Майски бебета 2018

  • 67 612
  • 752
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 73
Две долни и ми се струва че други долни ще се покажат, преди да избият горните.

# 616
  • Мнения: X
Моето момче вчера му изби 4-тия.

# 617
  • Мнения: 403
Ние нямаме нито един, но всеки ден си мисля, че ще избие някое 😁

# 618
  • Мнения: 360
Няма още зъбчета. Подути са отдавна венците. Онзи ден установих,че има и кистичка на долен венец. Освен това пак е с хрема, кашля и мисля,че има конюнктивит. Таткото беше болен вкъщи и уж пазихме бебо,но явно не сме се справили. Оплаках ви се, следобяд ще го водим при педиатърката. Вече съм тотално отчаяна Sad

# 619
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Kpm_,  недей! Не се отчайвай! Така растат децата! Такова е родителството - всеки ден по някой нов перипет, който да се опитва да те разклати, но не! Не се даваш и мислиш позитивно! Радвай се на детенце и бъди спокойна! Ще видиш, че ще мине всичко, за което сега се притесняваш! Гуш! Hug

# 620
  • Мнения: 360
Angelaaaa, благодаря много за подкрепата. Струпали са ми се и други проблеми на главата и може би това е основната причина за главоболията ми. А като гледам малкия, че и той се мъчи и още повече се разочаровам. Както и да е, няма само розово в живота. Предстоят празници, дано за всички са топли и светли Simple Smile

# 621
  • Мнения: 690
Kpm... Не се шашкай. Ще мине всичко, ще видиш.
Ние от повече от месец сме я втасали вкъщи, за сега обаче малкото се държи. Аз се съсипах покрай ларингита на каката, защото направи нещо като задушаване и две вечери я водихме до Исул, амааа мина.
Няма зъби Рошличка. Гризе всичко и проявява вече характер.... Инатлив 😆

# 622
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Момичета, искам да споделя с вас метода за почистване на нослето на бебче на една от февруарските мами във форума! Действа чудесно! Аз съм й признателна, защото бебо беше също последните дни със сополки и от вчера чистим нослето по този начин и сме много доволни!

# 623
  • Мнения: 2 288
На Мечето зъби още не са избили, но реки от лиги се стичат. Цяла седмица сме болни всички, но нещата се оправят. Бебето има още сополи, но вече няма температура и кашлицата отминава, каката дори я изпратих днес на ясла, защото подивя у дома. Аз се закрепих и съм по-добре. Кошмарни 4-5 дни изкарах, двамата вдигат температура вечер и нощем, кашляха много и няма как да спят в една стая, защото се будят. По цели нощи обикалях между двете стаи, за късмет ММ беше нощтни смени, защо пък не, добре, че свекърва ми се появи по едно време уикенда, та, спа при дъщеря ми и я следеше за температура, а аз с бебето.
Заради болестите ми отиде на кино схемата за захранване, той не искаше и да близне пюре, а от денонщното сукане ми изпозапуши каналите, но и това мина.
Днес е празник, поздравявам всички вас празнуващи!!! Бъдете здрави и щастливи!
Аз обаче трябва да вадя уолкъра, защото малкия се изправя на една детска икейска табуретка и се засилва с нея да ходи ..... Това бебе много бърза да порасне, лази супер чевръсто и целенасочено, изправя се по всички столове, маси, само малко опора да има и е прав, много е сладък, малкото бебе расте скорострелно, ей сега ще се обърна и няма да мога да хващам, за да го нацелувам. Много бързо растат тези гъбки, няма да успея да наваксам с всичките прегръдки и целувки, които искам да им дам.

# 624
  • Мнения: 633
На Мечето зъби още не са избили, но реки от лиги се стичат. Цяла седмица сме болни всички, но нещата се оправят. Бебето има още сополи, но вече няма температура и кашлицата отминава, каката дори я изпратих днес на ясла, защото подивя у дома. Аз се закрепих и съм по-добре. Кошмарни 4-5 дни изкарах, двамата вдигат температура вечер и нощем, кашляха много и няма как да спят в една стая, защото се будят. По цели нощи обикалях между двете стаи, за късмет ММ беше нощтни смени, защо пък не, добре, че свекърва ми се появи по едно време уикенда, та, спа при дъщеря ми и я следеше за температура, а аз с бебето.
Заради болестите ми отиде на кино схемата за захранване, той не искаше и да близне пюре, а от денонщното сукане ми изпозапуши каналите, но и това мина.
Днес е празник, поздравявам всички вас празнуващи!!! Бъдете здрави и щастливи!
Аз обаче трябва да вадя уолкъра, защото малкия се изправя на една детска икейска табуретка и се засилва с нея да ходи ..... Това бебе много бърза да порасне, лази супер чевръсто и целенасочено, изправя се по всички столове, маси, само малко опора да има и е прав, много е сладък, малкото бебе расте скорострелно, ей сега ще се обърна и няма да мога да хващам, за да го нацелувам. Много бързо растат тези гъбки, няма да успея да наваксам с всичките прегръдки и целувки, които искам да им дам.
ще успееш, дъщеря ми е на 5 и все още обожава да се гушка

# 625
  • Мнения: 690
Леле pure, как те съжалих.
При нас беше подобно, но слава Богу бебето е здраво.. Пу пу. Аз също сновях от стая в стая. Бебе реве за спане, каката с 39.5. С едната ръка меря Т и мажа оцет, с другата гушам бебе.
А и как таткото ви е бил нощна..... направо...... Добре, че е минало. Подари си някакво разтоварване да разпуснеш насъбраното напрежение.... масажче например.
А бебето ви ме изумява. Нашата кака беше нещо подобно, но ме толкова от рано... Пу пу, да ви е жив и здрав юнака. Май ще проходи към 9 тия месец.
Черпя ви за именния ден на Рошла, Николета е и днес празнува.
И да питам нещо.... като се дава каша за първи път, пак ли с една лъжичка се почва?

# 626
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Честит да е именния ден на малката Николета!!! Нека името и носи прослава и поводи за гордост!!! Simple Smile
Относно кашата, да, започни с 1-2-3 лъжички и увеличавай всеки ден.

# 627
  • Мнения: 1 050
Ориза и съответно оризовата каша не са алерген и знам, че се прави цяла доза и се дава, колкото изяде бебето. При нас бебето в началото изяждаше 50 гр.

# 628
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Идеята според мен на 1-2-3 лъжички и посепенното им увеличаване, не е в това, дали храната е алерген, а в това стомахчето да има възможността да се “запознае” и да обработи максимално добре новата храна. Simple Smile

# 629
  • Мнения: 519
Здравейте, влизам с въпрос, имаме планове за гости на едни приятели, сега се обадиха, че детето имало контакт със заразено дете в яслата, тоест не се знае дали е болно нашето приятелче. Говорих с педиатърката тя каза, да си направим гостито, защото аз я кърмя и съм и предала антитела и е малко възможно да се зарази, и дори да се зарази няма да е такъв проблем, ще го мине леко. Но нещо вътре в мен ми казва друго, не знам, много рядко се виждаме с тези приятели и чакахме с нетърпение да отидем, а сега това. Вие на какво мнение сте?

Общи условия

Активация на акаунт