Частна клиника на д-р. Мазнейкова.

  • 256 233
  • 998
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 57
Дес, успех  Hug !
Дано всичко мине леко и безпроблемно!

Аз за раждането не мога да кажа (все още  Wink ), но миналата година ме оперираха там - мнението ми е отлично за целия персонал!
И сега като отида и ги видя всички лекари и сестри и ме изпълват приятни спомени. И условията са отлични, така че - остава да ти пожелая и ти да останеш доволна и да нямаш лоши спомени от прекрасното събитие, което те очаква - раждането!

 Peace

Докато го пратя и си писала. Аз си носех нощница, но оттам ми дадоха друга, която ми разрешиха да сменя чак когато излязох от реанимацията. Сега не знам как е ...

# 121
  • Мнения: 2 126
Мери, благодаря миличка,пожелавам ти скоро и с раждане да се похвалиш Hug

# 122
  • Мнения: 57
Мери, благодаря миличка,пожелавам ти скоро и с раждане да се похвалиш Hug
Живот и здраве - догодина  Simple Smile
Така че ще чакам да пишеш след раждането - да кажеш как е минало.

И забравих - не помня, но май си носех чехли.  Вземи си за всеки случай. Успех и леко раждане Hug

# 123
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Момичета, успех и от мен.

# 124
здравейте на всички Simple Smile Вечра  бях на преглед при д-р Мазнейкова. Прегледа ме точно за 1 минута и веднага м постави диагноза с тежкото заболване Ендометиома. Не мога да твърдя дали е добра или лоша лекарка защото съм нямала  по продължителн контакти с неяно за 1 ин да ми открие едва ли не стерилитет и д ами каже че трябва да влизам в операционнта ми изглежда странно. ПОсъветвах се с личната ми лекрка и тя ми каза да потърся второ мение в другата молница Св.София или в Швйново. Може ли ако н якой е имал същата диагноза ЕнДомиома до сподели мненията си !

# 125
  • Мнения: 592
Ивинявам се zа греШния постинг.
Това бе друга тема.

Последна редакция: ср, 31 окт 2007, 22:29 от niko_leta

# 126
Колко време предварително се записва час за ФМ при д-р Мазнейкова?
Здравей, аз се обадих края на септември и имаше свободен час на 13.10. Около 2 седмици средно се 4ака.

# 127
  • Мнения: 57
Тони, не знам какво точно значи диагнозата ти (две различни думи си написала), но си мисля, че дали ще те гледа 1 мин. или 30 мин. пак ще ти каже това, което е видяла. НО, преди да легнеш под ножа задължително потърси и второ мнение. За собствено успокоение. Не че не бих се доверила на д-р Мазнейкова, напротив. За мен тя беше третото мнение, което потвърди че съм за операция от киста, и беше единствената, която за 1/2 мин. видя, че имам и малък миомен възел. Преди това ме бяха гледали още двама лекари и никой не го беше забелязал. Имам й доверие и досега винаги го е оправдавала. Желая ти успех и не се паникьосвай - важно е да имаш доверие на лекаря си, но не насляпо, потърси и друго мнение, за да си по-спокойна.

здравейте на всички Simple Smile Вечра  бях на преглед при д-р Мазнейкова. Прегледа ме точно за 1 минута и веднага м постави диагноза с тежкото заболване Ендометиома. Не мога да твърдя дали е добра или лоша лекарка защото съм нямала  по продължителн контакти с неяно за 1 ин да ми открие едва ли не стерилитет и д ами каже че трябва да влизам в операционнта ми изглежда странно. ПОсъветвах се с личната ми лекрка и тя ми каза да потърся второ мение в другата молница Св.София или в Швйново. Може ли ако н якой е имал същата диагноза ЕнДомиома до сподели мненията си !

# 128
  • Мнения: 87
случайно се запознах с една мама, която я бяха 'окепазили" там, след раждане. бяха я зашили няма да ти казвам как, та щяха да и правят повторно операция, но на друго място.

# 129
Нямя безгрешни хора.Никой не може да съди другиа.Има кой да ни съди.Като не ви харесва просто не ходете бе.   newsm10

# 130
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
 
Нямя безгрешни хора.Никой не може да съди другиа.Има кой да ни съди.Като не ви харесва просто не ходете бе.   newsm10

И да допълня, не може всички да отидем при една и съща лекарка, но като ме питат, тя е определено моята лекарка.

# 131
  • Мнения: 658
момичета една моя приятелка е много доволна от родилното в Токуда,защо не се пробвате там а пък ио цената е задоволителна

# 132
знаете ли приблизително колко предварително трябва да си запазя час за ехографски преглед на бебчо при Мазнейкова? още е рано за фетална ехография,  но преди това ми се иска да види гънката на вратлето за Даун.

и знаете ли разликата м/у ехо-преглед при нея, обявен в ценоразписа за 50 лв. и 4Д ехография, която струва 70?

благодаря!

# 133
Искам да споделя моето впечатление за доктор Мазнейкова. Неин пациент съм от 1998 година. Ако не беше тя сигурно сега може и да не бях жива. Тя ми спаси живота. Аз съм от Благоевград и след като цял месец гинеколозите се тюхкаха какво ми е и накрая ме изписаха, с мнение че съм здрава и съм глезла отидох на преглед при нея. Диагнозата се оказа много сериозна и след консултация и с други лекари доктор Мазнейкова лично се ангажира със проблема ми. Оперираха ме в Майчен дом, направиха ми конизация на шийката на матката и една година след това забременях. Цялата бременност се следеше от д-р Мазнейкова и родих при нея едно здраво хубаво момченце. Господ да я благослови. Благодарение на нейните грижи в Майчин дом, където лежах два месеца преди да родя, сега съм щастлива майка. Никаде на друго място при евентуална следваща бременност не бих отишла, освен при нея. И всичко това не ми струваше нищо - не съм плащала абсолютно нищо и не са ми и търсили.

# 134
  • София
  • Мнения: 1 941
Всъщност д-р Мазнейкова е много добър специялист, когато иска. Peace

Общи условия

Активация на акаунт