Секс със съименици

  • 5 559
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 805
Четирима Митьовци със сигурност. Двама, от които - поредни, най-малкият на 16, най-големият на 46. Двама Константиновци ... хм, един Митьо ми се губи. + 1 Митьо.

# 46
  • Мнения: 3 091
трагедия - не успях да си намеря гадже Екатерин!!!

# 47
  • София
  • Мнения: 4 884
За двама с еднакви имена спомени нямам, обаче мога да се кандидатирам за най-много мъже от една и съща зодия- Овен. Е  те тия са ми страст и мъка в едно и взаимно се привличаме..Около 80 % от любовите ми са Овнета.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 105
Само един път Embarassed, но не ми хареса, да не говорим, че някъде си беше забравил онова Joy

# 49
  • Sf
  • Мнения: 808

3-ма Сашовци
2-ма Жоровци
 Embarassed

# 50
  • Мнения: 5 647
С двама Ивовци.

# 51
  • Мнения: 4 621
Не си спомням да има съвпадения  newsm78

# 52
  • Мнения: 4 733
Аз вече отговорих по темата, но като чета отговорите на мамите съфорумки се чудя дали правилно съм разбрала питането newsm78 " Дали сме имали взаимоотношения с мъже носещи същите като нашите имена ? " или " Дали сме били с мъже с повтарящи се имена? "

# 53
  • Мнения: 4 651
Успокоих се, има и по-големи бройкаджийки от мене Simple Smile),
За протокола - 3 ма Димитровци, ама всъщност търсех правилния Димитър и го намерих преди години Simple Smile

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Де да знам, не съм ги питала за имената. Требеше ли?  Joy Joy Joy

# 55
  • Мнения: 5 877
А, то било съвпадения между имената на самите гаджета. Аз помислих дали изобщо познавам някой Зорниц  Twisted Evil
Не, нямам съвпадъци.

# 56
  • Мнения: 2 550
А, то било съвпадения между имената на самите гаджета. Аз помислих дали изобщо познавам някой Зорниц  Twisted Evil
Не, нямам съвпадъци.

Може и Зоро Simple Smile

# 57
  • Мнения: 2 657
Няма такива Peace

# 58
  • Мнения: 899
Четирима Ивановци, един след друг, че се и застъпваха, някои от тях  Crazy

# 59
  • в стаята
  • Мнения: 469
няма съвпадения Grinning

Общи условия

Активация на акаунт