Великобритания - Тема 75 Лятно - Морска Ваканционна

  • 55 519
  • 739
  •   1
Отговори
# 465
  • UK
  • Мнения: 2 846
Доста познати ходих, на всички много им харесва, 6 годишни са всички деца.
Днес баче всички са единодушни, ако се ходи през ученическите ваканции или банско холидейте задължително с нощувка.

# 466
  • UK
  • Мнения: 5 999
Браво надетето , Ванче.
Само успехи и занапред!
Изобщо, не съм наясно с тези неща, за които говорите  Sad
Нше тази година ще сме Reception моите още не знаят какво е това. Мислят си че пак ще е като в нърсъри ☺

# 467
  • Мнения: 5 873
Благодаря момичета. Гордеем се с нея, беше трудна година.
Но още по-трудното предстои и казвам-само здраве да е.

# 468
  • Мнения: 1 924
От коя нет компания сте доволни? Върджин пак вдигат цените от октомври, и ще се развеждаме с тях. Трябва ни само нет, без тв и телефон.

# 469
  • Мнения: 3 229
От коя нет компания сте доволни? Върджин пак вдигат цените от октомври, и ще се развеждаме с тях. Трябва ни само нет, без тв и телефон.

Поне при нас само интернет няма. За това сме в комбинация с телефон, който не ползваме. Аз съм доволна от TalkTalk без да съм на висока тарифа и вече над 3г сме с тях на различни адреси. Но много зависи от района. При братовчед ми, например, освен да се прекара скъп оптичен нет, друга надежда за бърз интернет няма. Виж за адреса ви какво ще ти предложат compare-сайтовете. 

# 470
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Веджи не знам каква цена ти трябва, но аз днес си предоговорих върджин само с два паунда по-висока цена спрямо миналата година. Пакета ми е интернет 200mb скорос (държим да е висока) базови канали, защото не гледаме много тв и телефон, той пък е в пакета, не го ползвам. Миналата година плащахме 38 паунда, сега сме на 40,но пък съм доволна само от техният интернет. Ако търсиш много по ниска цена не знам, но винаги може да се обадиш и да си кажеш изискванията и да поискаш оферта.

# 471
  • Мнения: 1 924
Илейн, бяхме на промоционалната £26, после вдигнаха на £34, сега на £38, ами няма как да им плащам
£40 за смотания нет, не съм сигурна за скоростта, но в другата стая не винаги хващам сигнал. Нагли са, обслужване на клиенти са много зле с дни се разправях с индийци и филипинци, защото техен техник погрешка инсталира рутера на съседа у нас, в същото време аз очаквах нашия. Заради цялата тази каша сме назад с £200. Естествено, те не са виновни, те никога не са, само пращат писъмца. Та така, от промоционалната година £26 да съм платила около 8 месеца. Останалите месеци по-високи сметки заради тяхната каша.
Мисля си че £30 е нормална цена за нет на месец, за нещо такова се оглеждам Simple Smile

# 472
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Ние специално с нета никога не сме имали проблем и на двора ми е ок, но след като не сте доволни сменяйте разбира се Simple Smile

# 473
  • Мнения: 1 479
При нас е същото като с Памперс. С толк толк сме вече шеста година,чсамо нет и тел, който не ползваме.  Цена не мога да кажа, защото не плащам сметки, но е по-малко от £30 на месец. Друг е въпроса, че в целия Корнуел интернета и мобилната връзка са зле и има доста места, където ги няма. Уж се работи усилено в тая насока.

# 474
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 138
Браво на дъщерята на Ванчето. Много успехи занапред! Аз съм standard passed ама толкова можах да направя😁. Не че ми трябва на мен да ходя някъде да уча. Достатъчно ми е, ей тъй за самочувствие.
Снощи се прибрахме от едномесечна ваканция и днес съм на работа. Много мразя така 😁. Багажа си не можах да разопаковам дето се казва. Догодина ще си оставя поне 2 дни от отпуската да се адаптирам. Вчера бях на 33 градуса, днес на 11.

# 475
  • Мнения: 3 229
За 35мб плащам £20. Преди плащахме £16 за 16 мб, но upload скоростта в новата къща падна на 0.8-0.9 въпреки, че правиха опити техниците да я вдигнат и за това минахме на по-горния план. Иначе самия нет за сваляне и гледане беше идеален и с добра скорост. Държи си на максимум скоростите и на двата плана.

Happy Bella, добре дошла! Аз винаги си оставям поне първия и последния ден от ваканцията за багажи и пренастройка. Бързо влизане в ритъм! Наистина тази седмица много паднаха температурите, особено сутрин.

Ползотворен слънчев уикенд на всички желая!

Последна редакция: сб, 25 авг 2018, 10:41 от Pampers

# 476
  • Мнения: 30
٠•● Veggie ●•٠ мога да препоръчам Plusnet и Zen internet.

С Plusnet сме вкъщи и не сме имали проблеми, мисля че вече четвърта година ги ползваме.
С Zen сме във офиса и пак не сме имали проблеми.

# 477
  • София
  • Мнения: 816
Честито на Ванчето и Попътен вятър на щерката!
Дано и моята се адаптира толкова лесно....
Момичета аз имам проблем,явно проблема е в мен и трябва да си помогна,за сега не знам как....ще споделя,поне да ми олекне...тате ме е учил да казвам истината,тоест да казвам това което чувствам,че е редно,мисля,усещам....той беше военен и може би е пропуснал дипломацията....когато дойдох тук си мислех,че е рай за мен и всичко ще става като по учебник,всички казват истината,никой не лъже,не мами,не прикрива очевидни факти,не говори заобикално.....та дааааа......изненадааааа....на работното ми място е ад,нискоинтелигентни румънци от селата на позиция тийм лидер,защото лъжат,прикриват и използват момента,работниците...всичко...прикрива се истинското положение,подправят се документи,мениджъри си трайкат,за да си получат бонусите...в същото време в цеховете има бактерия,документите са изрядни...иначе....аз вече не съм на позиция да изисквам,щото ме отсвириха,нямам подкрепата на никой....не мога да изкривявам фактите,не ме бива и да си мълча,за дипломация при мене....боже,някой трябва да ме научи да си затварям устата....иначе работя много,не се скатавам,не хленча,само не знам кога трябва да си затварям очите....един пример....супервайзор идва при мен и ме пита защо двама работници разговарят повече от пет минути,аз отговарям,че е редно да попита човека,който отговаря за тях/синът на шефа/който е на два метра от тях и също вижда,че стоят и не работят,той казва,че сега пита мен и аз отговорих,че не е отправил въпрос към правилния старши и е редно да го отправи към него/синът на шефа,който в момента се почесва и протяга/той изсумтява и се отправя в друга посока....има ли книги за това??....хапчета?....нещо....казват ми,че създавам проблеми който никой не иска....как да кажа за проблем,който трябва да се отстрани,но никой не го е грижа и после като стане проблем,всеки си измива ръцете и си покрива следите?........ако някой може да даде съвет,не се колебайте....масово хората не ме харесват заради това,ще съм благодарна за съвети....може би екзорсист....

# 478
  • Мнения: 3 229
Съчувствам ти. Работех преди години на подобно място в Бг. Ти си си съвсем на ред. Просто си на грешното място. Каквото и да направиш, както и да се държиш, нито ти ще се чувстваш добре, нито ще се сработиш с околните. Накрая може и да изпереш нечий пешкир. Още съжалявам, че тогава не напуснах по-рано....Късмет и дано нещата за теб се развият по най-добрия начин!

# 479
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Благодаря за отзивите за Леголенд, ще го мислим, много скъпо ми се вижда..

Сън в лятна нощ, смяна на работата е съветът ми, не, че е гаранция, че няма да попаднеш в същия змиярник. Но нервните клетки не се възстановяват, знаеш, както и изгубеното време не се връща..

Общи условия

Активация на акаунт