Чувствам се ужасно помогнете

  • 5 447
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 725
Всеки родител иска най-доброто за детето си, но при вас( както е и при мен) родителите не се усещат кога да спрат.
Отстоявайте си позицията, независимо с цената на какво - изнасяне, скандал, скубане, сърдитни и каквото и да е. Дръж си на своето и не търси помощ, а си помагай сама. Ти трябва да говориш с майка си и да се разберете.
 Щом те е пуснала в чужбина, не разбирам как не те пуска да излизаш повече от 3часа...

# 16
  • Мнения: 9 196
Всеки родител иска най-доброто за детето си, но при вас( както е и при мен) родителите не се усещат кога да спрат.
Отстоявайте си позицията, независимо с цената на какво - изнасяне, скандал, скубане, сърдитни и каквото и да е. Дръж си на своето и не търси помощ, а си помагай сама. Ти трябва да говориш с майка си и да се разберете..
 Щом те е пуснала в чужбина, не разбирам как не те пуска да излизаш повече от 3часа...

В предната си тема, живееше с приятелката си и ходиха да преследват любовника и, да видят с кого изневерява. Сега вече не я пускат да излиза. След седмица ще е нова история.

# 17
  • Мнения: 109
Всеки родител иска най-доброто за детето си, но при вас( както е и при мен) родителите не се усещат кога да спрат.
Отстоявайте си позицията, независимо с цената на какво - изнасяне, скандал, скубане, сърдитни и каквото и да е. Дръж си на своето и не търси помощ, а си помагай сама. Ти трябва да говориш с майка си и да се разберете.
 Щом те е пуснала в чужбина, не разбирам как не те пуска да излизаш повече от 3часа...
И аз не разбирам това.Или пък не разбирам защо да не ходя у тях,като там бяхме заедно и тя го знае.Проблема е,че като каже”Не” нищо не я разубеждава.

# 18
  • Мнения: X
И как по-точно майка ти не те пуска при приятеля ти, при положение, че според друга тема двамата живеете заедно:
   Звучи ми, като задържане на урина и това наистина е опасно. По този начин може да настъпи увреждане на бъбреците. Ако може, по-бързо да си запише час при уролог и да отива.
Проблема е,че живеем заедно от скоро и когато го попитах откога е така положението той ми каза,че е от доста време.Супер много съм притеснена.

# 19
  • Мнения: 456
Уважавай майка си, но не бъди неин раб. Отдай се на любовта си и на момчето до теб. Не е необходимо да го казваш на майка си. Сексуалните взаимоотношения са нещо съкровено и дори на родителите не трябва да се споделят. Едни ден майка ти ще остарее и ще си отиде от този свят. Ще ти останат децата и човекът до теб, с които ще си довършиш живота. Може би това момче е именно този човек, с когото да бъдете заедно и да се обичате и да си създадете след години деца. Не изпускай любовта и не приемай майка си като враг, но не я приемай и като приятел, защото точно тази ситуация й дава картбланш да ти се меси по недопустим начин.

# 20
  • София
  • Мнения: 24 839
Предлагам модератор да удари ключ- трябва да има някаква реакция, когато някой почне открито да се подиграва с форумците.

# 21
  • Мнения: 109
И как по-точно майка ти не те пуска при приятеля ти, при положение, че според друга тема двамата живеете заедно:
   Звучи ми, като задържане на урина и това наистина е опасно. По този начин може да настъпи увреждане на бъбреците. Ако може, по-бързо да си запише час при уролог и да отива.
Проблема е,че живеем заедно от скоро и когато го попитах откога е така положението той ми каза,че е от доста време.Супер много съм притеснена.
Като работим в чужбина как няма да живеем заедно?В една квартира сме.Вижте кво или пишете по темата детп съм пуснала или не се занимавайте.

# 22
  • Мнения: X
10.юни е само преди 3 дни.
Последно къде си и какво правиш?
Докато ти се правиш на важна по темите и лъжеш незнайно с каква цел, а тук хора си губят времето да се занимават с пикливите ти измислици, някъде има хора с реален такъв проблем.
Заминавай в манастир. Ето ти решение.

# 23
  • Мнения: 3 545
Прочетох, че си имала кола - в чужбината ли е тя или в БГ? И апартамента ТИ не ми стана ясно и той къде е. Много се объркваш ти.

# 24
  • София
  • Мнения: 13 638
Интересно ми стана и на мен. На 9 май си щяла да заминаваш след 3 седмици, на 17 май живееш с майка ти и търсиш средства срещу магии, на 20 май живееш с приятелка в твое собствено жилище и се готвиш след няколко седмици! да заминеш за чужбина, на 6 юни вече живееш! в чужбина, на 10 юни живееш с приятеля си неясно къде и на 13 юни си при вашите (след няколко месеца престой в чужбина!, че даже и работа там, но пък майка ти не те пуска да излизаш за повече от 3 ч., което води до въпроса как те пусна да живееш с месеци в чужбина и как тези месеци минаха за няколко дни - периодът между края на май и 13 юни). И това само с бързо скролване. Не забравяй, че всичко, което си писала, остава в профила ти и се вижда от останалите потребители.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 568
Пързалка след пързалка. Предлагам да не обръщаме повече на авторката никакво внимание. Ако има толкова желание да й се отговаря, да има поне честта да обясни, а не да ни обвинява, че я нападаме и тн. Ако смята, че за нас подробностите не са важни, тогава да не ни пита нищо.

# 26
  • Мнения: 109
Пързалка след пързалка. Предлагам да не обръщаме повече на авторката никакво внимание. Ако има толкова желание да й се отговаря, да има поне честта да обясни, а не да ни обвинява, че я нападаме и тн. Ако смята, че за нас подробностите не са важни, тогава да не ни пита нищо.
Абсолютно всяко нещо,коетп съм написала е вярно.Ако тръгна да ви обясня всичко от самото начало може би ще ви стане ясно,но не смятам да го правя.Пусках проблемите си и накрая останах недоразбрана.Ок.И без това тези,които ми помогнаха с мнение бяха 3-ма човека.Може би е хубаво да не съдите преди да знаете ЦЯЛАТА история на човек.И все пак няма да падна на нивото  на някои хора,които нарекоха постовете ми ПИКЛИВИ,защото не е много окей да се подиграваш със състоянието на хората.Дори и да ви обясня как стоят нещата с моя живот (ОБЪРКАН Е И НЕ Е ЛЕСЕН ЗА РАЗБИРАНЕ)но поне можехте да бъдете по-мили,защото АЗ никога не съм писала с груби намерения освен ако не ме нагрубят.Извинявам се,че не успях да ви обясня всичко,а само повърхностно,от там дойде и проблема.Айде,живи и здрави всички!

# 27
  • Мнения: 3 545
Ако вместо този нищо незначещ пост беше обяснила някои от несъответствията, щеше да е по-полезно май.

Последна редакция: ср, 13 юни 2018, 12:10 от Moon Flower

# 28
  • Мнения: 109
Ако вместо ози нищо незначещ пост беше обяснила някои от несъответствията, щеше да е по-полезно май.
Беше ме страх,че няма да ме разберете и ще ме съдите.Ако трябва да започна от начало няма да ми стигнат 30 мин да пиша...Просто 50% имам вина за това че не ви обясних отначало за мен и 50% от вас че не се опитахте да подходите с разбиране.Защото в момента отново съм изправена пред трудност,приятелят ми наистина НАИСТИНА не е добре и та простотия “ПИКЛИВИ ПОСТОВЕ” ми дойде в повече и ме заболя.Като толкова ви преча няма да поствам нищо повече!Живи и здрави всички и малко по-добри!

# 29
  • Мнения: X
Вижте кво или пишете по темата детп съм пуснала или не се занимавайте.
Не, сори.  С какво да не се занимаваме? С противоречията в темите, които пускаш? Ако искаш съвет по даден въпрос, дръж се коректно. Ако е станало недоразумение със споменатите противоречия, можеш да обясниш човешки. Но да очакваш, че ще ни даваш наклон как да реагираме на очевадните ти противоречия, грешиш.

Общи условия

Активация на акаунт