Жена ми има тайни от мен

  • 12 673
  • 135
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18 574
Смешен си момко.
Един мъж нарочно би загубил играта да достави удоволствие на дамата си.Не ми се мисли как щеше да се радваш, ако тя не умееше да играе  и бе победил.Щеше да налееш  самочувствие  до бога.

# 16
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
От заглавието помислих, че и е намерил играчките за БДСМ в нощното шкафче😂🤣

# 17
  • Мнения: 3 865
А ти сподели ли и, че я вземаш заради салатата, циците и къщата? Ако не си няма кво да ревеш - усетила те е, че си я взел по сметка и ти е отмъстила. Simple Smile)))

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 5 979
Някои са вече ваканция Wink

# 19
  • Мнения: 423
Боже, каква драма. Ами, че то наистина си е проблем. Не му казала, че е добра на някакъв си спорт. Че като се замисля и аз пазя огроомна тайна от мъжа ми, с който сме заедно 9 години. Мога да играя тенис на маса и съм много добра. Дано не разбере, че направо мога да си представя колко предаден ще се почувства.

# 20
  • Мнения: 5 248
О да ! Не ми дойде на ума Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 17 300
Ох, не знам, не знам какво да те посъветвам, много е сложно. От едната страна е гигантската непростима лъжа, която явно ще доведе до изневяра с най-добрия ти приятел; от другата страна обаче е салатата с дресинг и гърдите и там нещата вече стават сложни. Трудна е дилемата ти, съчувствам ти от сърце!!

# 22
  • Мнения: 29 446
Ох, не знам, не знам какво да те посъветвам, много е сложно. От едната страна е гигантската непростима лъжа, която явно ще доведе до изневяра с най-добрия ти приятел; от другата страна обаче е салатата с дресинг и гърдите и там нещата вече стават сложни. Трудна е дилемата ти, съчувствам ти от сърце!!

….на забравяй татуировките! Naughty

# 23
  • Мнения: 14 830
Момче, няма никакъв проблем.Не знам защо си се вързал толкова.
Ти ако затова говориш че" те е смазала, взела ти е душата и я е хвърлила на кучетата" , как ще се почувстваш при нещо по сериозно
Извинявай но проблема ти е смешен.
Би трябвало да се радваш че откриваш нови неща у жена си
Ако си знаете всичко не е интересно.
А и друго - помисли си и си отговори: дали те подразни това че не знеш че е играла или че те спукала от бой на играта и то пред свидетвли.

# 24
  • Мнения: 5 248
Абе връзката е обречена, няма какво да я мислиш повече. Бягай с 200-та.

# 25
  • Мнения: X
Я си кажи, спретна ли й едно скандалче?

# 26
  • Мнения: 19 935
КАжи чеСно! Simple Smile))
Весела темичка. Много потайна тази твойта шампионка по въздушен хокей. Днес крие, че е богиня на хокея, утре ще скрие, че е агент под прикритие. За по-сигурно предлагам да разровиш хубавичко за нея в нета, ако можеш и пощите, телефоните и профилите в социалките да проследиш, ще е тамън. А сигурно ли е, че родителите ѝ са ѝ родители?

Ти на колко си, всъщност? Голям веселяк си. Simple Smile

# 27
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Доверието е най-важното нещо в една връзка, а в момента моето към нея е разклатено. Полудявам ли, или наистина имам повод за тревога?
Слез на земята и се заеми с нещо по-градивно от това, да пускаш недомислени пързалки с мисълта, че са много забавни.

# 28
  • Мнения: X
Здравейте. Проблемът ми може и да не ви се стори сериозен, но всеки съвет е добре дошъл. Женен съм за най-прекрасното момиче. Прави салата с дресинг, гледа The Walking Dead, гърдите й са стегнати, има татуировки и къща в Смолян. Всичко между нас е супер. Работата е там, че с нея сме заедно от едва 7-8 месеца. Любовта ни е силна – факт, но все още не се познаваме достатъчно добре.
Конкретният повод, по който ви пиша, е следният. Вчера бяхме в мола и й предложих да поиграем въздушен хокей. Тя се съгласи, без нищо в поведението й да издава какво предстои. Тя ме смаза, разбирате ли – взе ми душата и я хвърли на кучетата. Беше брутално добра, брутално. Всичко това се случи пред наши приятели, тоест, намесен е и елементът „унижение“, Оказа се, че като дете била супер зарибена по въздушния хокей и дори прякорът й в училище бил Air Krisi. Ще кажете, че се лигавя, но не ми харесва, че имаме тайни един от друг. Днес ми спестява това, утре ще ми спести друго. Разкрил съм пред нея целия си живот, но ето, че аз тепърва ще обръщам парченца от нейния. Доверието е най-важното нещо в една връзка, а в момента моето към нея е разклатено. Полудявам ли, или наистина имам повод за тревога?
Сериозно, за 7-8 месеца тя е научила и "майчиното ти мляко"?
Аз съм омъжена от почти 30 ГОДИНИ, и все още има неща, които не знам за милото....
И по конкретната случка:би трябвало да си горд, че имаш толкова готина жена, а не да се срамуваш, че в нещо е по-добра от теб.
Ако очакваш винаги ТИ да си най-най, по-добре си вземи кученце....него със сигурност винаги ще превъзхождаш.
Дълготрайните и щастливи двойки именно затова са дълготрайни и щастливи.Защото единия е добър в едно, другия в друго, допълват се и така "каруцата се тика" в пъти по-лесно напред.

# 29
  • Мнения: 15 619
Провери я за скрити оръжия, Георги!
Не й е чиста работата на тая мома. Да смаже всичко мъжко в теб и то така безцеремонно...  и най-вече да скрие, че е  Air Krisi. Много подозрително поведение. 
Утре ще вземе да те изцеди и да роди някой Файър Гошко... Ще четем после за Феноменалните -4, 5 и т.н., ама за тебе ще е късно.Grinning

Общи условия

Активация на акаунт