрети в нослето а аз леко накашлям.
Aleksa от нашето педи знам че това с налучкването на точния АБ е като тотото.Споко ще се оправите Peace

# 86
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Здравейте на всички мамчета. Аз по-рядко се включвам тъй като вашите проблеми засега са наши бъдещи.
Искам само да кажа на fapua без да я плаша, че може тези пъпки да са шарка. На наши приятели дъщеричката ходи на детска го Хуман. гимназия и там има шарка. Даже от миналата седмица не съм се срещала с тях заради бременността. По-добре да вземи мерки навреме, че и децата да не се мъчат. Ами това е засега от нас. Пак ще пиша по-нататък.

# 87
  • Мнения: 1 117
Добро утро и от мен  WinkЧетох че пак върлувал някакъв грип със загуба на гласа.Очаквам включване у дома пак с някоя изненада от страна на сина ми SadДано сега ни се размине
До скоро момичета Simple SmileПриятен ден на всички!!!

# 88
  • Мнения: 208
 Според нашият д-р падането на гласа и кашлицата се дължат на алергична основа(от цъвтежа на цветята,дървета и т.н.)Понеже и на Рая и пресипна гласа ни каза да продължаваме с зиртек и да почнем перистол  Thinking newsm78Aleksaа,почиствате ли нослето на бебо от сополките?

# 89
  • Мнения: 1 117
Зиртека като го чуя и косата ми от права става още по-права TiredАко ви кажа, че от него сме изпили сигурно за две години около 10 шишенца #Crazy...и то от съветите на педиатрите.Те си решават проблемите по това време с това "чудо " наречено Зиртек или с някой от любимите им антибиотици -Аугментин, Оспексин,Цинат...т.н.Сина ми бързо прихваща всякакви вируси преди от яслата, а сега от градината и вечно му изписваха това.Той наистина си беше алергичен и от плодовете можеше да яде само банани и ябълки Sadи постоянно правеше възпаление на ларинкса и не само това -то не беше задушаване от домашен прах , то не бяха измислени алергии от храни и сума ти още простотии.Най-накрая - няма да споменавам имена на една лекарка " светило " се изцепи, че ако не го водим редовно на Трявна в белодробната клиника ще имам само едно болно дете , защото нещата отивали към бронхиална астма #2gunfire.Това момичета са диагнози поставени без нито едно назначено изследване .Това продължи до февруари тази година , докато не четох във форумите в дира , че хомеопатичната медицина помагала.Реших да опитаме - бавно ставаше в началото лечението,защото имунната му система е била много отслабена , от всичките антибиотици дето беше изпил. Не че сега не се разболява, но се оправя най-много за три дни и то от няколко приема на хомеопатичните лекарства, и яде всичко - всякакви плодове, праха и цъфтящите тополи не му пречат и от " бронхиалната астма " се излекувахме за няма и година Wink Grinning
Лелееее много се разписах , дано не ви отегчих Wink

Общи условия

Активация на акаунт