Емотикони - стари, нови, други.

  • 3 581
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 057
Май всички сме ЗА старите емотки и изобщо версия !! Simple Smile

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Май всички сме ЗА старите емотки и изобщо версия !! Simple Smile
Всички не знам, но аз - да, на никой обаче така или иначе не му дреме за това, та карай да върви  Mr. Green Wink Всеки да пише както намери за добре  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 22 036
Харесвам новата версия на форума, но ми липсват емотиконите. И аз се надявам да ги интегрират пак, ама много време мина и май няма да ни се получи.

# 18
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
И нa мен ми липсвaт стaрите емотикони-прегръдкaтa, букетчето, човечето дето си върти очите, оновa нa което му се гaди, зеленото също. Инaче одaвнa свикнaх с новaтa версия нa сaйтa, то през телефонa тя ми е достa по-удобнa.

# 19
  • Мнения: X
Обещаха да върнат старите емотикони и да сложат някакъв цвят по избор за страниците на темите. Доколкото си спомням.
Очевидно работата е тежка, затова пък и дълга.

# 20
  • При децата ми
  • Мнения: 6 067
Харесвам старата версия повече от новата, както и старите емотикони. Всъщност новите не ми харесват никак!

# 21
  • Мнения: 1 458
Обещаха да върнат старите емотикони и да сложат някакъв цвят по избор за страниците на темите. Доколкото си спомням.
Очевидно работата е тежка, затова пък и дълга.
Laughing
"Тате каза, че ще ми купи колело, ама друг път!" Mr. Green

# 22
  • BG
  • Мнения: 2 217
Как влизаш със старата версия?

Старите емотикони са много по-изразителни.

Намерих я  Simple Smile Къде я забили, моля ти се  ooooh!

Къде? Аз не успях да намеря как да пиша в старата версия .... И на мен ми липсват предишните емотикони!

# 23
  • Мнения: X
Нямам претенции за емотиконите, важното е старата версия да е налична още дъъъъълго време. Party

Новата версия не я трая и за секунда. Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 5 619
Вече не могат да се използват емотиконите на старата версия. Казаха,  че няма да го фикснат.

# 25
  • Мнения: 10 064
Преди малко опитах - получи се.

# 26
  • Мнения: 5 619
Преди малко опитах - получи се.
На мобилната ли,  или на пълната стара?

# 27
  • Мнения: 10 064
на пълната стара

# 28
  • Мнения: 5 619
Значи само на мобилната стара не работят.

# 29
  • Мнения: 11 547
Аз използвам все още докато може старите емотикони в новата версия. Имам няколко любими и не ми тежи да ги     пиша ръчно.

Общи условия

Активация на акаунт