АГ клиника Селена-18

  • 105 574
  • 744
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 132
Аз съм към Уника. Съответно също плащат само за избор на екип, но бях секцио и е ОК.
Принципно цената в Селена е 1700 лв като във фактурата ми от 13.12. пише: 900 лв избор на екип и 800 лв самостоятелен пост.
Таткото беше на раждането, но го платихме отделно, за да не се разправям допълнително със застрахователите.
Прегледите и изследванията по време на бременноста също минах през застраховката, искате си амбулаторен лист и фактура от всеки преглед.

# 511
  • Мнения: 69
А каква застраховка трябва да имам, за да ми изплатят после,че не съм на ясно?

# 512
  • Мнения: X
Сигурни ли сте, че ако раждаш нормално, застраховката няма да покрие избор на екип? огава тя става безсмислена. Иначе и аз съм със ззастраховка лукс към Булстрад, изплащат ми всичко до момента, даже витамините за бременни и магнезия. Сега си видях книжката от Булстрад, наистина няма ограничение в сумата за ибор на екип, така че явно няма нужда се притеснявам, че искат да го пишат 900 лв, обаче искам да раждам нормално и не смятам да раждам секцио, само за да ми е безплатно раждането.

# 513
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Понеже се притеснявам да не съм подвела някого, питайте застрахователя. Защото законът го забранява, или поне така беше преди година и половина. И защо те не ти предлагат друга опция освен избор на екип.

# 514
  • Мнения: 132
Питайте в болницата как ще ви го пишат. На мен казаха това, което беше коментирала и друга потребителка-раждането е спешно състояние и няма как да пишат избор на екип, когато не е планирано. Т.е. ако моето бебе беше тръгнало да излиза преди датата за секцио, става спешно и няма избор на екип. Така било и с нормалното.

# 515
  • Мнения: X
Аз питах и вече ми казаха, че се пише избор на екип само, но не са ме питали въобще нормално ли ще е раждането или секцио. Затова сега много се учудвам на това със спешното състояние. За пръв път го чувам от форума. Ще звъня в Булстрад тези дни явно.

# 516
  • Мнения: 1 071
Аз питах и вече ми казаха, че се пише избор на екип само, но не са ме питали въобще нормално ли ще е раждането или секцио. Затова сега много се учудвам на това със спешното състояние. За пръв път го чувам от форума. Ще звъня в Булстрад тези дни явно.

И моя Булстрад е лукс. Ще се радвам ако пишеш какво са ти казали.

# 517
  • Мнения: 1 680
Някой знае ли, ако се лежи в Селена за задържане,  има ли определена цена на ден и каква е тя? А ако бебчетата са малки и се наложи да останат по-дълго, как и колко се плаща?

# 518
  • Мнения: 753
Пухче аз лежах за изскедвания. Цената на ден е 60 лв. Тук влиза храна, лекарства и изследвания. В моята стая имаше момиче за дълго време и за нея беше 60 лв на ден.

# 519
  • Мнения: 132
Някой знае ли, ако се лежи в Селена за задържане,  има ли определена цена на ден и каква е тя? А ако бебчетата са малки и се наложи да останат по-дълго, как и колко се плаща?

За бебчетата няма как да се знае предварително. Зависи за какво остават в неонатология. Плаща се в края на престоя им, и според това дали се е налагало лечение с медикаменти, които не са по каса. Моето бебе стоя 11 дни, платихме 400 лв при изписване, но само защото бяха ползвали медикамент не по каса и бяха преливали плазма (за нея пък търсихме кръводарител, за да платим само 40 лв вместо 150лв) и отделно бях помолила да направят консултацията с ортопед.

# 520
  • Мнения: X
Цитат
И моя Булстрад е лукс. Ще се радвам ако пишеш какво са ти казали.


Звънях днес на Булстрад, нямало такова нещо - раждането и изборът на екип се плащат, независимо естествено ли е или секцио. Бяха много любезни. Явно твоята позната е била при друг застраховател, който си го е измислил като причина да не плаща.

# 521
  • Мнения: 1 071
Цитат
И моя Булстрад е лукс. Ще се радвам ако пишеш какво са ти казали.


Звънях днес на Булстрад, нямало такова нещо - раждането и изборът на екип се плащат, независимо естествено ли е или секцио. Бяха много любезни. Явно твоята позната е била при друг застраховател, който си го е измислил като причина да не плаща.
Друго момиче писа, че не поемали нормалното раждане. Супер, благодаря за отговора, ще се възползваме значи. Стига от Селена да го отразят коректно във фактурите.

# 522
  • Мнения: 10
Здравейте, интересува ме дали в Селена може да се изследва за листериоза или някъде другаде?
Някой ако си е правил такъв тест, ще помоля и за цена.
Благодаря!

# 523
  • Мнения: 1 071
Здравейте, интересува ме дали в Селена може да се изследва за листериоза или някъде другаде?
Някой ако си е правил такъв тест, ще помоля и за цена.
Благодаря!
Пуснах токсоплазмоза в Селена, пращат ги в Писанец. При тях изследват само кръв, урина, Васерман . Токсото, спина и хепатита ми ги бяха пратили в Писанец.
Така,че предполагам и с листериозата ще е така. И най-досадното е,че тези които изследват в тяхната лаборатория ги качват онлайн, а тези от писанец на място е болницата дават резултатите. Даже на листа ми пише Писанец.

# 524
  • Мнения: 423
На регистратура в Селена винаги можете, да си поискате, да ви разпечатат резултата.

Общи условия

Активация на акаунт