Прахосмукачка робот- 15

  • 133 868
  • 760
  •   1
Отговори
# 465
  • Русе
  • Мнения: 7 794
При мен линкът се отваря и даже поръчах  bowuu
Много благодаря  Hug

# 466
  • Мнения: 218
Здравейте, досега имах робот Maya, но даваше много проблеми, 3 пъти я връщахме за ремонт и ни я смениха с нова и новата също е прецакана и Най-вероятно ще имаме късмет да ни върнат парите.. Имам възможност да взема Philips FC8822/01 SmartPro Active на много добра цена. Искам да попитам някой има ли впечатление за този модел или за някой друг на Philips? Нямам животни вкъщи и килими също нямам. Благодаря предварително.
Здравей, какви дефекти дават твоите Маи?  Нашата беше на един ремонт, върнаха я и уж работи, но не съм довола от чистенето изобщо. Аз исках да ми я сменят, но казаха, че не може, трябвало да се ремонтира. Та затова се интересувам успяваха ли да я поправят в сервиза, пак ли се разваляше същото нещо и при какви случаи става замяна с нова? Те предложиха, понеже не може да се поправи ли? Най ще бъда доволна, ако ми върнат парите, но не знаех, че е възможно, освен в двуседмичен срок от покупката. Вашата кога е купена, как решиха да я сменят и да върнат парите евентуално? Ще ми се и на мен да купя друга...

# 467
  • Мнения: 10
Здравейте, досега имах робот Maya, но даваше много проблеми, 3 пъти я връщахме за ремонт и ни я смениха с нова и новата също е прецакана и Най-вероятно ще имаме късмет да ни върнат парите.. Имам възможност да взема Philips FC8822/01 SmartPro Active на много добра цена. Искам да попитам някой има ли впечатление за този модел или за някой друг на Philips? Нямам животни вкъщи и килими също нямам. Благодаря предварително.
Здравей, какви дефекти дават твоите Маи?  Нашата беше на един ремонт, върнаха я и уж работи, но не съм довола от чистенето изобщо. Аз исках да ми я сменят, но казаха, че не може, трябвало да се ремонтира. Та затова се интересувам успяваха ли да я поправят в сервиза, пак ли се разваляше същото нещо и при какви случаи става замяна с нова? Те предложиха, понеже не може да се поправи ли? Най ще бъда доволна, ако ми върнат парите, но не знаех, че е възможно, освен в двуседмичен срок от покупката. Вашата кога е купена, как решиха да я сменят и да върнат парите евентуално? Ще ми се и на мен да купя друга...

Първата Мая, която имахме даваше различни дефекти. Първият път спря да работи изведнъж и повече не се включи, върнахме я и я оправиха. Вторият път едното колелце спря да работи и се въртеше само в кръг, върнахме я и я оправиха. Третият път отново спря изведнъж да работи и не се зареждаше, абсолютно нищо, върнахме я и ни я смениха за нова. В момента, в който пуснахме новата не работеше едното колелце и се обадих и искаха пак да я ремонтират. Тъй като всичко това се случи в рамките на 5 месеца реших преди да си поискам парите да звънна в КЗП и от там ми казаха, че ако новата е с гаранцията на старата значи това е 4 рекламация и имам право да си искам парите, съответно се обадих до фирмата, от която я закупих и казаха са им я върна и Най-вероятно ще ми върнат парите. Но докато не стане реалност не вярвам, макар че по закон имам право. Като цяло не съм особено доволна и от самото чистене.. Дано съм била от полза.

# 468
  • Мнения: 16 871
Малко офф обаче ако ти откажат да ти върнат парите пиши на КЗП. Имах проблеми миналата година и от опит знам, че от кзп многоо ги е страх.
Или пускаш официално писмо до фирмата с копие до кзп, гарантирам ще ти спукат телефона да те търсят Hands V

Последна редакция: вт, 23 окт 2018, 07:32 от ver4eto_sv

# 469
  • Мнения: 5 234
Никой ли няма с Румба? На колко време сменяте филтъра?

# 470
  • София
  • Мнения: 9 111
Аз имам, но още не съм сменяла филтъра (ако имаш предвид този в контейнера).
Ползвам я от около 10-11 месеца.
Сега поръчах от АлиЕкспрес резервни четки и филтър, но просто да си имаме, не че виждам нужда от смяна все още.
Ако не е накъсан или запушен по някакъв начин, не виждам смисъл да се сменя. Може да го измиеш примерно и да си изсъхне.

# 471
  • София
  • Мнения: 8 348
аз го издухвам редовно и става като нов. Ама тя моята и още е новичка, де.

# 472
  • Мнения: 5 234
Благодаря за отговорите!
Моят филтър е в употреба от 8 месеца, но ми се стува, че на моменти започна да бучи по-силно /все едно е върху килим, а не е/ и си мисля, че сигурно е от замърсен филтър. Ще пробвам да го изчистя с другата прахосмукачка или да го сменя. За пране не съм сигурна, че ще се получи.

# 473
  • София
  • Мнения: 591
Благодаря за отговорите!
Моят филтър е в употреба от 8 месеца, но ми се стува, че на моменти започна да бучи по-силно /все едно е върху килим, а не е/ и си мисля, че сигурно е от замърсен филтър. Ще пробвам да го изчистя с другата прахосмукачка или да го сменя. За пране не съм сигурна, че ще се получи.
Първо с др. прахосмукачка да се махне хубаво прахта и след това пране.

# 474
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Аз отивам на някоя бензиностанция и на апарата за помпене на гуми, одухвам филтъра  Mr. Green. Правя страхотна мъгла но пък ефикасно си почиствам филтъра.

# 475
  • София
  • Мнения: 591
Аз отивам на някоя бензиностанция и на апарата за помпене на гуми, одухвам филтъра  Mr. Green. Правя страхотна мъгла но пък ефикасно си почиствам филтъра.
еха добра идея.

# 476
  • Мнения: 910
Аз отивам на някоя бензиностанция и на апарата за помпене на гуми, одухвам филтъра  Mr. Green. Правя страхотна мъгла но пък ефикасно си почиствам филтъра.
еха добра идея.
супер ! А дали не може направо да се изпере на пистолета , че даже и препарат пуска ???

# 477
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Никога не съм го прала. Само продухвам, става като нов.

# 478
  • Мнения: 16 871
Ели, ти шиоми ли имаш?
В мобилното ми приложение ми изписва след колко време да сменя филтъра. И понеже предстои, а съм купила нов се чудя да го слагам ли директно или този да го продухам и да го ползвам още седмица -две?
Понеже за първи път ще сменям и се чудя...
Иначе моят Шиоми работи по 2 ръти ден, горкият Joy но с малко дете е така. Незаменим помощник!

# 479
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Да. Вече прави година и още не съм го сменяла. Само духам. Като дойдат резервните, ще ги въртя но пак няма да го изхвърля стария. Ще сменя само страничната четка.

Общи условия

Активация на акаунт