Великобритания - Тема 75 Лятно - Морска Ваканционна

  • 55 509
  • 739
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 1 478
Аз, чак сега, виждам темата😂 чудех се, защо вече не пишете.  Толкова съм отвеяна 😣
Кажете ми, Моля ви ,какво вземате против повръщане на децата и откъде boots?



Няма го по аптеките, само прахчетата от по-горе. Иначе вомитусхийл, натриев цитрат.

Vomitusheel са ни изписвали против гадене, но не знам къде по аптеките в УК може да се намери: https://www.ebay.co.uk/itm/VOMITUSHEEL-30ml-ORAL-DROPS-FOR-TREAT … :f8EAAOSwaSZZ9JCh

Хомеопатично е и не знам дали действително има ефект или е плацебо, но сме го ползвали.

# 451
  • Мнения: 1 478
Изпитите които излизат резултати днес, GCSC, за какво са всъщност? Доколкото знам ги държат след 16г, но какво им дава след това? И после за А-левълите, това нещо като нашите колежи е нали?

# 452
  • Мнения: 28
Изпитите които излизат резултати днес, GCSC, за какво са всъщност? Доколкото знам ги държат след 16г, но какво им дава след това? И после за А-левълите, това нещо като нашите колежи е нали?

Резултатите от GCSEs се използват най-вече за прием в колеж/училище след 16+, където започват да учат A-levels. След това, оценките от А-левелс се използват за кандидатстване в университет. А-левелите не са задължителни, тоест след GCSEs някой предпочитат направо да започнат работа.

# 453
  • Bristol
  • Мнения: 9 366
Точно, GCSE е нещо като финал на задължителното обучение и задължително изучаваните дисциплини. От там нататък всеки сам решава какво да продължи да учи и в каква форма. A levels е академичната пътечка преди университета, в колежите се предлага предимно професионално обучение, като нашите техникум (въпреки че и те предлагат А левъл курсове) и apprenticeships, комбинация работа с обучение.

# 454
  • Мнения: 5 873
Привет!
Дъщеря ми е в такъв стрес! След малко ще тръгваме към училището да си вземе резултатите от GCSE. Говорихме и толкова много, незнам вече какво да и кажа? Светът не свършва, ако не си в 6та форма....И все пак ще се радваме много ако  всичко е ок, че не ми се мисли...

# 455
  • Bristol
  • Мнения: 9 366
Успех на дъщерята, Ванче!
В sixth form ученето е още повече и ако не си изкарал поне B на предметите, които си избрал, за да имаш добра основа е много трудно. Затова и изискванията на Sixth form са обикновено минимум В по избраните предмети, някои са дори по-стриктни и искат от А нагоре. Наистина има страшно много опции да продължиш обучението си, стига да знаеш какво искаш, не е само Sixth form 🤗

# 456
  • Мнения: 5 873
Благодаря Мери.💜

# 457
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Ванче стискам палци на твоето момиче  Hug

# 458
  • Мнения: 5 873
Благодаря  Илейн. Heart

# 459
  • Мнения: 5 873
Гордея се с моето момиче! Heart Вътре е! А тук сме само от 1 година.
Ще учи математика социология и компютърни технологии.  

Последна редакция: чт, 23 авг 2018, 14:36 от Ванчето

# 460
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Честито Ванче и браво на момичето! Много успехи и занапред и пожелавам.

# 461
  • Мнения: 5 873
Благодаря Hug

# 462
  • Мнения: 204
Гордея се с моето момиче! Heart Вътре е! А тук сме само от 1 година.
Ще учи математика социология и компютърни технологии.  

Браво! Поздравления! Много късмет и успех на твоето момиче и на вас.

# 463
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Браво на детето, Ванче! Представям си колко си горда като родител! Heart

Кой беше ходил в Леголенд? Заслужава ли си парАта? Confused

# 464
  • Мнения: 3 222
Кой беше ходил в Леголенд? Заслужава ли си парАта? Confused

От местните майки ходиха. Имало някакъв пакет с различни атракции, в който и Леголенд влизал. Децата са различна възраст. Всички са повече от доволни и очаровани. Чак аз се замислих дали да отидем, при положение,че всички у нас мразим Лего. Ако искаш, ще се разровя да видя как се казваше пакета.

Ванче, още много успехи!

Общи условия

Активация на акаунт