The Handmaid's Tale - Тема II - May the Lord open!

  • 54 561
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 825
Почвам да вярвам, че си права. Утре вечер ще утрепя времето с боядисване на поне още две от стените в стаята ни. И живя-умряла в четвъртък се закотвят пред сериала!!! Боядисване-не боядисване, не ми пука

# 31
  • Вестерос
  • Мнения: 38 198
Аз се надявам вечерта да е по торентите и да зяпам

# 32
  • София
  • Мнения: 3 833
Аз се надявам вечерта да е по торентите и да зяпам

И аз на това се надявам Scream Днес влязох да купя бебешка картичка и излязох с книгата Sweat Smile

# 33
  • Вестерос
  • Мнения: 38 198
Хахаха добър избор Simple Smile)

Сега видях, че имам грешка в заглавието.. срам..

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 2 463
Хем нямам търпение за серията, хем със страх ще я гледам... Ако наистина не е сън, много ми е интересно ще им направят ли нещо, като се разчуе, или пък това мило момче ще се появи в подходящия момент и.....

# 35
  • Вестерос
  • Мнения: 38 198
Тъкмо идвах със същата снимка Grinning

# 36
  • София
  • Мнения: 11 702
Съмнейшън.

Скрит текст:
Според мен е имала контракции, подготвяли са се всички. Но е било фалшива тревога и се разочароват. На Серина й писва. Серина и Фред ,или Серина уговаря Фред ,решават да стимулират раждането по този ужасонен начин. После Фред му е гузно и затова я води при Хана , като й казва, че има изненада за нея.

Аз мисля че ще е обратното, първо грозната сцена после фалшивото раждане

Аз забелязах за заглавието ама викам хайде нека мине. Следващия път: Blessed be the fruit loops 😂

И аз мислех че е сряда днес 😂

# 37
  • София
  • Мнения: 27 022
Ако Серена е инициаторът на тази гавра повече не искам да я виждам и чувам.  Sick

# 38
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Скрит текст:
Според мен е имала контракции, подготвяли са се всички. Но е било фалшива тревога и се разочароват. На Серина й писва. Серина и Фред ,или Серина уговаря Фред ,решават да стимулират раждането по този ужасонен начин. После Фред му е гузно и затова я води при Хана , като й казва, че има изненада за нея.
Абсолютно и аз така си мисля  Peace
И все пак може да се коригира заглавието, нали? Simple Smile На Let the force be with you  Joy

# 39
  • София
  • Мнения: 5 881
Подкрепям за силата Stuck Out Tongue Winking Eye

# 40
  • Вестерос
  • Мнения: 38 198
За заглавието трябва да се махне S na opens, не знам що така съм го написала, ще питам някой мод.

# 41
  • Мнения: 1 042
Хора, пускам линк към промото на 11 епизод. Не успях да се сдържа да го гледам чак довечера след епизода.

Скрит текст:
https://www.youtube.com/watch?v=rD40RfszYW4&t=33s

РАЗГЕЛЕ НАЙ-ПОСЛЕ.

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 2 463
Хора, пускам линк към промото на 11 епизод. Не успях да се сдържа да го гледам чак довечера след епизода.
Скрит текст:
Ужас, пак ще се реве.... newsm45 newsm45 newsm45

# 43
  • София
  • Мнения: 5 881
Скрит текст:
Това ще е най-ужасната серия Cry

# 44
  • София
  • Мнения: 3 833
Dizzy Face Dizzy Face Dizzy Face

Скрит текст:
Значиииииии..... на двете страни се кръстя.  Положението стана "Недей си игра" Dizzy Face Dizzy Face

Общи условия

Активация на акаунт