Кои са любимите ви предавания?А сериали?

  • 2 983
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 122
Уф аз да си призная харесвам риалити"историите" Blush...в този дух имаше едно предаване по риалити канала ,където слабеят,мисля,че беше преведено като:"да ти олекне",иначе продукцията на Карбовски винаги съм я харесвала,също така"Другата България"и т.н. А от сериалите"Изгубени","Клъцни-Срежи",а и "Квартала на богатите",абе комерсиална твар съм! Mr. Green

# 16
  • Мнения: 407
Господари на ефира,Тройка по никое време,Горещо,БигБрадър,Предаването на Милен Цветков и оща много май има.
А за сериалите почти всички по фокс лайф.

# 17
любимите ми предавания са Господари на ефира,Пълна      промяна,Аламинут                                                                                                                                      любимите сериали са доста Изгубени,Тя и той,Жената в огледалото,Безследно изчезнали,От местопрестъплението и др. Grinning                                                                                   

# 18
  • Мнения: 13 512
Предавания: на Милен Цветков, Горещо и Господари на ефира
Сериали: Женени с деца и  Тя и той.

# 19
  • Мнения: 1 343
Доскоро гледах по ТВ7 - SOS Бавачки много сладко реалити шоу Simple Smile помогна ми да разбера човечето до мен малко Simple Smile и техники за възпитание ... Гледам Тази сутрин да чуя клюките и новините сутринта докъто пия кафето . После чак "Дързост и Красота" и "Безследно изчезнали" .ОС - отдавна изгледах и последната серия от 3-ти сезон в нета Simple Smile И "Изгубения свят " по AXN

# 20
  • Мнения: 14 490
не обичам да гледам телевизия, харесвам май само стани богат. сериали - то се вижда, а най-любим ми беше от обич, който го помни

# 21
  • Мнения: 698
Предавания нямам любими. Сериали - "Сексът и града"  Heart Eyes
Обичам също бразилски сериали от типа на "От обич" и "Клонинг".

# 22
  • Мнения: 5 647
Любими предавания нямам, а иначе сериали колкото щеш:
Сексът и града
От местопрестъплението
Кръцни срежи
Лас Вегас, който вече не го дават Close
Никита
Безследно изчезнали
Изгубени
Имах и една сапунка, която докато не работех я гледах- Клонинг
Ало, ало

# 23
Анатомията на Грей

# 24
  • Мнения: 1 986
  От предаванията гледам "Тази сутрин"/докато си пия кафето Wink/, "Такъв е животът","Другата България", Стани богат,Пълна промяна,понякога/ако съм в настроение Mr. Green-публицистични,политически предавания-също/.
  От сериалите най-много харесвам "Приятели",Тя и Той,Дарма и Грег,Малкълм....По латиноамериканските нещо не си падам Laughing

# 25
  • Мнения: 2 353
  Господари на ефира, Такъв е живота, Морето, Тройката, Миленчо, Сутрешния на Нова, Стани Богат;
  Малкълм и Алф Peace

# 26
  • Мнения: 1 181
Приятели, Сексът и градът, От местопрестъплението, Такъв е живота, Пълна промяна, Дарма и Грег, Малкълм, Тя и той - любимия ми.

# 27
  • Мнения: 204

Ooo, и най-любим ми беше Battlestar Galactica, но трябва тепърва да чакам следващия сезон.


ot serialite koito si izbroila vijdam che gledash hubavi neshta Wink a tozi dali moje da e po-dobyr ot Prison break i ot Invasion? spodeli che se chudia ko da pochna da ziapam.
mersi Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 819
Новините по Нова ТВ, а от сериалите "Приятели", "Рейнънд" и "Женени с деца"  bouquet

# 29
  • Мнения: 573
сериали -От обич,Тя и той,Клъцни -срежи,Приятели ,Сексът и града.
Предавания-5stars,Пълна промяна

Общи условия

Активация на акаунт