Център за асистирана репродукция (ЦАР) - тема 30

  • 69 952
  • 750
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 1 358
Ама моля ви не говорете такива неща... Щях да се гътна Grin

# 586
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
Как 429**? Нали до 42000 включително?

# 587
  • София
  • Мнения: 9 111
Аз кандидатствах. Одобриха ме, но в заповедта никъде не пише изрично, че е за 4 спонтанни цикъла.

# 588
  • София
  • Мнения: 7 645
Toзи месец септември трябва да се обадят за взимане на заповед през октомври на номера до 42400 до колкото си спомням.
Аз съм 42228 и още не съм получила обаждане.

# 589
  • Мнения: 3 047
Аз кандидатствах. Одобриха ме, но в заповедта никъде не пише изрично, че е за 4 спонтанни цикъла.

Предполагам това е към мен нали Relieved

Много се радвам на втората ти лентичка Gift Heart

И не видях, колко скорошни трябва да са изследванията и при мъжете, трябват ли 2 СГ от различни клиники, както преди  Thinking

# 590
  • Мнения: 283
Брайда, аз съм 200 номера  преди теб и също нямам обаждане, дано днес позвънят и на двете ни ... то не остана от месеца Sad

# 591
  • София
  • Мнения: 1 358
Има време... ако приемем че звънят на 50 номера дневно, това са 8 дни, за да поканят 400 момичета.

# 592
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Дано стигнат до 42400,взех д се съмнявам вече и дано да има комисия другата седмица...

# 593
  • Мнения: 311
Да не би да сте с преиздадена заповед?

Случаят е следния: 2014г кандидатствахме по фонда. Януари 2015 ми се обадиха, че сме одобрени и да отидем да си вземем заповедта. Само че вече бях бременна в 3 месец от самофинансиран опит и заповед не взех. Сега, 3 години по-късно, решихме пак да опитаме. Обадих се във ФАР и ми казаха, че всички документи се пускат наново + АМХ + молба в свободен текст  до директора на фонда, в която се описва, защо съм отказала заповедта. Молбата ми не беше за преиздаване на заповедта, но може би така се е разглеждал нашия случай. И така подадох нови документи, нови изследвания, смяна на клиника и се подготвих за дълго чакане. Очаквах обаждане към декември/ януари, но днес ме изненадаха, още повече че номерът ми е 42991 и в сайта на ЦАР още се водя "прието заявление"

# 594
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Ясно, предложих че е нещо такова за да се обадят на такъв  голям номер. Явно е преиздадена, защото аз съм 500номера предо вас и още се гледам от комисия Simple Smile

# 595
  • Мнения: 311
Скоро всички ще получат заветното обаждане Simple Smile Късмет на всички, скорошно получаване на заповедите и успешни процедури след това Hug

# 596
  • София
  • Мнения: 7 645
Явно са почнали обаждания.
Аз лично не бързам да го получа, както и да взема заповедта, защото чакам час за коментар, който може и след 3-4м да е, тъй като правихме миналия месец самофинансиран опит.

Сигурно ще я отложа, защото докато ми дойде часа, една голяма част от периода, в който важи заповедта ще е минал.

Имате ли представа ако ми се обадят др седмица примерно, до кога мога да отложа взимането? До декември предполагам?
Вярно ли е, че януари не раздават?

# 597
  • Мнения: 4 087
Или е с приоритет, на колко си години? На тези с приоритет и преиздадени звънят и разглеждат абсолютно независимо от другите, това от опит, моята преИздадена беше 42002 и ми звъннаха за няма и седмица от входящият номер, точно преди да излезнат в почивка, а през това време не звъняха на др. номера.

Уж нещата се забързаха....какво стана пак, направо, дали защото е преди краят на годината и бюджетът е на привършване, а това безлимитното да не влиза от тази година, защото няма как той бюджетът на фонда е гласуван миналата година.....размишлявам само, но се усеща забавяне не малко, а трябваше да е точно обратното.

# 598
  • София
  • Мнения: 1 358
Cherry, Гледах аз бюджета Simple Smile  И пак по логика, колко са приетите заповеди по номера и колко са раздали като ги умножиш има за по 400 заповеди на месец да раздават Wink
 Обаче сметките ни няма как да са точни.

# 599
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Брайда, до 3 месеца може да я отложиш.И да януари не раздават заповеди, тогава се преподписват договорите на клиниките.

Общи условия

Активация на акаунт