АГ клиника Селена-18

  • 105 560
  • 744
  •   1
Отговори
# 525
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
За токсоплазмоза не знам, но серология се работи за ин витро задържително.  Това са много на брой изследвания, защо да ги пращат другаде. Ще печелят повече, ако сами си ги работят.  Спин пък за всяка родилка пускат, ако е минал срока на давност.  Пак ли там да го пращат. Странно ми е. Няма никаква логика да не си ги правят те.

# 526
  • Мнения: 1 071
За токсоплазмоза не знам, но серология се работи за ин витро задържително.  Това са много на брой изследвания, защо да ги пращат другаде. Ще печелят повече, ако сами си ги работят.  Спин пък за всяка родилка пускат, ако е минал срока на давност.  Пак ли там да го пращат. Странно ми е. Няма никаква логика да не си ги правят те.
Е, днес си взех изследванията, пуснати в Селена с направление, от техен гинеколог. СПИН, хепатит Б и токсоплазмоза са на отделен лист и пише Писанец, ако искате ще ви го снимам.

# 527
  • Мнения: 269
Информация от вчера : Петрова си ми даде документите за раждането и наистина изследването за СПИН беше от Писанец,с тяхното лого.Същевременно имам същото изследване ,правено по време на ин витро процедурата ,но то не е от Писанец.Не знам,странна работа.

# 528
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Аааа, не. Не искам. Просто ми се вижда странно. Разсъждавам си. Blush

# 529
  • Мнения: 1 071
Информация от вчера : Петрова си ми даде документите за раждането и наистина изследването за СПИН беше от Писанец,с тяхното лого.Същевременно имам същото изследване ,правено по време на ин витро процедурата ,но то не е от Писанец.Не знам,странна работа.
Еми и аз съм така. А като лежах след мисседа там ги пуснаха, наистина странно.

# 530
  • Мнения: 591
Според мен не им се занимава със здравната каса и затова ги пращат в Писанец. По-евтино им е да ги изпратят другаде от колкото те ги работят. А пък серология по спещност може да правят с моментни тестове.
Да използвам поста да попитам правил ли е някой ехо на млечна жлеза в Селена и колко струва?

# 531
  • Мнения: 69
Здравейте,да попитам от регистратурата в Селена могат ли да ми дадат резултат от Бхс или направо от лекаря се взима?

# 532
  • Мнения: 1 071
Здравейте,да попитам от регистратурата в Селена могат ли да ми дадат резултат от Бхс или направо от лекаря се взима?
Дават резултати на регистратурата, най-добре звънни да питаш.

# 533
  • Мнения: 269
Здравейте,да попитам от регистратурата в Селена могат ли да ми дадат резултат от Бхс или направо от лекаря се взима?
Дават резултати на регистратурата.Ние правихме БХС при доктор Апостолова,която държеше лично да ни ги даде,за да ги обсъдим,ако евентуално има нужда.

# 534
  • Мнения: 18
Здравейте, Момичета!

Моля за актуалната информация за цените на раждане в Селена за 2019- нормално, секцио, присъствие на бащата, вип стая.

Много благодаря!

# 535
  • Мнения: 45
Здравейте, Момичета!

Моля за актуалната информация за цените на раждане в Селена за 2019- нормално, секцио, присъствие на бащата, вип стая.

Много благодаря!
В момента съм в болницата. Нормално раждане-1350 лв., Секцио-1700 лв. , Присъствие на таткото-400лв., Вип стая-150 на нощ, Вип студио-200 лв.

# 536
  • Мнения: 151
Здравейте, Момичета!

Моля за актуалната информация за цените на раждане в Селена за 2019- нормално, секцио, присъствие на бащата, вип стая.

Много благодаря!
В момента съм в болницата. Нормално раждане-1350 лв., Секцио-1700 лв. , Присъствие на таткото-400лв., Вип стая-150 на нощ, Вип студио-200 лв.

А престой с друг в стая?

# 537
  • Мнения: X
Скрит текст:
Здравейте, Момичета!

Моля за актуалната информация за цените на раждане в Селена за 2019- нормално, секцио, присъствие на бащата, вип стая.

Много благодаря!
В момента съм в болницата. Нормално раждане-1350 лв., Секцио-1700 лв. , Присъствие на таткото-400лв., Вип стая-150 на нощ, Вип студио-200 лв.
А престой с друг в стая?
За това се прилагат стандартните цени секцио/нормално раждане. Ако не са ви изтекли изследванията, ако откажете прегледа от ортопед след раждането на детето и не сте сама в стая, това е крайната цена, която ще платите при изписване.

# 538
  • Мнения: 469
Здравейте, Момичета!

Моля за актуалната информация за цените на раждане в Селена за 2019- нормално, секцио, присъствие на бащата, вип стая.

Много благодаря!
В момента съм в болницата. Нормално раждане-1350 лв., Секцио-1700 лв. , Присъствие на таткото-400лв., Вип стая-150 на нощ, Вип студио-200 лв.

А престой с друг в стая?
Цената на ВИП студиото е и за придружител.

# 539
  • Мнения: X
Сега ме накарахте да те замисля. "Друг в стая" дали означава с друга пациентка или с придружител, т.е. външен.

Общи условия

Активация на акаунт