ВЕЛИСЛАВ ПАВЛОВ*ДИМИТЪР ЗАХАРИЕВ*ДИАНА ДИМИТРОВА* ТЕМА 5

  • 19 763
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 161
Обърнахте го  на топче марадонче : тука има - тука нема  Joy
Доне , не го ли усещаш със стомаха , не е твоето момче  newsm12
Хайде сега си почивайте  и пийте умерено  PeaceАз ще си отработвам  двата дни  smile3511

# 61
  • София
  • Мнения: 9 563
Така, очевадно съм пълен профан, но искам да си сменя снимката на аватара. Обаче ма.ка му, резайзвам до 160 пиксела, даже на 150, променям и не братче, не ще. Сваля ми ужасно качеството на снимката, а като се опитам да я кача я реше наполовина.
Май най-добре да си хвърля дипломата, но с това, което имам на служебния лаптоп толкова.
Моля някой да се опита да я ресайзне тая последната снимка на Батко и да ми прати. Ядосах се, честно

# 62
  • Мнения: X
Обърнахте го  на топче марадонче : тука има - тука нема  Joy
Доне , не го ли усещаш със стомаха , не е твоето момче  newsm12
Хайде сега си почивайте 2 дни и пийте умерено  PeaceАз ще си отработвам  двата дни  smile3511
Усещам го...затова спрях да гледам снимката Blush
По обиколката на бицепса мога да го позная вече Wink

Ако трябва да помогнем нещо с работата? Че да пийваш от време на време?

# 63
  • Мнения: 2 714
Перлааа, къде се загуби?
С много хубава снимка идваш Wink

Абе май е Митето, ама ...изнемощял
Митето е и нищо му няма. Едно пиленце ми каза, че групата от импрото скоро е била в Несебър Sunglasses
Доне, тук съм си, просто съм в творчески отпуск Joy Но днес надникнах при вас и като ви видях какви дилеми имате...и викам чакай да се включа за малко Grinning
Днес направих първия плаж /много рано по моите стандарти, но нямаше начин/. Ще ви сложа нагледен материал. Ще ме познаете там някъде на снимката Joy И въобще не се хваля, сериозно!
Скрит текст:

# 64
  • Мнения: X
Перлааа, къде се загуби?
С много хубава снимка идваш Wink

Абе май е Митето, ама ...изнемощял
Митето е и нищо му няма. Едно пиленце ми каза, че групата от импрото скоро е била в Несебър Sunglasses
Доне, тук съм си, просто съм в творчески отпуск Joy Но днес надникнах при вас и като ви видях какви дилеми имате...и викам чакай да се включа за малко Grinning
Днес направих първия плаж /много рано по моите стандарти, но нямаше начин/. Ще ви сложа нагледен материал. Ще ме познаете там някъде на снимката Joy И въобще не се хваля, сериозно!
Скрит текст:
Аууууу, мноу си секси!!!!! Stuck Out Tongue Winking Eye Червеничко?
И как са се представили? Абе явно доста усилено го правят това импро

Мерси за инфото Wink

# 65
  • Мнения: 2 714
Май не се изразих добре - на плажа в Несебър Simple Smile Може и да са играли нещо, но нямам инфо.
Мда, червеното сякаш ми стои най-добре на краката Simple Smile

# 66
  • Мнения: X
Май не се изразих добре - на плажа в Несебър Simple Smile Може и да са играли нещо, но нямам инфо.
Мда, червеното сякаш ми стои най-добре на краката Simple Smile

На плажааааааа?????
За*би го импрото, кажи за плажа
JoyJoyJoy

# 67
  • Мнения: 6 161
....Днес направих първия плаж /много рано по моите стандарти, но нямаше начин/. Ще ви сложа нагледен материал. Ще ме познаете там някъде на снимката Joy И въобще не се хваля, сериозно!
Скрит текст:

Това второ моренце ли ти е ? Не ти ли завиждахме  преди няколко дни  grinning039 !  Joy Пожелавам ти  прекрасно  слънчево време и топла водичка !
Роси , за коя снимка говориш ? Тук  момиченцата са по-печени , но мога да опитам  Peace

# 68
  • Мнения: X
Ауууууу, гледайте Хъмбъл какво е сътворила на първа страница!!! Отрязала си му бицепса

Добре де....как да вляза сега в тоя театър? В главата ми само мръсотии Cold Sweat

Последна редакция: пт, 15 юни 2018, 18:51 от Анонимен

# 69
  • Мнения: 2 714
Ели, аз там си живея - на 10-15 минутна разходка от плажа. За пръв път днес ходих.
Дона, кажи как да кача клипче, не мое и ще видиш нещо не много ясно, но знам, че са те Simple Smile

# 70
  • Мнения: X
Ели, аз там си живея - на 10-15 минутна разходка от плажа. За пръв път днес ходих.
Дона, кажи как да кача клипче, не мое и ще видиш нещо не много ясно, но знам, че са те Simple Smile

Не знам, някой друг да каже...аз знам само с ютюб Sad

Последна редакция: пт, 15 юни 2018, 18:52 от Анонимен

# 71
  • София
  • Мнения: 9 563
Ми тая последната на Батко.
Не разбирам наистина какъв е проблема с тая снимка Simple Smile ама се ядосах, честно. Хем е ОК като размер, хем като се опитам да я кача и ми я реже.

# 72
  • Мнения: 5 846
Ауууууу, гледайте Хъмбъл какво е сътворила на първа страница!!! Отрязала си му бицепса

Добре де....как да вляза сега в тоя театър? В главата ми само бицепси, трицепси и глутеус дупе Cold Sweat


видях, и си викам ей сега Дона ще ми се скара. Отивам да се поправя веднага 😁

# 73
  • Мнения: 12 466
Роси ей сега след минута ще ти я оправя и ще ти я метна Simple Smile

# 74
  • Мнения: 1 190
 Понеже нямам нищо за учене и вършене, та си включих епизода след отпуската на Зорница. Един от най-любимите ми моменти от целия сезон е този със закачките в операционната. Врабчев е безценен с това списание, как само питаше Марио ''Така като я гледаш тая червената рокля не ти ли се иска да си бик?'' и ''Какво е усещането да оперирате със звезда'', ''Как се чувствате до нея като мъж?'' Лелеее Heart Зорница обаче ме изкефи как изгони Врабчев. Имам чувството, че не искаше да поставя Марио в неудобното положение да отговори на най-важния въпрос Grinning И после как невинно му каза ''Д-р Ковачев явно е бил жертва на прелъстяване'' а той как я изгледааа ... Heart Heart Heart

Общи условия

Активация на акаунт