Жена ми има тайни от мен

  • 12 682
  • 135
  •   1
Отговори
# 30
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 514
 Тази абсолютно не те заслужава.Ти сигурен ли си,че циците са нейни?Днес ти "взема душата на въздушен хокей",утре се оказала траверса под прикритие.

# 31
  • Мнения: 3 545
Прави салата с дресинг, гледа The Walking Dead, гърдите й са стегнати, има татуировки и къща в Смолян.

Трол или не - ама това е върха!!! Особено в частта за дресинга, покъртително!

# 32
  • Мнения: 11 752
Малеейй, каква драма, драги зрители, какви тайни! Той се влачи смъртно ранен, а вие не го разбирате и даже не му съчувствате.
Авторе, гледай девойката да не те опердаши и в "риъла".

# 33
  • София
  • Мнения: 17 330
Да, описанието е забележително, аз само заради това се включих в майтапа Simple Smile Добре е написано и измислено като цяло, забавна историйка Simple Smile

# 34
  • Мнения: 456
Мой приятел се беше залюбил със синеоко и чернокосо момиче. По-млада от него. Хубава много. Живееха у тях, той има апартамент до Докторската градинка, тя е от Плевен. Запознава се с майката, тя много го харесва. Даже казала на дъщеря си да правят любов през предпазни средства та да станат по-близки (каквото и да значи това). Е дойде моментът Мартин да гостува на нейното семейство и какво се случи....той се връща покъртен и ми звъни, за да ми се оплаче колко мръсна кухня имали тези хора в Плевен. И завърши с изречението: " Е как не я е срам да крие от мен, че има мръсна кухня?". Ами ето, че проблемът на автора е безобиден. Да попаднеш на синеока жена и тя да скрие от теб, че кухнята й в Плевен е мръсна е по-лошо. Така че приятелю, свиркай си!

# 35
  • Мнения: X
Женен съм за най-прекрасното момиче. Прави салата с дресинг, гледа The Walking Dead, гърдите й са стегнати, има татуировки и къща в Смолян.
Не мога да дочета останалата част от поста. След като прочетох тази уникална комбинация, има сериозна опасност да се задуша от смях.

# 36
  • Мнения: 3 545
Мне, Уиш, нататък е скучно, не е надграден съспенса.

# 37
  • Мнения: X
Язък. Разчитах, че поне 1-2 трупа е скрила в гардероба.  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 15 619
Язък. Разчитах, че поне 1-2 трупа е скрила в гардероба.  Mr. Green
Рано е още... Да почакаме.Grinning

# 39
  • Мнения: 11 505
Гьоше, положенитео е изключително сериозно. Не се филмираш напразно! Добре, че е ейр криси, че като нищо можеше да е била ейр митьо... трябва да вземеш крути мерки!!! Бъди безпощаден! Как така ще крие от теб, че е толко дОбра на въздушен хокей?!?!?!

# 40
  • Мнения: 3 545
Гошко няма да се весне повече Confounded

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Дано!
Има мнения, които обаче е добре да му кънтят в главата.
И да му останат в душата и занапред, и в ума.

# 42
  • Мнения: X
Дано!
Има мнения, които обаче е добре да му кънтят в главата.
И да му останат в душата и занапред, и в ума.
Имам чувството, че е силно препоръчително нещо друго да му изкънти в главата. Чугунен тиган, например.

# 43
  • Мнения: 18 674
Само ми е жал а готиното момиче, някой свестен щеше да яде  салати с дресинг, пък и  циците...

# 44
  • Мнения: 30 802
Тя е агент на МОСАД. И на българското разузнаване. Двоен агент. Бягай с 200. Тия рефлекси за въздушен хокей са изковани с дълги и сериозни тренировки. Бягай, че да не се окаже с истинско име Майор Димитров...

Общи условия

Активация на акаунт