Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 3

  • 77 219
  • 754
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 117
А къде ще ми препоръчате да направя изследване на ТСХ, в София, тъй като доктор Гювенч иска след 15 дни да го пусна в БГ и да им изпратя резултатите?

Благодаря

# 226
  • Мнения: 1 221
аз всички изследвания си правя само в Цибалаб... не съм имала проблеми и става бързо. Един път отидох в Бодимед в Центъра и 3 пъти ми объркаха какво искам да пусна като изследвания. Не мога да коментирам колко са точни, защото не съм ги засичала с друга лаборатория, но като обслужване не ми харесаха.

# 227
  • Пловдив
  • Мнения: 96
Здравей,момичета  да попитам,  колко трябва да е ЧХГ на 12 ден  от трансфера. Пуснах кръвен тест в лабораторията Synevo.bg, но няма референтни стойности.

# 228
  • Мнения: 1 554
много трябва да е ЧХГ - поне 500 -600. надявам се, че си видяла голямо число Simple Smile

# 229
  • Мнения: 817
Моето беше 42 някъде и спи до мен Stuck Out Tongue Winking Eye

# 230
  • Мнения: 236
Kavala, на мен на 01.08 ми направиха лапароскопия за тръбите. Прави се в друга болница. Струваше ми 1000лв за обслужването в болницата, като включва една нощувка на теб и мъжа ти + яденето за двамата. И 2100лв се плащат за доктора в Бахчежи.

# 231
  • Мнения: 685
Приключи моя опит неуспешно. На 10- ти ден след трансфер на 2 бластоциста ЧХГ- 0,35. Много възлагах на него. Все пак нямах нито една презряла яйцеклетка и извадихме цели 6. За мен това беше направо рекорд. Не знам дали ще правя повече опити. Чакам и доктора да си каже мнението. В момента в главата ми е каша и не знам как да продължа. Ако има следващ последен опит пак ще е при д-р Карликая. Но ще чакам първо да видя какво ще каже. Има ли въобще смисъл. Успех на всички!  И дано да има само положителни тестчета и здрави бебчета.

# 232
  • Мнения: 1 275
Инче..много..много съжалявам! Изправяй се и вярвай на доктора.Той ще прецени как да действате.Прегръщам те!Кураж!

# 233
  • Мнения: 80
Не се отказвай така
Изчакай мнението на доктора
Почини,преосмисли всичко спокойно и вземете правилното решение с мъжа ти
Късмет

# 234
  • Мнения: 685
Може да звучи налудничаво, но поне до биохимична ако бях стигнала може би щях да имам някаква надежда, че при следващ опит може да се задържи. Не знам права ли съм. А сега си мисля,  че просто яйцеклетките ми са толкова лоши, че щом са ги вкарали са спрели развитие. Единия ембрион не беше супер качество, но другия уж беше хубав. Знам, че това че изглежда хубав не е гаранция за качество.

# 235
  • Мнения: 1 221
Ina80, сама казваш че сте постигнали напредък и сте извалиди цели 6 яйцеклетки. Значи има развитие в правилната посока Simple Smile
Разбирам те че ти е мъчно и се чувстваш предадена, обаче трябва да се събереш и ако решиш да продължиш борбата.
Виж какъв коментар ще даде доктора, поговорете за ПИД и направете стратегия за действие.
Пътят не е лек и никои не ни е обещавал да бъде, но ще се справим Simple Smile

# 236
  • Мнения: 2 673
ina80, ужасно съжалявам, мила! Confused
Не се отчайвай! Все още имаш време пред себе си,
докато имаш я., има и надежда!
Силни прегръдки и целувки от мен! Няма да се предаваш! Hug Heart

# 237
  • Мнения: 117
Kavala, на мен на 01.08 ми направиха лапароскопия за тръбите. Прави се в друга болница. Струваше ми 1000лв за обслужването в болницата, като включва една нощувка на теб и мъжа ти + яденето за двамата. И 2100лв се плащат за доктора в Бахчежи.


А самата лапароскопия друг лекар ли я извършва или лекаря от Бахчеджи?

# 238
  • Мнения: 236
Kavala, на мен на 01.08 ми направиха лапароскопия за тръбите. Прави се в друга болница. Струваше ми 1000лв за обслужването в болницата, като включва една нощувка на теб и мъжа ти + яденето за двамата. И 2100лв се плащат за доктора в Бахчежи.


А самата лапароскопия друг лекар ли я извършва или лекаря от Бахчеджи?

Същия от Бахчеджи.

# 239
  • Мнения: 556
Ина, съжалявам за неуспеха. Наистина, изчакай да чуеш мнението на доктора и заедно преценете нещата, а до срещата с него се опитай да се разсейваш с по-приятни неща. Стискам ти палци да намерите решение.

Общи условия

Активация на акаунт