Частна клиника на д-р. Мазнейкова.

  • 256 383
  • 998
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 196
Направо ме стряскате с това, което пишете за тази болница. Аз с предната бременност отидох веднъж при д-р Павлова с цел да се запиша на ЖК по здравна каса там, а да си ходя платено другаде. Първо чаках 40 минути за преглед, а въпросната лекарка си приказваше пред вратата с фолкпевицата Валя Thinking /явно е по-важен клиент, все пак съм по здравна каса/ прегледа мина доста вяло...останах с никакви впечатления, попитах кога да дойда за да се запиша на ЖК и ми казаха да звънна по телефона, че било рано още... ама хич не им се занимаваше с мен.

# 931
  • Мнения: 1
Погледнете клиповете и пак отидете при Мазнейкови ... Тези са толкова нагли и само искат да им се дават пари на ръка.Насреща получавате отвратително отношение,никакво медицинско отношение и безхаберие!

http://vbox7.com/play:ca2ffeed Хирургът д - р Христо Мазнейков за случая с починалия след операция 18 годишен младеж
http://vbox7.com/play:051a0790 Д - р Мазнейков в право на отговор за смъртта на Запряна Коледарова.
Много се дразня с оправданието "Ама виждате ли то имало смърнтни случаи и в други болници".Това може да го кажа само един пълен егоист като Мазнейков!Ортопедите от клиниката др.Мурадов и Загоров са същите нагли и безочливи хора,като ги попиташ за съвет - то игнорират ядрено магнитния резонанс и те карат да лягаш направо под ножа и то естествено в тяхната МБАЛ "СВ“СОФИЯ" -  без да са те видяли!

Последна редакция: вт, 07 сеп 2010, 16:15 от mitko_yonov

# 932
  • Мнения: 25
За лошата слава на др. Мазнейкова разбрах след като ходих при нея на 3д (от майка ми ). Бременна съм в 6 месец и засега всичко от прегледите при нея е позитивно (ходих 2 пъти). Почетох доста материали в нета за болницата и лекарката, които са доста крайни и плашещи. Като цяло името Мазнейкова преди да ида на преглед при нея не ми беше познато. За късмет или не май се налага да родя в нейната болница. Налага се тъй като моята лекарка работи към въпросната болница, а аз определено държа тя да ме изражда понеже следи състоянието ми от самото начало на бременността  а има и богат опит във воденето на раждане. Направи ми впечатление, че повечето от пациентките на Мазнейкова са раждали оперативно със секцио. Понеже ще раждам естествено исках да попитам някой раждал ли е там естествено и доколко  естествено е било? Като цяло съм стъписана от това колко болна тема е раждането в нашата страна и колко страх се насажда от самия процес на раждане в родилките и колко малък е процента на естествено родилите жени, които не са упоявани с бруталните упойки, не са рязани за да "помогнат" на бебето да излезе по бързо и подобни лекарски жокери. Ще се радвам ако прочета за поне една жена, която да каже -  родих естествено без епидорална  или спинална упойка и без да ми натискат корема или да ме режат отдолу... Дано има и такива. Дано и аз да съм от тях... Все пак това е природен процес и не трябва да се приема като спешен медицински случай, а лекарите само да съдействат за правилното раждане и поемане на децата, както и да видят дали всичко е наред с майките след раждането..

# 933
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Bezkrainohappy впечатленията ми от нея са, че държи на работата в екип. Не специално да се вика някой, а естесвено раждане например да се поеме от дежурния лекар. Аз лично съм с впечатление, че тя държи на естественото раждане. Много рядко държи на секцио по някаква причина. Много малко раждали там пишат тук.

Последна редакция: пт, 24 сеп 2010, 23:12 от Dorothy

# 934
  • София
  • Мнения: 1 524
Раждала съм там - вагинално.
Отношението към мен и бебето беше перфектно.
Държах на лекаря си и той си ме изражда.
Та с две думи аз съм доволна, както от болницата, така и от самата Мазнейкова. И трите ФМ ми бяха при нея, на първата бях със съпруга си, на втората със свеки, на третата с майка ми.
При визитация сутрин се държеше много мило, разпитваше ме както и за моето състояние, така и за бебето и т.н.
Раждах там, защото лекарят ми беше там, имам само хубави спомени.
Рядко пиша в теми за Мазнейкова, защото помията изсипана върху нея е прекалено много, а не ми е никаква да я защитавам, оправдавам, обвинявам и да споря.
И накрая - да определено държи на вагинално раждане.

# 935
  • Sofia
  • Мнения: 1 437
Аз съм раждала при Мазнейкова един път, вторият ми се размина, защото точно правеше клиниката и не можах. Аз ходя при нея от 16 години. До сега нямам оплаквания нито от отношение, нито от професионализъм. Жената си е достатъчно мила, просто не преиграва. Винаги ми обяснява достатъчно, за да съм спокойна.
При всички положения винаги ще има доволни и недоволни. Тук според мен проблемът е, че става въпрос за частна клиника, по- скъпо е,  и затова всички се вглеждат дори в най- малкия проблем. Например в Шейново, при второто ми раждане, беше един истински кошмар. Не ми се влиза в подробности, само да кажа, че ми стана лошо в интензивното и не можах да достигна звънеца, а през цялата нощ нямаше нито един човек дежурен, всички спяха. Дойдоха чак на сутринта, когато бях в критично състояние!
Грешки стават на всякъде, просто не всичко и не винаги се оповестява!
Не искам  да защитавам никого, просто изказвам мнение  Peace

# 936
  • Мнения: 90
Абсолютно съм съгласна с мнението на Весито!   bouquet

Аз вече почвам да си мисля, че някой път е по-добре дори да не се "преинформирам". Базисна програма стига, иначе често-зесто в края се оказваме по-объркани, отколкото в началото  ooooh!

# 937
  • Мнения: 30
За мен д-р Мазнейкова е топ специалист. Ще раждам всеки момент там. Цялата си бременност следя при нея. От 9та седмица, та до сега. Отношението и е перфектно, но имайки толкова много работа, човек не може непрекъснато да се усмихва и да отделя по 1 час да отговаря на откровено глупави (понякога) въпроси. След раждането бих се включила отново, да разкажа и за него. Това, което ми каза при последния преглед, след като я попитах дали ще е при мен докато раждам, тя ми каза " И на Северния полюс да родиш, ти си ми пациентка и ще съм до теб". След подобно изказване, аз не мога да си обясня, как тази жена може да бъде наричане безсърдечна и т.н.
Това споделям от личен опит, а не от това което съм чула от съседката.   bouquet

# 938
  • Мнения: 15
Здравейте,моля да ми кажете мнение относно д-р Анатоли Кръстев! Бих искала той да ми води бремеността и да раждам при него,но никъде не мога да намеря нищо за него!Благодаря предварително

# 939
  • Мнения: 95
Това е един от проблемите на Мазнейкова - позволява личното и настроение да се пренася в отношенията и с пациентите.
Както и личните предпочитания...явно все пак може да бъде мила...визирам коментара на Azzazela...но не с всичките си пациенти.

# 940
  • Мнения: 25
Azzazela и аз ще раждам там скоро.  Дано всичко е минало по мед и масло както се казва и да разкажеш после за срещата с бебо как е минала Simple Smile Стискам ти палци за бързо възстановяване! newsm10

# 941
  • Мнения: 2
Погледнете клиповете и пак отидете при Мазнейкови ... Тези са толкова нагли и само искат да им се дават пари на ръка.Насреща получавате отвратително отношение,никакво медицинско отношение и безхаберие!

http://vbox7.com/play:ca2ffeed Хирургът д - р Христо Мазнейков за случая с починалия след операция 18 годишен младеж
http://vbox7.com/play:051a0790 Д - р Мазнейков в право на отговор за смъртта на Запряна Коледарова.
Много се дразня с оправданието "Ама виждате ли то имало смърнтни случаи и в други болници".Това може да го кажа само един пълен егоист като Мазнейков!Ортопедите от клиниката др.Мурадов и Загоров са същите нагли и безочливи хора,като ги попиташ за съвет - то игнорират ядрено магнитния резонанс и те карат да лягаш направо под ножа и то естествено в тяхната МБАЛ "СВ“СОФИЯ" -  без да са те видяли!

Извинявайте,че се намесвам но вие познавате ли лекарите Мурадов и Загоров,а също ходили ли сте на преглед в Св.София за да правите такива заключения?
Мисля ,че не е коректно да плюете по доктори които не познавате

# 942
  • Мнения: 30
Ето, както обещах пиша след раждането. На 5.12.2010 в 13.33 проплака сънът ми Сава. Д-р Мазнейкова ми помогна да изживея едно прекрасно и не чак толкова болезнено  Grinning раждане. Три дена прекарах в болницата, отношението и грижите бяха такива, че да накарат една току що родила жена да се почувства добре. Още 10 деца да имам, отново бих избрала тази клиника, и докторка.
Пиша, защото обещах да разкажа ЛИЧНО впечатление.  newsm10

# 943
  • Мнения: 4 393
Azzazela честито, много да те радва малкия мъник   bouquet
Да си пожелаем само хубави мигове да изживяват родилките в клиниката на д-р Мазнейкова оттук нататък.

# 944
  • Мнения: 0
Искам да изразя ОГРОМНОТО си разочарование от МБАЛ Св. София и по-точно от акушеро-гинекологичния им кабинет. Бременна съм и се опитвах да се запиша там за ЖК по ЗК с направление съм от личната ми лекарка, която преглежда в същата болница. Въпреки противоречивата репутация на клиниката, исках да се запиша там тъй като ми е много удобно. Следя бременността си при частен лекар, на който имам доверие, а ЖК искам да използвам само за направления за кръвни изследвания и елементарно проследяване.

От 4 дена се опитвам да се свържа с д-р Лекова, понеже не желая да ходя при Мазнейкова, която или преглеждаше или беше извън кабинета. След многократни разговори, акушерката в кабинета ме попита дали ще раждам в тяхната болница, а аз и казах, че още е рано и нямам яснота. След това ме отряза и каза, че приемат за ЖК само жени, които ще раждат при тях.

Стори ми се много нахално и безотговорно. След като са обявили, че преглеждат по ЗК би трябвало да не дискриминират пациентките си по това коя къде ще ражда. И в крайна сметка защо плащаме осигуровки като от 3 седмици се опитвам да си намеря лекар, който да ми предостави това, което ми се полага по закон, а срещам само безразличие, лицемерие и пробутването на платени пакети за ЖК.

Общи условия

Активация на акаунт