Частна клиника на д-р. Мазнейкова.

  • 256 277
  • 998
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 793
mirabelle няма спор че в частните клиники е хубаво. Тук не се плюе болницата а лекарката- др. Мазнейкова. Аз също раждах в частна клиника и съм много доволна,място за сравнение с държавните болници няма.Но и там има некадърни лекари за които пише в "Черния списък". Аз не бих могла да кажа че др.Мазнейкова е любезна,след като не допусна бащата на бебето ми на прегледа.  Naughty

# 916
  • Мнения: 2
Относно курсовете на Диди Димова искам да кажа, че според мен заради уроците по дишане наистина си струват. Аз постъпих със 7см. разкритие и родих за 2 часа. Акушерката Емилия Казълова/от 2 градска болница София/, която също води подобни курсове, беше случайно на работа и присъстваше на нашето раждане. Тя специално дойде да ме пита къде съм се учила и на каква цена, като ми обясняваше, че нейния курс е много по-евтин 80лева срещу 400 за Диди Димова/2006година/. Истина е, че част от часовете се прекарват в разкази за това какви певици, актриси и други известни дами са идвали при нея и светски подробности, вълнуващи г-жа Димова. По времето когато аз ходех на курс, той се провеждаше в Свети Лазар. Посещение след раждането на детето тя не направи, а и аз не настоях, защото не ми се слушаше коя друга нейна ученичка се е справила по-добре от мен. Относно графика, който съставя за детето, трябваше да го будим вечер в 12.00 за да не става да се храни до сутринта. След 40я ден преустановихме буденето, детете 2 седмици се будеше към 5 часа, после към 6 и си спеше нощем. Сами разбирате, че спряхме спазването на съставения от Диди график до 1 година. Надявам се, че съм била полезна.

# 917
  • София
  • Мнения: 15 222
Аз ходих в училището за родители "Мама". И мен ме учиха как да дишам. И мен ме похвалиха по време на опита ми за нормално раждане. Да те научат да дишаш правилно при раждане не е особена философия.  Peace

# 918
  • Мнения: 659
Аз не съм посещавала никакъв курс по простата причина че съм от малък град където такива работи няма.но за 2 секунди акушерките ми обясниха как да дишам,и след като отидох в болницата във 8 със 7 см разкритие,в 9.30 вече бях родила.Искам да кажа просто че не отдавайте чак такива заслуги на тези кръжоци и т.н.това което от интернета не се научава,се научава на момента от лекарския персонал само за помощ,а другото е физика

# 919
  • Мнения: 1
 Заради некомпетентността и безхаберието на така наречената"д-р" Павлова от тази болница бебето ми почина в 9 месец. Защото тя така и не е видяла влошаването на кръвопотока към бебето и така и не разбра защото водите намаляват.А и според нея бебето ми спира да се движи, защото било голямо. #2gunfire Сами преценете колко компетентни лекари има в тази "болница".............

# 920
  • Мнения: 957
Случайно попаднах на историята на Запряна,гледах и Горещо със съпруга и и няколко интервюта с Мазнейкова и Мазнейков.
Ужасно е че един толкова млад човек си е отишъл от този свят и детенцето и е сираче Cry
За още по-ужасно намирам арогантното и безкруполно държание на "д-р"Мазнейкова.
Такава наглост не бях виждала от години!За мен такива хора не могат да се наричат лекари!В тази жена няма и грам човечност!

# 921
  • Мнения: 0
ako me pitate men ne stapvaite tam.az bqh na laparoskopiq za otpu6vane na trabite predi 3 meseca.sled tezi 3 meseca otidah na genekolagi4en pregled i se okaza 4e vmesto da mi opravqt trabite sa mi mahnali edinqt qi4nik bez moe saglasie i sega neznam kakvo 6te stane.zadavam si vaprosa "KAK MOJE DA IMA TAKIVA HORA NA TOZI SVQT".Nqma li koi da zatvori tazi bolnica kadeto osakatqvat horata.Kazvam vi smata istina.

# 922
  • Мнения: 157
А защо не ги съдите. Какво пише в епикризата ви

# 923
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
ako me pitate men ne stapvaite tam.az bqh na laparoskopiq za otpu6vane na trabite predi 3 meseca.sled tezi 3 meseca otidah na genekolagi4en pregled i se okaza 4e vmesto da mi opravqt trabite sa mi mahnali edinqt qi4nik bez moe saglasie i sega neznam kakvo 6te stane.zadavam si vaprosa "KAK MOJE DA IMA TAKIVA HORA NA TOZI SVQT".Nqma li koi da zatvori tazi bolnica kadeto osakatqvat horata.Kazvam vi smata istina.
Как така са ти махнали яйчник без да знаеш?! Shocked

# 924
  • Мнения: 23
Двадесет и шест годишната Запряна Христова от Петрич издъхна в събота вечерта, след като роди със секцио в частната болница на семейство Мазнейкови “Св. София”.KAK I SE DOVERQVATE PRI TOZI SLU4AI?

# 925
  • Мнения: 151
 НЕ ХОДЕТЕ НА ФЕТАЛНА МОРФОЛОГИЯ ПРИ МАЗНЕЙКОВ! Ходих при нея на ФМ в 20 г.с. каза, че всичко е наред с бебето. Да ама не беше наред. След като родих се оказа, че детето ми е с вродена сърдечна малформация и то от сложните. Така наречената докторка е трябвало да чуе шум на сърчицето и да ме пренасочи в трета градска да ме прегледа специалист кардиолог.
 Съветвам всички бъдещи майки ходете на прегледи в трета градска за преглед на сърчицата на бебетата.Лекарят, който ме следеше също не ме насочи към 3-та градска или да ми слушат тоновете на сърчицето на бебчо - бях си платила абонамент 400лв. за Тихомир Гемеджиев от Тина Киркова.
 ПОжелавам ви здрави бебчета и не повтаряйте моята грешка.

# 926
  • Мнения: 284
  202uu  202uu  202uu

Всички "благодарни" и "признателни" пациентки на Мазнейкова са все новорегистрирани и напълно безименни. Защо не споделяте имената си, историята си, както правят и почернените? Нямам нищо друго предвид, само фактите!
[/quote]

От както този форум се превърна в клюкарник и плювалник регистрираните потребители явно го избягват. В него вече няма нищо полезно, не е ли време да се заключи?

# 927
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
  202uu  202uu  202uu

Всички "благодарни" и "признателни" пациентки на Мазнейкова са все новорегистрирани и напълно безименни. Защо не споделяте имената си, историята си, както правят и почернените? Нямам нищо друго предвид, само фактите!

От както този форум се превърна в клюкарник и плювалник регистрираните потребители явно го избягват. В него вече няма нищо полезно, не е ли време да се заключи?
[/quote]

Да определено съм съгласна.
На фетална се ходи три пъти. За жалост, много се скача срещу изказалите се положително. Много мои близки си ходят при нея и са много доволни. Едната от моите много зле и повлияха писаниците тук. Зарече се повече да не влиза и да не се влияе.

# 928
  • Мнения: 793
Цитат
 202uu  202uu  202uu

Всички "благодарни" и "признателни" пациентки на Мазнейкова са все новорегистрирани и напълно безименни. Защо не споделяте имената си, историята си, както правят и почернените? Нямам нищо друго предвид, само фактите!

От както този форум се превърна в клюкарник и плювалник регистрираните потребители явно го избягват. В него вече няма нищо полезно, не е ли време да се заключи?

Да определено съм съгласна.
На фетална се ходи три пъти. За жалост, много се скача срещу изказалите се положително. Много мои близки си ходят при нея и са много доволни. Едната от моите много зле и повлияха писаниците тук. Зарече се повече да не влиза и да не се влияе.
Както вече съм писала аз съм от доволните и от недоволните Simple Smile  А колкото че се ходи 3 пъти на фетална ,не съм съгласна. Единия вариант е в 20 г.с когато е оформено всичко ;другия 3 пъти както казваш,някой ходят всеки месец (имам една позната която ходеше ). С две думи зависи от проблема Simple Smile

# 929

Общи условия

Активация на акаунт