Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 3

  • 77 290
  • 754
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 117
Честито, Dundiu86!!!

След такива борби, хубаво е да се чуват тези хубави новини!!!!


Аз в понеделник отивам на първичен преглед при Д-р Карлъкая! Стискайте палци и благодаря за страхотната тема, със сигурност ще Ви тормозя!!!

# 211
  • Мнения: 2 673
Kaavaalaa, много късмет ти желая! Hug

# 212
  • Мнения: X
Здравейте, Фатме ли е лицето координатор там който е с нас през прегледите и превежда.?
Аз разбрах за Севда еле тя е като организатор от България  и после ни поема фатме
Може ли телефон на Фатме

# 213
  • Мнения: 1 554
Може да се свържеш с Фатме директно, може и през Севда. Ти си преценяваш. Явно през фирмата на Севда ще имаш достъп до известни удобства като доставка на лекарства в неделя, когато аптеките не работят в Истанбул. Пък доколкото разбирам, посредничеството на Севда е безплатно за пациентите. Ти решаваш

# 214
  • Мнения: 685
Честито на успелите момичета. Искрено се радвам за вас. Много късмет и занапред.
Аз съм след трансфер на бластоцисти на 30.07, т.е. 8-ми ден, като не броя деня на трансфера. Притеснена съм, че нямам абсолютно никакви симптоми. Не трябваше ли вече да имам някой ранни?

# 215
  • Мнения: 1 680
Ина, чела съм за много забременели момичета, без никакви симптоми. Утре спокойно можеш да направиш тест. Ще се моля да е положителен!

# 216
  • Мнения: 685
Дай Боже Пухче. Мисля в четвъртък да направя, че утре няма да мога. Благодаря ти.

# 217
  • Мнения: 1 221
Аз нямах никакви симптоми Simple Smile и предните пъти нямах... така че нито наличието нито липсата им са показателни.
Изчакай си до дата за теста, за да е категоричен резултатът. При мен миналия път беше граничен резултата на 10 ден и се бодох още 6 пъти...
Успех миличка!

# 218
  • Мнения: 1 275
Успех и стиснати палци и от мен!

# 219
  • Мнения: 685
Благодаря ви момичета! Каквото е писано ще стане, ма пусти нерви. Знаете колко е голямо напрежението.

# 220
  • Мнения: 80
Всичко е божа работа
Не се притеснявай излишно
Късмет

# 221
  • Мнения: 685
Благодаря ти много. Права си.

# 222
  • Мнения: 2 673
ina80, знаеш, че ти стискам палци от цялото си сърце! Hug
Късмет, миличка! Hug

# 223
  • Мнения: 117
Момичета, знаете ли каква е сумата на лапароскопия за махане на тръба? Фатме каза 2000 но не разбрах, лева, лири или евро?

Благодаря

# 224

Общи условия

Активация на акаунт