Намаления – лято 2018 г.

  • 137 230
  • 678
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 6 054
Има и на сайта: obuvki.bg намаление на Converse.

# 196
  • Мнения: 2 721
В Зара има доста големи намаления, на мен ми беше важна детската част и накупих тениски за по 4,90 и 6,90лв . В ХМ не разбирам защо в сайта има много намаления а във физическия магазин същите неща са без намаление. А последния път в който поръчах нещо онлайн ми звъннаха чак след 2седмици , че е тук, ами върнах го, защото вече се бях сдобила с артикула..

# 197
  • софия
  • Мнения: 1 707





Аз,аз Blush-благодаря за което.

# 198
  • София
  • Мнения: 1 621
В RESERVED имат ли намаления?
Интересувам се от детското и дамското.

# 199
  • Мнения: 47 996
От вчера мяркам табели в дамското в ризървд, така че има, в детското имаше вече намаления от няколко дни. Днес ще видя и дамското как е
В Зара има
На мен намаленията още ми "малеят" като % , но пък се намират интересни неща

# 200
  • Мнения: 19 018
В ХМ не разбирам защо в сайта има много намаления а във физическия магазин същите неща са без намаление.

Така е за съжаление, трябва да се дебне къде е по-изгодно, често има големи разлики
аз купих яке извън намаленията от сайта  за 19 лв, което в магазините си седеше на 69 лв. доста време....

# 201
  • Мнения: 307
Има доста намаления в дамското на Reserved, вчера бях там.

# 202
  • Мнения: 2 503
Има доста намаления в дамското на Reserved, вчера бях там.

Абсолютно! Взех си 2-3 неща и аз.

# 203
  • Мнения: 19 018
ДО -80% ТОТАЛНА РАЗПРОДАЖБА!
Тениски на цени от 15,90 лв, топове на цени от 9,98 лв са само малка част от предлагани артикули със сензационната отстъпка в Benetton - Sofia Outlet Center.
Промоцията е валидна до 29.06. Побързайте!

Някой ако ходи, да каже дали си струва

# 204
  • Мнения: 2 730
Има доста намаления в дамското на Reserved, вчера бях там.
Това ме радва, трябва да ги навестя

# 205
  • Мнения: X
Някой бил ли е във физически магазин на Зара? Как са намаленията в детското там? Защо ми се струва, че в сайта им е доста оскъдно, особено за момичета?

# 206
  • Мнения: 1 406
Мен ме интересува в ХМ магазините има ли намаления на бански? Казаха ми, че ще ги намалят чак в края на лятото.

# 207
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 584
Някой бил ли е във физически магазин на Зара? Как са намаленията в детското там? Защо ми се струва, че в сайта им е доста оскъдно, особено за момичета?
Имаше доста намалени неща в детското, но и много хора пазаруваха. От някои артикули бяха останали по 2-3 размера, от други имаше по повече. Наблюденията са ми от мол Парадайс, гледах за момчета, но и за момичета имаше избор.

# 208
  • Мнения: 2 721
Мау, аз писах по нагоре за Зара, има тениски за по 4-6лв , долници клинчета и къси гащи от 10до 15-20лв. Всичко е намалено, въпроса е ,че доста неща вече са изкупени във физическите м-ни, понеже намалението е от 3-4дни вече.

ПС за Варна става дума.

# 209
  • Мнения: 390
А из оптиките някой дали е мяркал кога и какви (и дали) скоро ще има? За слънчеви очила.
Някога в оптикласа правеха някакъв техен измислен черен петък и бях взела едни страхоооотни очила за никакви пари. Беше 2013 може би. Та се оглеждам пак за подобна бомба Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт